Jump to content
Dogomania

Turcja 28-29.07.2012


krzysio

Recommended Posts

[quote name='Zabajka']Małe sprostowanie (byłam- widziałam) :
Na championat czeka się około 3-4 tygodnie, na miejscu trzeba zostawić ksero rodowodu i championatów posiadanych.
Pytałam na miejscu o zasady przyznania championatu dla psa który nie ma żadnego championa - mówili, że potrzeba 4 CAC- pasuje to sprawdzić, może dla zagranicy dwa wystarczą...? Może coś się zmieniło...?
Byłam końcem maja - już wtedy upały były niemiłosierne. Wystawa odbywała się na stadionie który w całości pokryty był sztuczną trawą. Wyobraźcie sobie jaką temperaturę miała ta "trawa" po południu. Ludzie ciągneli psy na siłę w ringu a one stawiały łapki jak koń podczas pasażu lub piaffu - po prostu nie dało się bosą stopą na tym ustać dłużej niż parę sekund. Na BISa strażacy wodą polewali..
Poza tym wystawa super, ludzie też i atmosfera też.[/QUOTE]

my bylismy we wrzesniu i championat dostalismy na miejscu- 1 dnia udalo sie zrobic championat, zlozyc dokumenty i na 2 dzien championat byl do odbioru :) mieli je drukowac wieczorem po wystawie 1 dnia, jednak cos im sie popsulo i i tak championaty drukowane byly 2 dnia - tylko na zlozone 2 dnia trzeba bylo troszke dluzej zaczekac- ale wszystko od reki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati1033']my bylismy we wrzesniu i championat dostalismy na miejscu- 1 dnia udalo sie zrobic championat, zlozyc dokumenty i na 2 dzien championat byl do odbioru :) mieli je drukowac wieczorem po wystawie 1 dnia, jednak cos im sie popsulo i i tak championaty drukowane byly 2 dnia - tylko na zlozone 2 dnia trzeba bylo troszke dluzej zaczekac- ale wszystko od reki :)[/QUOTE]
lubie takie załatwienie sprawy, na miejscu, od ręki i po problemie a nie czekanie na nie wiadomo co i kiedy i dobijanie sie o papiery...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...