Jump to content
Dogomania

nadaje sie (agility) ?


tunio

Recommended Posts

wiem ze wyskakuje z tym jak filip z konopii ale czy wilczarz nadawalby sie do agillity ? :lol: Znaczy sie tylko niektore przeszkody bo nie oczekuje ze np. przejdzie przez tunel,co najwyzej wszedlby i poszedlby z tunelem :lol: Nie zebysmy mieli jakies aspiracje sportowe tylko aby nieco rozrywki wlac w nudne zycie Malenstwa :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

carragan,

Wiesz ostatnio zastanawialam sie czy jest jakas rasa, ktora nie nadaje sie na agility. Wyszlo mi, ze chyba tylko jamnik. Dla jego krotkich nozek i newralgicznego kregoslupka ten sport moglby byc bardzo urazowy.

Dla pozostalych ras chyba nie ma zadnych przeciwskazan.

W naszym Klubie cwicza przedstawiciele baaaardzo wielu ras. Jednym wychodzi to lepiej, innym gorzej, ale chyba dlatego ze jedni dopiero zaczynaj cwiczyc, a inni trenuja juz bardzo dlugo :-)

Zreszta wszystkie nasze opisy, wzloty i upadki sa w topicu o Cavano :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Carry, znakomity pomysl :D :D ja rowniez widzialam program z serii "Przewodnik..." tak jak PIKA tylko z Deerhunden albo wlasnie z Wilczarzem :D

Wind, a to? Wydaje mi sie ze to zalezy od ogolnej kondycji takiego psa, jak bedzie spasiona parowa to na pewno nie bedzie skakal. 15%20-%20kopia.jpg

16%20-%20kopia.jpg

17%20-%20kopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

anetta,

Dzieki wielkie za wyprowadzenie mnie z bledu. Widzisz tak czasami dzialaja stereotypy, gdy wszyscy dookola Ci mowia jakie te jamniory delikatne: skakac nie moga, schodow nie toleruja i wiecznie na te kregoslupy choruja.

Ale teraz juz wiem, ze jest inaczej :) No to pozostaje mi tylko namawiac kolezanke na agility z jej malutkim jamniorkiem ;)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Windus, no pewnie!! :D To jest super zabawa, dla takiego malucha :)

Kazdy jak slyszy o jamniku w agility to robi wielkie oczy :o i sie dziwi i mowi "a no daje rade przeskakiwac?itp." Pewnie wyobraza sobie grubska ktory ledwo co skacze...

Ludzie widza na ulicach spasione przegubowce i pozniej mowia o nich ze do niczego sie nie nadaja i tylko jazgoczyc potrafia :-? Ci co byli na Polach Mokotowskich na spacerku to mogli sie przekonac ze nie wszystkie jamniki takie sa :D

Link to comment
Share on other sites

No, nie jest zbyt dużą suczką, jest niższa od MAłej trochę. Ale dogi na agility na Animalu ja też widziałam :) :) Spokojnie możesz zacząć z nim przychodzić coby sie oswoił z nowością, przecież nie musi od razu skakać, są też inne przeszkody :) Z resztą sama zobaczysz czy mu się będzie podobało :)

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście widziałam doga niemieckiego na torze!! Nazywał sie Pedro i biegał u Russa za moich agilitowych poczętków czyli prawie 5 lat temu! Co do wilczarza to nie wiem czy w Alternatywie nie biegała suczka tej rasy, możliwe że to ta o której piszecie!!

Carry, skąd jesteś??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...