Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Nadal za bardzo nie mozemy ujawniac nic poniewaz Pani N wszystko czyta. Moge jedynie powiedziec ze ostatnio jak przegladalam akta wszystkie zazalenia byly oddalone - jako bezpodstawne. Sprawa jest w toku i sami nadal czekamy z niecierpliwoscia.

Edited by vivapulawy
Link to comment
Share on other sites

Pani AN składała zażalenia na kogo się da, m. in. na policję (widziałam) i słyszałam, że na prokuratora (tego nie widziałam). Są jeszcze inne skarżone przez nią osoby, ale na razie nie będę informować. Na razie wszystkie złożone przez AN skargi zostały uznane za bezpodstawne i oddalone.
Informuję natomiast, że złożyłam pisemne zapytanie do prokurtury o stan sprawy i spodziewam się odpowiedzi, jak nie to ponowię pismo. Wtedy postaram się podać - za zgodą prokuratury treść tej odpowiedzi.
Ela Piotrowska

Edited by [email protected]
literówki
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Guten Abend, ich werde bitten jemanden dass kurzzufassen, dann versuche ich zu ubersetzen, es ist schwehr in ein paar worte zu sagen... mein Deutsch ist auch nicht so gut.
Soviel ich weiss und gelesen habe, es hat angefangen mit einer Warnung, dass man A.N. kein Geld leien soll und sehr vorsichtig sein wenn man mit Ihr zum Shows fahrt. Sie scheint psychisch unstabil zu sein, hat von vielen Leuten das Geld geliehen und nie wiedergegeben, und sie mishandelt ihre hunde (sie kriegen nicht genug zu fressen, bei ihr zu hause sind zu viele Tiere etc).
Ich kenne die Frau nicht und auch nicht die Zucht, aber hier schreiben Leute, die uber die hunde mishandlung zu polizei gegangen sind. Jetzt wird die sache von den Staatsanwalt untersucht.
Habt ihr vielleicht inrgendwelche infos uber AN, die bei der Utersuchung behilflich sein koennen?

Link to comment
Share on other sites

nie mam pojęcia czy dobrze streściłam temat, w każdym razie malwinemanda obawia się, że może byc tez uwiklana w ten temat...
nie wiem dokładnie czego dotyczyły pierwsze zarzuty i dlaczego weszłą viva i prokurator, napisałąm więc generalnie, że psy były źle traktowane...

Link to comment
Share on other sites

Hallo Gacusiowa,
vielen Dank für die schnelle Reaktion. Wir sind unendlich erschrocken über die paar Infos, die wir bisher mit Hilfe des Übersetzungsprogramms verstehen konnten!
Es wäre ganz toll, wenn wir hier eine kurze Zusammenfassung bekommen könnten... Mir ist durchaus klar, dass dies nicht mit ein paar einfachen Worten getan sein wird! Aber vielleicht können wir der Staatsanwaltschaft helfen, dieser Frau das Handwerk zu legen. Im Moment möchte ich hierzu in der Öffentlichkeit noch nicht zu viel sagen, da es eventuell Hunden, die sich bereits in Sicherheit befinden, schaden könnte! Ich hoffe ihr versteht das zu diesem Zeitpunkt!?! Ich werde aber auf jeden Fall berichten...
Vielen Dank - im Sinne der betroffenen Hunde
malwinemanda

Link to comment
Share on other sites

Witam
Bardzo dobrze streściłaś temat, dziękuję. Dla informacji Twojej i Wszystkich. Takie sprawy ciągną się, ale już są pierwsze fajne efekty, o czym opowiem niebawem. Udało się komuś pomóc, dzięki zaangażowaniu Policji.
Sprawa niedługo powinna być trochę jaśniejsza, ale musiałyśmy występować do prokuratury wyższego szczebla, bo prokuratura szczebla niższego (daruję sobie, która) wydawała się sprawę odwlekać. Okazuje się, że jak chodzi o zwierzęta, to sprawy ciągną się i ciąąągną - ale cóż, procedury. Ja też podejmuję szereg kroków i może będzie jakiś skutek.

Jeszcze zapytam tę panią z Niemiec, co pisze post, czy coś wie w tej sprawie - zamieszczam pytanie dalej.
Pozdrawiam Wszystkich. Ela

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='[email protected]']Chyba jakieś ostatnie posty pouciekały, bo mam info w poczcie, że są, a na Forum nie ma - pewnie po ostatnich zmianach zw. z Facebookiem.
Ela[/QUOTE]
znikneły posty z ostatnich 10 dni, bynajmniej nie z powodu FB tylko z ????? - vide wątki na administracji. tak samo pewnie podpisy macie niepodlinkowane, bo też to znikneło.... (przepraszam za offa)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Informujemy iż po kilkuletnim nabraniu doświadczenia Fundacja VIVA! Puławy – oddział lokalny Międzynarodowego Ruchu Na Rzecz Zwierząt VIVA! - PRZEKSZTAŁCIŁA SIĘ we Własną Fundację pod nazwą „Po Ludzku Do Zwierząt – PRZYJAZNA ŁAPA”.

W związku z powyzszym konto vivapulawy zostanie usuniete na dogomanii i teraz nasze konto to przyjaznalapa :)

Odnosnie sprawy Pani A., podłączymy się do sprawy jako przyjaznalapa, Sąd zostanie poinformowany ze sie przeksztalcilismy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...