Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Jeden "gubi litery", a drugi nie uznaje znakow przestankowych ani duzych liter...

No ale ad rem.
Znęcanie sie to także - przypominam - złe warunki transportowe, brak pozywienia i wody...
I faktycznie, do Afryki nie trzeba jeździc, aby zobaczyc słonia.

Proponuję, aby spokojnie poczekąć na rozstrzygniecie niezawisłego Sądu.

Fabo12 - jeżeli rzeczywiscie masz jakiekolwiek dowody, obojętnie czy na poparcie aktu oskarzenia czy na jego obalenie - to nie pisz, że ujawnisz je w odpowiednim czasie, po prostu zrób to!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jak widać nikt nie jest idealny Ty z kolei nie umiesz czytać i pisać jestem fabi 12 nie fabio piszesz duzych nie dużych ,ale nie o to chodzi każdy robi błędy tym bardziej iż piszesz tak wczesną porą ja raczej nocą, chcę tylko zwrócić uwagę iż nie do Ciebie był ten post więc po co piszesz nie w swojej sprawie, teraz widzę ,że ta kobieta AN.naprawę jest sama przeciwko Wam wszystkim i jak tu się bronić .Asiaczek pytam Cię szczerze czy Byłaś osobiście w hodowli AN i widziałaś wszystko na własne oczy .Co do dowodów w sprawie to wiem co trzeba zrobić i dzięki za rady pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fabi12']Jeśli chodzi o moje dowody w sprawie to oczywiście jak najbardziej złożę w odpowiednim czasie i w odpowiednie miejsce ........[/QUOTE]


[quote name='Fabi12']Co do dowodów w sprawie to wiem co trzeba zrobić i dzięki za rady pzdr.[/QUOTE]

No chyba nie do końca wiesz co należy zrobić z dowodami, które " posiadasz"
poniżej pozwolę sobie wstawić wykaz podmiotów uprawnionych do składania wniosków dowodowych w postępowaniu procesowym

[SIZE=2][COLOR=#000000][FONT=verdana]Wnioski dowodowe mogą składać [/FONT][/COLOR][B]strony postępowania.

W postępowaniu przygotowawczym stronami są podejrzany ( art.71 kpk) oraz pokrzywdzony ( art.49 kpk ).

W postępowaniu sądowym stronami są: oskarżony, prokurator, oskarżyciel posiłkowy ( art.53 kpk
i ns. ), oskarżyciel prywatny (art.59 kpk , art.488 kpk ), powód cywilny ( art.62 kpk i ns. , w szczególności art. 66 kpk )

Wnioski dowodowe może składać ponadto podmiot określony w art.416 kpk ( o tym podmiocie też art. 52 kk ).

Wnioski dowodowe mogą również składać przedstawiciele procesowi wymienionych podmiotów(obrońcy, pełnomocnicy).

Wniosek dowodowy kierujemy do oranu prowadzącego(nadzorującego) postępowanie przygotowawcze , a po wpłynięciu aktu oskarżenia do sądu – do sądu.

Dowody mogą być także przeprowadzane z urzędu .

Wyjątkowo inicjatywa dowodowa przysługuje biegłym – art. 202 kpk
[/B]
Czy Ty myślałeś,że każdy z ulicy może wpaść do sądu pomachać kwitkami i powiedzieć mam dowód, a sąd to przyjmie, to żeś mnie rozbawił. Pamiętaj również, że sąd stosuje datę graniczną składania wniosków dowodowych. Po tym terminie sąd nie przyjmuje nowych dowodów, więc dalej lataj po dogomani chwal się dowodami i swoją wiedzą, którą za chwilę będziesz mógł sobie w buty wsadzić
[/SIZE]Chcesz bronić tej kobiety, nikt Ci tego nie zabroni, ale rób to zgodnie z przyjętymi normami, a nie na forum, na którym każdy w tym temacie m wyrobione zdanie i nie zamierza go zmienić

Link to comment
Share on other sites

Witaj Katlis po co komu taki wykład byle komuś z ulicy, zadałeś sobie dużo trudu po co ? przecież każdy ma dostęp do internetu i znajdzie tam wszystko też mnie rozbawiłeś i jak zwykle następna osoba pisze w nie w swoim imieniu dziwne.Piszesz ,że chwalę się dowodami i wiedzą ,którą sobie mam wsadzić w buty, czy Ty mnie znasz i wiesz z kim piszesz w buty to wsadż swoje paragrafy i docinki pod moim adresem zadam Ci to samo pytanie co poprzednikom Byłeś w hodowli AN widziałeś cokolwiek na własne oczy ?życzę miłego wieczoru oraz wszystkiego dobrego z okazji świąt ,bez urazy fabi12,

