Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bejkowa']Dziewczyny , jakbyście siedziały tam niemalże co 2 dni , po 4-5 godzin , to na pewno nie miałybyście co robić , nawet z psem ;)[/QUOTE]
Ja z moją bywam w lesie codziennie (mam niedaleko, jakieś 20 minut w jedną stronę), po 2-3 godziny, i jeszcze nigdy się nie nudziłam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, to zależy od nastawienia...

Pzdr.[/QUOTE]

dokładnie. Nastawienie przed spacerem jest ważne. Wiadomo, każdy czasem ma lepszy dzień, czasem gorszy. Niekiedy mam takie nastawienie, że mogę cały czas być na dworze z psem, rzucać mu dyski, aportować, sztuczkować, a niekiedy wolę usiąść przed tym nędznym zjadaczem czasu - telewizorem i szarpać się szarpakiem z psem przy użyciu tylko jednej ręki zmieniając ją co 5 minut.

Link to comment
Share on other sites

O matko, ja to w ogóle zazdroszczę lasu, bo u nas ścieżki w lesie to mają po 200 m i koniec, a chętnie bym się kiedyś wybrała na dłuuugi spacer po samym lesie ;) Też uważam, że fajnie można czas spędzić, dużo jest rzeczy do roboty.
Daj jakieś zdjęcia, bo mało Bejki :p

Edited by Voute
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']O matko, ja to w ogóle zazdroszczę lasu, bo u nas ścieżki w lesie to mają po 200 m i koniec, a chętnie bym się kiedyś wybrała na dłuuugi spacer po samym lesie ;) Też uważam, że fajnie można czas spędzić, dużo jest rzeczy do roboty.
Daj jakieś zdjęcia, bo mało Bejki :p[/QUOTE]


Mnie się tam nudzi.Owszem , fajnie jest pójść sobie na długaśny 2 godzinny spacer , ale później , nie ma co już tam robić.

W weekend jedziemy nad jezioro , to tam porobię zdjęć i wrzucę na dogo ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Voute']O matko, ja to w ogóle zazdroszczę lasu, bo u nas ścieżki w lesie to mają po 200 m i koniec, a chętnie bym się kiedyś wybrała na dłuuugi spacer po samym lesie ;) Też uważam, że fajnie można czas spędzić, dużo jest rzeczy do roboty.
Daj jakieś zdjęcia, bo mało Bejki :p[/QUOTE]

współczuję 200m ścieżek...nasze są tak duże, ze ciężko się nie zgubić.
Ja w lesie lubię robić focie bo wychodzą ładne ;p A poza tym słuchanie muzki + przeciąganie się szarpakiem, uczenie psa wskakiwanie na ucięte drzewa oraz rzucanie psu szyszek. Z moją małą torpedą nie znudzisz się Magda :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, torpedy tez sa OK, ale trzeba umiec za nimi nadążac;)

Czasami na spacerze rozglądam się, gdzie to moje baski pobiegly, a one grzecznie stoja obok mnie...

pzdr.[/QUOTE]


Pewnie ;)



Gdzie spędzacie wakacje ? Bierzecie ze sobą piesie ?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']
Gdzie spędzacie wakacje ? Bierzecie ze sobą piesie ?;)[/QUOTE]
Jezeli o mnie chodzi, to ja juz jestem na emeryturze i nigdzie ise nie wybieram. Bo z kim mam zostawić psy na 2 tygodnie...? oddac do hoteliku? Można, ale to sa ogromne koszty...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jezeli o mnie chodzi, to ja juz jestem na emeryturze i nigdzie ise nie wybieram. Bo z kim mam zostawić psy na 2 tygodnie...? oddac do hoteliku? Można, ale to sa ogromne koszty...

Pzdr.[/QUOTE]

Rozumiem.Choć w sumie to fajnie wam w tej warszawie.


[B]Uwaga ! Nowy adres bloga ( w sumie to już od 2 miesięcy nowy xd ) adres to bejq.blogspot.com . Na razie nic ciekawego nie ma , ale powoli się rozkręcam , a że zbliżają się wakacje to będzie ciekawie :) ! [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejkowa']Tak Aluś tak.Już około pół roku[/QUOTE] Zajrzyj tutaj:
[URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533288_3100971177830_918998089_n.jpg[/URL]
w niektórych partiach TOTWu stwierdzono salmonellę, sprawdź swoją partię!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laki']Zajrzyj tutaj:
[URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533288_3100971177830_918998089_n.jpg[/URL]
w niektórych partiach TOTWu stwierdzono salmonellę, sprawdź swoją partię![/QUOTE]


Sprawdziłam.Nasz wór nie ma salmoneli ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laki']Zajrzyj tutaj:
[URL]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/533288_3100971177830_918998089_n.jpg[/URL]
w niektórych partiach TOTWu stwierdzono salmonellę, sprawdź swoją partię![/QUOTE]

Dzięki, że mnie uprzedziłaś ;)
[quote name='Bejkowa']Sprawdziłam.Nasz wór nie ma salmoneli ;)[/QUOTE]

wór? wcześniej pisałaś, że karmisz ją tym już koło pół roku, a jeszcze wcześniej, że szybko zjada Ci wór 3kg bodajże...więc wór? raczej worki...tylko czy aby na pewno każdy sprawdzałaś?
radzę przyjrzeć się temu bardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HexaWHWT']Dzięki, że mnie uprzedziłaś ;)


wór? wcześniej pisałaś, że karmisz ją tym już koło pół roku, a jeszcze wcześniej, że szybko zjada Ci wór 3kg bodajże...więc wór? raczej worki...tylko czy aby na pewno każdy sprawdzałaś?
radzę przyjrzeć się temu bardziej.[/QUOTE]

Ale czy to jest jakiś problem ? A po pierwsze ja kupuje worki 7 kg a nie 3 ...
Spokojnie , nie martw się o nas , worek nie ma salmonelli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...