Jump to content
Dogomania

KALININGRAD 9-10.06.2012/cac i cacib/


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Adamant']:help1:
no to mam pozamiatane mieliśmy mieć Czecha, o tym Panu można poczytać na dogo w wątkach o sędziach. Ja osobiście nigdy nic nie wystawiałam u niego ale widziałam wyniki z jednej wystawy, gdzie suce otrzymującej bdb od znawców rasy dał zw. mł i NJwR.
Więc wątpię, że zna wzorzec :shake:
:-(:-(:-(:-([/QUOTE]

Znajoma z Łotwy w klasie młodzieży dostała bdb bo pies jest za młody na klasę młodzieży (10 msc) :evil_lol: także na każdej wystawie jest jakaś ciekawostka z sędziowania tego pana :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000]Czy jedzie ktoś na niedzielę i mógłby zabrać mi sukę grzywacza i wystawić?[/COLOR] bo osoba,która miała to mi zrobić stwierdziła że jednak nie jedzie a mi szkoda tej wystawy skoro suczka zgłoszona. Grzywka kocha wszystkich, kto ma jedzenie ten ma władzę i jest bardzo grzeczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21'][COLOR=#ff0000]Czy jedzie ktoś na niedzielę i mógłby zabrać mi sukę grzywacza i wystawić?[/COLOR] bo osoba,która miała to mi zrobić stwierdziła że jednak nie jedzie a mi szkoda tej wystawy skoro suczka zgłoszona. Grzywka kocha wszystkich, kto ma jedzenie ten ma władzę i jest bardzo grzeczna.[/QUOTE]

Jedziemy na 2 dni, możemy wystawić. Pisz na: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Genia']Czy moze juz podali spis wystawcow ....i jakie psy sa zgłoszone w poszczegolnych klasach.[/QUOTE]

Prosiłam ich mailowo o stawkę, odpisali, że katalog jest w trakcie robienia i jak skończą wrzucą info na forum [URL]http://kssrosto.clan.su/forum/4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja odbieram wizę dopiero w poniedziałek! Wizę humanitarną- bezpłatną.
Kiedy robicie wpisy w książeczkach i zaświadczenie od powiatowego weta? Bo ja chciałam to załatwić w środę bo w czwartek zaczyna się ten cały długi weekend... tylko nie wiem czy to nie za wcześnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']Ja odbieram wizę dopiero w poniedziałek! Wizę humanitarną- bezpłatną.
Kiedy robicie wpisy w książeczkach i zaświadczenie od powiatowego weta? Bo ja chciałam to załatwić w środę bo w czwartek zaczyna się ten cały długi weekend... tylko nie wiem czy to nie za wcześnie?[/QUOTE]

My mamy też wizy bezpłatne - kulturalne.
Matagi dowiadywała się u powiatowego i powiedział, że wpis jest ważny 10 dni przed wyjazdem, także spokojnie można wziąć wpis wcześniej.
My wpis od naszego lekarza weterynarii bierzemy w środę.

Irviers i tak super, że się udało z tymi wizami :)

Link to comment
Share on other sites

mychaaaaa ja też składałam na kulturalną ale w konsulacie (Kraków) zmienili mi na humanitarną ;)
Uff to dobrze, że zaświadczenie jest tak długo ważne. Nie wiem dlaczego ale w głowie miałam 48 h ważności ;)
Genia ja 10 dni. Składałam 25 maja, do odbioru 4 czerwca. Ale w Warszawie czeka się krócej.

Link to comment
Share on other sites

hm musze sprawdzić bo jak ja wysyłałam szczeniaka to było 48h ważności
[COLOR=#ff0000]czy ktoś ma wzór tego zaświadczenia które wypisuje wet po zbadaniu psa i na podstawie jego Inspektorat wydaje swoje?[/COLOR] Bo nie mogę się na stronie dokopać a wiem że byłam u nich i mi dawali ale nie hcce misię jechać teraz po to tylko

Edited by Ilka21
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa'][URL]http://kssrosto.clan.su/load/raspisanie_mezhdunarodnoj_vystavki_sobak_09_10_06_12_g/2-1-0-50#[/URL] jest już lista zgłoszonych psów :)[/QUOTE]

to nie lista a plan sędziowania :razz: swoją drogą chciałabym wiedzieć na którym ringu i o której zaczynamy, bo nie bardzo mogę się zorientować

a jak z tym świadectwem zdrowia? Kiedy bierzecie od powiatowego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']to nie lista a plan sędziowania :razz: swoją drogą chciałabym wiedzieć na którym ringu i o której zaczynamy, bo nie bardzo mogę się zorientować[/QUOTE]

