Jump to content
Dogomania

KALININGRAD 9-10.06.2012/cac i cacib/


krzysio

Recommended Posts

[quote name='krzysio']cac jest na klasę.Prawdopodobnie tak jak w zeszłym roku w sobotę będziesz miała krajówkę a w niedzielę międzynarodową. cac wystaeczy z krajówki jeżeli zgłosisz też na międzynarodówkę.;)
Ja zgłaszam psy grupowo jak chcesz moge Cie dołączyć do naszej ekipy i wtedy będzie zniżka w opłatach i będziesz mogła płacić na miejscu.
Jakby ktoś potrzebował transportu to mamy jeszcze 2 wolne miejsca.[/QUOTE]

o! o! bardzo dobry pomysł z tym zgłoszeniem. A wyjazd skąd jak coś?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piszcie do mnie na mail [email][email protected][/email] w sprawie rezerwacji i wiz

Jeżeli chcecie żebym Wam również pomógł w załatwieniu zaproszenia to wysyłajcie do mnie zgłoszenie swojego psa w/g formularzu który Wam odeslę i scan rodowodu i championatu/jeśli jest/
potrzebuję również scan paszporty/ludzkiego/strona ze zdjęciem dop wyrobienia wizy
Moge również pomóc w wyrobieniu wizy bo i tak muszę swoje jechać załatwiać do W-wy Ostatnio w lipcu załatwiałem kilka wiz -na miejscu w ambasadzie Rosji zapłaciłem 0zł :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam info z RKF, że krajówki w tym czasie nie będzie.
[B][FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][B][FONT=Garamond]PLAN SĘDZIOWANIA[/FONT][/B]
[B][U][FONT=Garamond]9.06.2012[/FONT][/U][/B][B][FONT=Garamond] - group FCI I, II, IV, VI, VII, X , 0 Rasy nieuznane przez FCI [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] Klubowe wystawy Buldog, Dog Niemecki, Pinczer miniaturowy [/FONT][/B]
[B][U][FONT=Garamond]10.06.2012[/FONT][/U][/B][B][FONT=Garamond] - group FCI III, V , VIII, IX [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] Klubowa wystawa – American koker spaniel[/FONT][/B][FONT=Garamond] [/FONT]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Słuchajcie, mam pytanie, bo wciąż oczekujemy na wyrobienie paszportu (ludzkiego, nie psiego) :angryy:
Do kiedy i gdzie trzeba zgłosić psa (formularz zgłoszeniowy - nie mogę znaleźć) żeby się wyrobić ze wszystkimi formalnościami?

Rozumiem, że zgłaszam psa, oni wysyłają mi zaproszenie i z tym zaproszeniem składam wniosek na wizę, tak? A jeśli miałyby jechać 2 osoby z jednym psem, to trzeba to jakoś uwzględnić, żeby dostać zaproszenie na 2 osoby? Pomóżcie, bo w ogóle nie orientuję się z tymi wizami, zaproszeniami, wyjazdami itp poza UE :oops:

[quote name='Genia']Dalej szukam transportu na 10.06 z małym pieskiem z Warszawy.[/QUOTE]

My będziemy jechać na 10.06, ale z Białegostoku. Od nas jadą 2-3 osoby i psy - prawdopodobnie samoyed (w bagażniku), shiba i chiński grzywacz, samochód typu minivan Mazda Premacy, może udałoby się pomieścić gdybyś znalazła transport do Bstoku? :hmmmm:


[quote name='NIVA']Ja mam info z RKF, że krajówki w tym czasie nie będzie.
[B][FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/B]
[SIZE=3][B][FONT=Garamond]PLAN SĘDZIOWANIA[/FONT][/B]
[B][U][FONT=Garamond]9.06.2012[/FONT][/U][/B][B][FONT=Garamond] - group FCI I, II, IV, VI, VII, X , 0 Rasy nieuznane przez FCI [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] Klubowe wystawy Buldog, Dog Niemecki, Pinczer miniaturowy [/FONT][/B]
[B][U][FONT=Garamond]10.06.2012[/FONT][/U][/B][B][FONT=Garamond] - group FCI III, V , VIII, IX [/FONT][/B]
[B][FONT=Garamond] Klubowa wystawa – American koker spaniel[/FONT][/B][FONT=Garamond] [/FONT]
[/SIZE][/QUOTE]

A jest gdzieś może kto co sędziuje - wykaz sędziów?

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj napisałam maila do RKF i dostałam info:

[B]
MIEDZYNARODOWA (CACIB) WYSTAWĘ PSÓW RASOWYCH[/B]
[B]KUBOK SAMBII-2012[/B]

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ
9-10 CZERWIEC 2012 ROKU
W KALININGRADU (RUSSIA)

Drodzy wystawcy,
Kaliningradsky Klub Slugebnogo cobakowodstwa (RKF) goraco Panstwa zaprasza do wziecia udzialu w Miedzynaroddowa (CACIB) Wystawie Psow Rasowych. Mamy nadzieje, ze bedziecie Panstwo mieli okazje zaprezentowac swoje piekne psy, spotkac sie z przyaciolmi I nawigzac nowe znajomosci oraz dostarczyc niezapomnianych wrazen zwiedzajgcym.

