Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

O ‎2014‎-‎12‎-‎19o09:35, andzialenka napisał:

Odnośnie postu andzialenka 2014-12-19o09:35:

"Otóż, gdyby ktoś myślał, że to prawda, informuję: Mam stałe dochody od Państwa, wypłacane regularnie co miesiąc i Państwo samo potrąca od nich należny podatek. Więc w tym sensie nie płacę podatku, bo otrzymuję środki już bez podatku. Mimo to jestem podatnikiem.

Może Twoja wiedza o sposobie pobierania danin na państwo jest inna, ale póki co - takie mamy przepisy. Może napisz do Sejmu, żeby zmienił system. Niech każdy zanosi sam podatek od poborów, najlepiej na pocztę, to szybciej dojdzie do kasy Państwa.

 A o uczciwości, to Ty mnie nie ucz, bo z Twoich postów sądzę, że jesteś wyjątkowo nieuczciwa, skoro bronisz koncepcji znęcania się nad zwierzętami Obrzydliwe!

Elżbieta Piotrowska

Tak, wiem że ma Pani "dochody od Państwa".  Dlatego właśnie dorabia pani "na boku" Pani Elżbieto kosztem mądrych ludzi, którym się chce uczyć. Dobrze Pani wie o co mi chodzi, w dodatku to nie jest legalne ale nie będę tego upubliczniać bo idą święta i zrobię Pani taki prezent :)

Obrzydliwe!"

Odpowiadam:

A co Ty wiesz, co ja "na boku dorabiam"? Zastanów się.

Ela Piotrowska

 

Link to comment
Share on other sites

O ‎2014‎-‎12‎-‎21o11:21, andzialenka napisał:

 

Odnośnie postu:

"Teraz się źle nie dzieje (ponoć, tego nie wiem). Ale skoro ma sprawę w sądzie, to wcześniej musiało być źle.

Pani Agnieszka ma sprawę za to, co było kiedyś, a nie jak jest teraz. I jeśli sąd uzna ją winną, to odpowie za to co było wcześniej.

Skoro teraz, jak twierdzicie jest w hodowli dobrze, to ok. Lepiej dla psów.

Bo sprawa w Sądzie zaczęła się juz bardzo dawno . Jaki koszmar przechodzi A.N. to wie tylko ona sama ale nie dlatego że chodzi po sądach , tylko psychicznie. A sprawa się ciągnie bo nie ma wystarczających dowodów. Są tylko poszczególne osoby które drążą i nie wnoszą żadnych nowych faktów. Drążą dla zasady "a udowodnię że mam racje" . To jest chore . Powinno się w ogóle zamknąć ten watek i po sprawie. "

Informuję:

Źle jest nadal. Wykazały to 2 kontrole - relacja była w mediach, o czym informowaliśmy. Teraz będzie kolejna rozprawa w sądzie - właśnie o znęcanie się nad zwierzętami przez Agnieszkę.

Ela Piotrowska  

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Poinformowano mnie, że Oddział ZKwP Radom zawiesił p. Agnieszkę w prawach. Co do sprawy sądowej, to jest w toku. Ma też być druga - po dostarczeniu nowych dowodów skandalicznego traktowania psów przez Agnieszkę N. Jak będzie coś dalej wiadomo, napiszę na Forum.

Ela Piotrowska

Link to comment
Share on other sites

O 12.02.2016o15:45, marekp napisał:

Poinformowano mnie, że Oddział ZKwP Radom zawiesił p. Agnieszkę w prawach. Co do sprawy sądowej, to jest w toku. Ma też być druga - po dostarczeniu nowych dowodów skandalicznego traktowania psów przez Agnieszkę N. Jak będzie coś dalej wiadomo, napiszę na Forum.

Ela Piotrowska

Dziękuję

miałam,prawdę mówiąc,nadzieję,że sprawa się już zakończyła(ciekawa byłam jakim wyrokiem,choć tu raczej nie powinno być wątpliwości)

Czekam na nowe informacje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...