Jump to content
Dogomania

Szukamy DT na cito


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 169
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zobaczymy jutro rano jeszcze będę ją prosiła żeby je przetrzymała jeszcze chociaż tydzień. A jak nie to nie wiem...Jedna pani chętna dziś dzwoniła,więc mam nadzieję,że weźmie jednego,ty jednego na DT jak coś i zostaną cztery i dalej nie wiem co. I powinny byc jeszcze przecież przy mamusi wszystkie. Mam nadzieję,że znajdzie się DT dla całej rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiapsiaki']zobaczymy jutro rano jeszcze będę ją prosiła żeby je przetrzymała jeszcze chociaż tydzień. A jak nie to nie wiem...Jedna pani chętna dziś dzwoniła,więc mam nadzieję,że weźmie jednego,ty jednego na DT jak coś i zostaną cztery i dalej nie wiem co. I powinny byc jeszcze przecież przy mamusi wszystkie. Mam nadzieję,że znajdzie się DT dla całej rodzinki.[/QUOTE]
powinny, ale i tak nie będą jak je babsztyl sprzeda na targu, a ta biedna sunia pewnie i tak nie ma czym karmić

Link to comment
Share on other sites

No chyba, żeby babie dać kasę za przetrzymanie wszystkich psiaków jeszcze przez co najmniej 2 tygodnie. Ale to i niewychowawcze i bez sensu, bo sunię i tak trzeba stamtąd wyciągnąć. Naprawdę nie ma na nią paragrafu? A jak sunię samą wypuszcza to nie porzucenie jest?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']No chyba, żeby babie dać kasę za przetrzymanie wszystkich psiaków jeszcze przez co najmniej 2 tygodnie. Ale to i niewychowawcze i bez sensu, bo sunię i tak trzeba stamtąd wyciągnąć. Naprawdę nie ma na nią paragrafu? A jak sunię samą wypuszcza to nie porzucenie jest?[/QUOTE]


ja Ci od razu powiem co ta baba z kasą zrobi... i bynajmniej nie na szczeniaki ja przeznaczy ...


Dziewczyny, bo nie bardzo rozumiem - jeśli sunia jest bita, jest podejrzenie wypadku - a tym samym nie udzielono jej odpowiedniej pomocy, suka i szczeniaki sa zaniedbane i głodzone, to czemu TOZ ma związane ręce w tej sprawie?
Przecież to podpada pod Ustawe o ochronie zwierząt! a nie można psów odebrac w asyście Policji?



4 tygodnie - to za mało, szczenięta jeszcze powinny byc z matka i rodzeństwem - dla ich dobra, nie o zdrowie mi chodzi, lecz o psychike

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hekate1']hej, ja z FB- po piątku jak oddam swoja obecną tymczasowiczkę do nowego domu mogę zabrać szczeniaka suczkę na tymczas, mój psiak nie lubi samców niestety. Jestem z Wawy.[/QUOTE]
:loveu::loveu::loveu::loveu:
Kasiu jesteś? to już dla dwóch pisaków byłoby miejsce

Link to comment
Share on other sites

dwie osoby się odezwały co do adopcji piesków,czyli być może dwa domy już mamy:) o ile się ludzie nie rozmyślą,bo różnie to bywa.
Byłam dziś u maluchów,prosiłam ta kobietę żeby ich nie wynosiła nigdzie,że znajdziemy im domy,żeby chociaż tydzień je przetrzymała. Matka już nie chce ze szczeniakami siedzieć,leży w innym pokoju,ale to dobrze bo lekarz zaradził aby je odstawiać,bo ją wykończą. Problem jest taki,że facet tej babki chce sobie jednego malca zostawić!! ten gość mieszka gdzie indziej ale często tu przebywa u niej,ma też już jednego psa,który ma chyba skazę białkową,jest wyłysiały a on chce jeszcze jednego psa,o którego też nie będzie dbał!
A jeszcze jeden szczeniak powiedziała,że jest zarezerwowany dla kogoś na działkę.Co też mi się nie podoba.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...