Link to comment
Share on other sites

widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoją najsilniejszą stroną, nie szkodzi, nie musi być.
akurat moja obecnośc w tym temacie nie ma większego znaczenia bo nie staję ani po jednej, ani po drugej stronie, a moje uwagi dotyczyły czysto formalnej kwesti skałdania wniosków dowodowych przed sądem ot taki mały drobiazg.
Naprawdę nie interesuje mnie kim jesteś, ani skąd przybywasz, nie interesuje mnie również w obronie której dziewicy stajesz. Powtórzę moja wypowiedź miała charakter czysto informacyjny, a nie oceniający.

ps
nie zadałam.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fabi12'][I]Wiesz co resurgam piszesz ,że nie znam się na procedurze sądowej prawnikiem nie jestem ,ale jak widać Ty też nie bo za Tobą stoi pewna grupa ludzi co widać choć by w tym poście mówicie jednym głosem ja piszę sam ponieważ mam pełne prawo do tego o czym już nie raz pisałem .Ty piszesz ,ze stawiam Was do kąta i obrażam z tego powodu śmiechu warte to co ja mam powiedzieć na obelgi poprzez wyzwiska od "trola i olać go " uważasz ,ze to jest ok.Jeśli chodzi o moje dowody w sprawie to oczywiście jak najbardziej złożę w odpowiednim czasie i w odpowiednie miejsce i nie życzę sobie pisać ,że wprowadzam zamęt w sprawie większego zamętu jak Wasz to dawno nie widziałem i oczekuję szczerej odpowiedzi czy byłeś osobiście w hodowli AN.i jakie naruszyła regulaminowe przepisy ? wtedy jestem skłonny stać po Waszej stronie czekam na szczerą odpowiedż Trol.[/I][/QUOTE]FABI, dalej wyjaśniono ci tryb składania wniosków, więc je złóż, o ile takie posiadasz.
Jak przestaniesz wszystko kwestionować, co nie jest na korzyść Nakoniecznej, to wpisy na forum od różnych osób czytających ten wątek będą bardziej przyjazne.
Już kilkanaście postów temu wyjaśniono ci, jakie przepisy wg nas Nakonieczna naruszyła. Potwierdzenie ich masz także w piśmie ZG podpisanym przez przew. komisji hodowlanej. Napisano także, jakie zarzuty jej postawiono.Zapytam raz jeszcze: czy w dalszym ciągu będziesz pisał bzdury, że to zmowa lub ktoś kogoś niszczy?
Przeczytaj ze zrozumieniem od początku tego wątku wypowiedzi, w których napisano, co ludzie od niej doświadczyli i będziesz wiedział, jakie dowody są na rozprawie omawiane.
A poza tym twoje pytanie, czy byliśmy w tej hodowli jest bez sensu, ponieważ sąd ma dokumenty i materiał fotograficzny z kontroli przeprowadzonych i nie pyta o takie bzdurne rzeczy. Ponowię raz jeszcze: rozprawy są otwarte, więc przyjedź do Puław i dowiesz się wszystkiego. a może mieszkasz w Puławach, to po prostu przyjdź na ul. Lubelską!

Link to comment
Share on other sites

Witam resurgam odpowiadam na pytanie co do składania wniosków, zostałem już poinformowany w formie paragrafów przez katlis ,ale poinformował mnie ,iż jest to uwaga czysto formalna i w ramach informacji dziękuję mu za info.lecz mam inne plany co dalszego przebiegu sprawy i pozostaję przy swoim .Trochę jestem zdziwiony jakie zarzuty stawia się AN.Asiaczek napisał mi o takich zarzutach jak:brak dostępu do wody ,brak pożywienia ,złe warunki transportowe .Coś mi tu nie pasuje przecież to w rzeczy samej Asiaczek ,Ela Piotrowska czy resurgam razem jeżdziły z AN.jej transportem na wystawy i co, nie mieliście wody ,pokarmu wtedy wam warunki transportu odpowiadały to jest zaprzeczanie samemu sobie ,takie podziękowania za to ,że sama traciła własny komfort jazdy na waszą rzecz biorąc dodatkowy balast ?Liche argumenty ,piszesz ,że bez sensu pytam czy byliśmy w hodowli u AN .Znów powtarza się byliśmy odpowiedz za kogoś , dla mnie to już standard ,wiem nie wygodne pytanie ponieważ nikt z pytanych tam nie był .Kwestionujesz ZG ,ze pomimo postępowania karnego nic nie robi publicznie Was oszukał i masz w nosie takich administratorów działaczy i całego związku odwołuję się do postu 884 z dnia 06 11 2013 .widocznie ZG podobnie myśli jak ja i wiele osób ,które przypatrują się tej sprawie więc przeczytaj ze zrozumieniem co wypisujesz ,a mnie chcesz pouczać .Reasumując całość wniosek nasuwa się tylko jeden czysta zazdrość ,chęć zniszczenia konkurencji co dziś jest modne a Wy staracie się iść z duchem czasu , jednego jestem pewien nikt nie dorówna AN, w hodowli psów przynajmniej z waszej strony jej nic takiego nie grozi .Powiem więcej najwięksi wrogowie na czas świąt zakopują topór wojenny bo to szczególne dni ,ale resurgam idzie na całość nawet w te dni i nie tylko daje dowód z kim mamy do czynienia jaki ma cel ,narusza się dobra osobiste w różnego rodzaju określeniach a sprawy jeszcze nie było takie rzeczy bolą dla mnie to żenada i wstyd .