[B]Termin przyjmowania zgloszen do 9.05.2012 r.[/B]

Dodatkowe informacje mozna uzyskac codziennie pod numerem telefonu: 007-4012-96-56-58, fax 007-4012-96-56-58, e-mail: [email][email protected][/email] , [url]http://kssrosto.clan.su[/url] ,
ul. Ozernaja 31A, 236029 Kaliningrad, Russia.
Hotel “Patriot” (address: ul. Ozernaja 25a, 236029 Kaliningrad, a Ph.: 7-4012-328707,
fax 7-4012-70-82-45).
UWAGI:
- do druku zgloszenia nalezy dolaczyc kserokopie rodowodu lub metryki psa,
- do zgloszen do klasy championow I uzytkowej powinno byc dolaczone ksero dyplomu ( bez tego pies zostanie przyjety do klasy otwartej)
- zmiana klasy w dniu wystawy jest niemozliwa

[B]SEDZIA :[/B]
Galina Perevedenceva (Russia),
Wilfried Peper (Niemcy),
Piskay Vladimir ( Slovacja),
Simek Frantisek (Czechy)

[B]KLUBOWA WYSTAWA[/B]
BULDOG ANGIELSKI, PINCZER MINIATUROWY, DOG NIEMIECKI, AMERICAN COCKER SPANIEL


[B]Oplaty za zgloszenia wystawcy zagraniczni [/B]
(w dniu wystawy wynosza)

[B] CACIB | klubowa [/B]
Pierwszy pies (z katalogiem) 50 € | 30 €
Kazdy nastepny pies (bez kat.) 45 € | 25 €
Baby, szczenieta 25 € | 15 €
Honorowej 25 € | bezplatnie
Konkursu 5 € | bezplatnie
Konkurs Mlody prezenter bezplatnie


[B]PLAN SEDZIOWANIA[/B]
9.06.2012 - group FCI I, II, IV, VI, VII, X , 0 Rasy nieuznane przez FCI
Klubowy wystawy Buldog, Dog Niemecki, Pinczer miniaturowy
10.06.2012 - group FCI III, V , VIII, IX
Klubowa wystawa – American koker spaniel



-----------

Formularz zgłoszeniowy mam na mailu :) jeśli ktoś chce, mogę podesłać :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że na wystawie w Rosji można otrzymać za jeden CAC (z międzynarodowej wystawy) ich championat, pod warunkiem posiadania championatu własnego kraju. A teraz pytanie: w jakiej klasie powinnam wystawić swoją sunię, aby ten przepis spełnić, w klasie championów? Jeszcze jedno doczytałam się, że posiadają r.CAC (w kalsie championów), czy jeśli ja zdobęde r.CAC za psem, który jest już championem Rosji to otrzymam takowy championat?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Wiem, że na wystawie w Rosji można otrzymać za jeden CAC (z międzynarodowej wystawy) ich championat, pod warunkiem posiadania championatu własnego kraju. A teraz pytanie: w jakiej klasie powinnam wystawić swoją sunię, aby ten przepis spełnić, w klasie championów?[/QUOTE]

Klasa dowolna ;)

[QUOTE]Jeszcze jedno doczytałam się, że posiadają r.CAC (w kalsie championów), czy jeśli ja zdobęde r.CAC za psem, który jest już championem Rosji to otrzymam takowy championat?[/QUOTE]

W Rosji przyznają chyba CAC we wszystkich klasach - nigdzie nie znalazłam informacji, żeby był 1 CAC na płeć... :hmmmm:[url]http://www.spaniel.pl/images/kraje/rosja.htm[/url] - nic nie ma o res.CAC...
[url]http://www.swiatczarnegoteriera.republika.pl/n-wystawy1_jak_zrob_ch42.htm#ROSJA_[/url] - tutaj też nic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']W Rosji przyznają chyba CAC we wszystkich klasach - nigdzie nie znalazłam informacji, żeby był 1 CAC na płeć... :hmmmm:[url]http://www.spaniel.pl/images/kraje/rosja.htm[/url] - nic nie ma o res.CAC...
[url]http://www.swiatczarnegoteriera.republika.pl/n-wystawy1_jak_zrob_ch42.htm#ROSJA_[/url] - tutaj też nic.[/QUOTE]

Chodzi mi o wniosek CAC rezerowowy na ich stronie znalazłam takie info:"In Champion Class САС и R.САС titles are awarded."

Link to comment
Share on other sites

jeśli jest mł ch to może zdobyć ichni mł ch, ale musi być wystawiany w klasie młodzieży.
żeby za cac w klasie pośredniej dostać ch musi mieć ch pl.

Nie wiem czy wiecie, ale do Kaliningradu nie trzeba już wiz! nie wiem dokładnie jakie województwa (bo niestety nie cała Polska temu podlega) ale na 100% pomorskie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...