Jump to content
Dogomania

Galeria Bejki


Bejkowa

Recommended Posts

  • Replies 414
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ireczka']No piękną masz bestyjke :)
Też chcem mieć Westa, ale mam wrednego , jeszcze nie wychowanego kaukaza xD
Jak już z nim dam rade to pomyślimy :D[/QUOTE]


Dziękujemy ! Westy to bardzo fajne pieski :-D Więc zachęcam do zakupu :) Myślałaś już z jakiej hod.weźmiesz pieska ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Dziękujemy ! Westy to bardzo fajne pieski :-D Więc zachęcam do zakupu :) Myślałaś już z jakiej hod.weźmiesz pieska ?[/QUOTE]

,,bardzo fajne pieski" - co przez to rozumieć mam? ;) owszem fajne, ale wedle mnie nie dla każdego

Link to comment
Share on other sites

Fajne - świetny charakter , raczej nie kłopotliwe w szkoleniu , pojętne.
A według mnie , Westy nadają się praktycznie dla każdego , osoba ta musi poświęcić około 30 minutowy spacer + pielęgnacja :p (oczywiście napisałam to w skrócie )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']co ona taka zarosnięta ? :diabloti: [URL]http://i52.tinypic.com/idcaxc.jpg[/URL]
jesoo jakie giganty o.o [URL]http://i54.tinypic.com/2lmkuqg.jpg[/URL][/QUOTE]


Zarośnięta , zarośnięta , ale z tego co pamiętam to jakoś dzień później doprowadziłam jej zajebiaszczy włos do ładu :evil_lol: Justynko , a Ty sama trymujesz Dotusię ?

[quote name='Silky123']Piękna. :loveu:
Co to za wielkie królasy? :D[/QUOTE]

[quote name='whiteterrier']Króliki wielkości Bejkatej haha :lol:
Ona jest cudowna :loveu:[/QUOTE]


Króle dziadka , jedną z jego pasji jest hodowla królików :D A i pragnę powiedzieć też że jeden dziadek ( króliki na zdjęciu ) ma 2 , a drugi ma chyba z 5 :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Zarośnięta , zarośnięta , ale z tego co pamiętam to jakoś dzień później doprowadziłam jej zajebiaszczy włos do ładu :evil_lol: Justynko , a Ty sama trymujesz Dotusię ?[/QUOTE]
Tak Madziu sama trymuję Dotusie :)

Link to comment
Share on other sites

Pamiętam, że mój wujek też miał króliki, ale ja strasznie się ich bałam :shake:
No to kupili mi królika miniaturkę i był u nich ( u mojej cioci i wujka ) żebym się już nie bała. Niestety nic to nie dało bo bałam się tej białej bestii :diabloti:
Na szczęście teraz już mi przeszło :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Tak Madziu sama trymuję Dotusie :)[/QUOTE]

Ja również :D Ile Ci przeciętnie schodzi całkowite wytrymowanie białej ?

[quote name='whiteterrier']Pamiętam, że mój wujek też miał króliki, ale ja strasznie się ich bałam :shake:
No to kupili mi królika miniaturkę i był u nich ( u mojej cioci i wujka ) żebym się już nie bała. Niestety nic to nie dało bo bałam się tej białej bestii :diabloti:
Na szczęście teraz już mi przeszło :lol:[/QUOTE]

Ja nigdy nie miałam miniaturki , ale za to normalnych królów to przynajmniej z 40 :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='whiteterrier']Ja jako u siebie to nigdy nie miałam żadnego..
Mama nie lubie szczurowatych, królikowatych ani ptasich :shake:[/QUOTE]

Ja mam jeszcze Leona vel Leonardo di Caprio czyli papużkę Nimfę ( ejj , ale to dziewczynka jest jakby co ;p) .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glaria']Ja również :D Ile Ci przeciętnie schodzi całkowite wytrymowanie białej ?[/QUOTE]
Hmm szczerze nie wiem, bo teraz ją trymuje dosc często i nie dochodzi do totalnego zarośnięcia;) ale po ostatnim trymowaniu u znajomej, jak odrosła zrobiłam ją sama, i z [URL="http://1.bp.blogspot.com/-8RyrfBShSzI/TtpnFofgj8I/AAAAAAAAA48/VkVNQouSQS4/s640/w.jpg"]takiego[/URL] stanu robiłam ją około 3h, teraz jak trymuje i obcinam ją często to są to jakies 1-2h;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']Hmm szczerze nie wiem, bo teraz ją trymuje dosc często i nie dochodzi do totalnego zarośnięcia;) ale po ostatnim trymowaniu u znajomej, jak odrosła zrobiłam ją sama, i z [URL="http://1.bp.blogspot.com/-8RyrfBShSzI/TtpnFofgj8I/AAAAAAAAA48/VkVNQouSQS4/s640/w.jpg"]takiego[/URL] stanu robiłam ją około 3h, teraz jak trymuje i obcinam ją często to są to jakies 1-2h;)[/QUOTE]

Podobnie do mnie :D Ogólnie robię ją raz w tygodniu , około 20 minut se ją skubię , bo raz doprowadziłam ją do stanu Yeti , że musiałam ją trymować ponad 3 godziny , męka dla mnie , a dla Bejki to już maskara :D
[quote name='whiteterrier']Hahah świetne imię ! :D
Podobają mi się taaakie długie imiona i zastanawiam się czy nie 'wydłużyć' imienia Amoora.
Wstępnie to Amoor vel Diablo :lol:
Ale zastanawiam się tez nad dodaniem imienia Lionel :loveu:
Ale w sumie i tak nie będzie używane wiec bez sensu :lol:[/QUOTE]

Lionel :D fajne , ale tam , po co przedłużać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']A robisz ją trymerem?[/QUOTE]


Trymerem robię tylko grzbiet i przy nasadzie ogona , tam ma meega szorstki włos , którego jak chwycę w palce , i wyrwę to po prostu palce mnie bolą :roll:
A szyjkę , boki , łapy , główkę , przedpiersie ( lekko trymuję , później degażuję ) trymuję palcami .Wolę palcami , jakoś tak mniej się męczę , mniej mnie ręce bolą jak trymuję palcami .Po za tym stripping palcami jest dokładniejszy :p
Jaki macie trymer ?

Link to comment
Share on other sites

Ja robię wszystko trymerem;) palcami miejsca świeże i nieprzyzwyczajone nie idą. Szyja popiersie doopka i uszy do golenia;)
Mi zależy żeby było krótko;) dzisiaj ją skubałam scięlam firane i jest git, trymer mam niebieski;) [url]http://photos02.istore.pl/6493/photos/big/11815706.jpg[/url] kupiłam na międzynarodowce.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też zależy żeby było krótko , jakoś przeszło tydzień temu ścięłam jej firanę i łapy :diabloti::evil_lol: Ty masz trymer z firmy Groom Professional do włosa grubego i średniego :razz:
Ja mam Marsa klasycznego , czyli 326 , do tego mam jeszcze paluszki trymerskie :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...