Link to comment
Share on other sites

[B]Wniosek do Trybunału Konstytucyjnego[/B]

Aktualnie obowiązujące w Polsce prawo humanitarnej ochrony zwierząt jest złe. Jego niedostateczna określoność jest główną przyczyną powstania nowej branży - hyclostwa, zajmującej się usuwaniem bezdomnych zwierząt pod pozorami kosztownej opieki nad nimi. Mechanizm ten przyczynia się do narastania problemu - zwiększa liczbę bezdomnych zwierząt, kreuje ich nieznany w większości los, a ponadto winduje nieracjonalne wydatki gmin. Nasza diagnoza patologicznej realizacji przez gminy zadań wobec bezdomnych zwierząt znalazła potwierdzenie w opublikowanym w 2013 r. wyniku kontroli NIK (P/12/193). Ogólna ocena wynikająca z kontroli była negatywna.

W naszym przekonaniu, systemowe rozwiązanie problemu wymaga przede wszystkim uchylenia głównych, dotyczących go przepisów ustawowych i skonstruowania prawa w tym zakresie od nowa. Bowiem nawarstwiane przez ostatnich kilkanaście lat cząstkowe zmiany przepisów były wadliwe i nie otworzyły dotąd żadnej perspektywy uporania się z coraz bardziej dotkliwym problemem.

Dlatego kilka organizacji pozarządowych, zajmujących się humanitarną ochroną zwierząt (w tym nasze Stowarzyszenie), dnia 27.12.2013 r. złożyło [B]projekt wniosku do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie niezgodności z Konstytucją przepisów dotyczących problemu bezdomnych zwierząt[/B]. Dokument zawiera szczegółowy opis tego, jak kwestionowane przepisy, w ich łącznym działaniu, ukształtowały patologiczny mechanizm, który czyni problem nierozwiązywalnym.

Projekt podsumowuje wnioski z prowadzonego od dziesięciu lat monitoringu realizacji zadań gmin, śledzenia statystyk działalności schronisk oraz dziesiątków postępowań administracyjnych, cywilnych i karnych, które inicjowaliśmy lub w których uczestniczyliśmy.

dlaczego jest źle? [URL]http://www.obrona-zwierzat.pl/images/stories/prawo/hyclostwo.pdf[/URL]

projekt wniosku do Trybunału Konstytucyjnego [URL]http://www.obrona-zwierzat.pl/images/stories/prawo/wn_tk.pdf[/URL]

Projekt przesłany został do Prezydenta Rzeczypospolitej, Marszałka Sejmu RP, Prezesa Rady Ministrów, Marszałka Senatu, Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego, Prezesa Naczelnego Sądu Administracyjnego, Prokuratora Generalnego, Prezesa Najwyższej Izby Kontroli oraz Rzecznika Praw Obywatelskich, tj. podmiotów uprawnionych do kierowania wniosków do TK.

[B]Zachęcamy do rozpowszechniania tych dokumentów i informacji.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Witam nie wiem skąd to zdziwienie ,że Pani AN.była na wystawie w Poznaniu i nie tylko była w Rybniku Gdańsku oczywiście także na międzynarodowych wystawach :Zakopane ,Warszawa Katowice Kielce itp .nie chcę wymieniać bo miejsca na pisanie by brakło ,to kolejny dowód na to ,ze wszystko tam jest ok.pieski wygrywają i jak by nie patrzeć zawsze podium medale ,dyplomy ,karma dla piesków chyba nie są głodne .Jedno mnie dziwi skoro psy nie mają pokarmu ,wody czy i złe warunki bytowe jak stawia się zarzuty stawiane AN.to jakim cudem takie sukcesy , pies to nie samochód ,który można podpicować przed sprzedażą ,i ładnie błyszczy ,sierść psa się błyszczy jak jest należycie karmiony a to widać nie dzień przed wystawą .Miałem okazję porozmawiać z AN. na wystawach jest bardzo miłą i czarującą osobą z ,którą można porozmawiać na każdy temat nie wspomnę o psach czy weterynarii

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam czy ktoś jest w stanie udzielić informacji na temat sprawy AN ,która miała się obyć czy już była jeśli tak to proszę o info w tym temacie czy wszystko już jasne albo nadal nic na długi czas jak ma to miejsce do tej pory .Dowiedziałem się ,ze Agnieszka Nakonieczny była na wystawie w Głogowie i jak zwykle zaliczyła podium i to najwyższy jego stopień pierwsze miejsce w klasie wygrała rasę oraz grupę chartów ,wierzę w uczciwość sędziów na wystawach co do tego to nie ma wątpliwości i żeby wygrać pies musi naprawdę na to zasłużyć wśród licznej konkurencji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...