Oj tam, przejęzyczenie :evil_lol: mi listę psów zgłoszonych w samojedach, shibach i chińskich grzywaczach przysłali na maila jak ładnie poprosiłam :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Oj tam, przejęzyczenie :evil_lol: mi listę psów zgłoszonych w samojedach, shibach i chińskich grzywaczach przysłali na maila jak ładnie poprosiłam :razz:[/QUOTE]

To poproś i o moje jak masz Takie chody
:-) a przeczytałam właśnie Twój post o Sergieju Slukinie :shake: a wiesz cos o tym niemcu? Znajoma niemka oględnie powiedziała coś a ja znalazłam to
[URL]http://www.eurodogshows.com/judges/judgesinfos/peperwilfried.htm[/URL]

o to allrounder

Edited by Adamant
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant'] ... a jak z tym świadectwem zdrowia? Kiedy bierzecie od powiatowego?[/QUOTE]

weź kiedy chcesz i tak ważne jest przez 10 dni;) a ja poproszę o dokładny adres wystawy, jeśli może mnie ktoś wtajemniczyć bo szukam i nie mogę się doszukać?

ah, już mam... [COLOR=#008080 ][FONT=Courier New]Стадион Балтика, г.Калининград, ул.Д.Донского 2[/FONT][/COLOR]

pozdrawiam!

Edited by Ganzi
Link to comment
Share on other sites

w linku podanym przez Mychaa jest spis ras i stawki ilościowe w rasach a na górze adres wystawy. Otwiera się w Wordzie

[CENTER][CENTER][B][COLOR=#333300][FONT=Arial]КУБОК САМБИИ»[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][CENTER][B][COLOR=#333300][FONT=Arial]9-10 ИЮНЯ 2012 г.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][CENTER][B][COLOR=#333300][FONT=Arial] [/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][CENTER][B][COLOR=#333300][FONT=Arial]МЕСТО ПРОВЕДЕНИЯ ВЫСТАВКИ[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][CENTER][B][COLOR=#333300][FONT=Arial]Стадион «Балтика» - г.Калининград, ул.Д.Донского 2[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']To poproś i o moje jak masz Takie chody
:-) a przeczytałam właśnie Twój post o Sergieju Slukinie :shake: a wiesz cos o tym niemcu? Znajoma niemka oględnie powiedziała coś a ja znalazłam to
[URL]http://www.eurodogshows.com/judges/judgesinfos/peperwilfried.htm[/URL]

o to allrounder[/QUOTE]

Pepper oceniał grzywacze w Nowym Dworze Mazowieckim niedawno. Ogólnie posędziował grzywki zdaje się sprawiedliwie, przynajmniej znajoma od grzywka tak twierdzi :eviltong:
Dokładnie oglądał psy, zwracał po równi uwagę na anatomię i na zachowanie, temperament.

A pan Slukin to na amen moja czarna lista, bo za olewanie wystawcy i widzimisię nie będę płacić.

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Pepper oceniał grzywacze w Nowym Dworze Mazowieckim niedawno. Ogólnie posędziował grzywki zdaje się sprawiedliwie, przynajmniej znajoma od grzywka tak twierdzi :eviltong:
Dokładnie oglądał psy, zwracał po równi uwagę na anatomię i na zachowanie, temperament.[/QUOTE]

tu mnie pocieszyłaś

[quote name='mychaaaaa']

A pan Slukin to na amen moja czarna lista, bo za olewanie wystawcy i widzimisię nie będę płacić.[/QUOTE]


a tu martwisz mnie no trudno zaryzykujemy bo co innego nam zostało

Masz staweczkę mojej rasy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']Masz staweczkę mojej rasy :-)[/QUOTE]

Póki co mi nie odpisują. Sama się zdołowałam, bo zmienili mi V. Piskay'a na J. Ovesną... a ta druga raz, że dyskryminuje biszkoptowe samoyedy, dwa, dyskryminuje klasę użytkową. No i doopa. Mamy Samoyeda z biszkoptem w klasie użytkowej :eviltong: za wesoło już się nie zapowiada :roll: odechciało mi się jechać :evil_lol: ale tyle formalności... najwyżej z bdb wrócimy, co jest bardzo realne w tej sytuacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...