Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Nie miałam czasu tu zaglądać, ale rozbawiła mnie wiedza na temat moich zarobków niejakiej "Andzialeki" (Andzialeka). W poście nr 1125 podaje: "Jeżeli już wchodzimy na temat pieniędzy pani Elżbieto to proszę zrobić najpierw sobie rachunek sumienia skąd Pani je ma bo chyba nie w dość uczciwy sposób je pani zarabia. Później dopiero należy czepiać się innych. Za Panią też płacą podatnicy a od swojej pracy pani podatku nie odprowadza!"

Otóż, gdyby ktoś myślał, że to prawda, informuję: Mam stałe dochody od Państwa, wypłacane regularnie co miesiąc i Państwo samo potrąca od nich należny podatek. Więc w tym sensie nie płacę podatku, bo otrzymuję środki już bez podatku. Mimo to jestem podatnikiem.

Może Twoja wiedza o sposobie pobierania danin na państwo jest inna, ale póki co - takie mamy przepisy. Może napisz do Sejmu, żeby zmienił system. Niech każdy zanosi sam podatek od poborów, najlepiej na pocztę, to szybciej dojdzie do kasy Państwa.

 A o uczciwości, to Ty mnie nie ucz, bo z Twoich postów sądzę, że jesteś wyjątkowo nieuczciwa, skoro bronisz koncepcji znęcania się nad zwierzętami Obrzydliwe!

Elżbieta Piotrowska

Link to comment
Share on other sites

Ho ho spodziewałem się ,że po resurgam czas na Panią E.P. nic nowego stary numer .No mamy koniec roku ,następne święta na cudownym portalu .Kolejny rok zabawia się   nasza ekipa za   pieniądze podatnika funduje   na pierdoły ,które nie mają końca i nie mają nic wspólnego z dobrem dla psów .Zawiść i kasa to Wasz priorytet ,dobitne dowody tego widać kilka postów wstecz totalna kompromitacja ,Chamstwo liczyć komuś pieniądze na odległość

 

BRAWO!!!.

Link to comment
Share on other sites

Ho ho spodziewałem się ,że po resurgam czas na Panią E.P. nic nowego stary numer .No mamy koniec roku ,następne święta na cudownym portalu .Kolejny rok zabawia się   nasza ekipa za   pieniądze podatnika funduje   na pierdoły ,które nie mają końca i nie mają nic wspólnego z dobrem dla psów .Zawiść i kasa to Wasz priorytet ,dobitne dowody tego widać kilka postów wstecz totalna kompromitacja ,Chamstwo liczyć komuś pieniądze na odległość

 

BRAWO!!!.

Fabi, twoim stałym numerem w tym temacie, kiedy ktokolwiek napisze cokolwiek w tej sprawie, każdemu przypisujesz, że chce  "dokopać Agnieszce". I wiesz, to zaczyna być nudne - to pierwsza uwaga.

Druga uwaga to taka, abyś ODWALIŁ SIĘ OD WYSTAW MOICH PSÓW i nie pouczał mnie, co do ich metody wystawiania, bo piszesz BZDURY.

Nie wiem też o jakiej zawiści i kasie piszesz, przybliż nam publicznie problematykę, bo może to być niezmiernie ciekawe.Z drugiej strony uważam, że od dawna piszesz bzdury, to chyba nie mam na co liczyć, poza obelgmi, że napiszesz coś sensownego.

W związku z tym podtrzymuję, co wcześniej napisałam, możesz jedynie potrzaskać w kalwiaturę, a zaproponuję ci, że zamiast ubliżać innym, biegnij pomagać Agnieszce, bo jakoś z twoich wypowiedzi nie widać, abyś miał na względzie dobro jej psów.

W żadnym twoim poście nie odnajduję ochoty, pomysłu jej pomocy.

Jak ci tak bardzo jej żal, to napisz nam publicznie w jaki sposób ulitowałeś się nad losem jej hodowli i jak jej pomogłeś.

Link to comment
Share on other sites

Bzdury to piszesz od 2011 roku prawda Cię zabolała widać to tłustym drukiem, dziabaj dalej i zmień lekarza bo Cię oszukuje .

Ja nie muszę zmienić lekarza, bo jak mam potrzebę to chodze do b. dobrych specjalistów, a ty znowu nie raczysz odpowiedzieć w jaki sposób pomagasz hodowli, której tak zapalczywie bronisz?

Bo jak napisałam powyżej, potrafisz ubliżać i wmawiać publicznie, że z powodu zazdrości i konkurencji strasznie chemy z Elą P. pogrążyć twoją koleżankę.

Jakie to durnowate, po prostu poziom magla.

Na szczęście sprawa w toku. Niebawem kolejne przesłuchania i mam nadzieję, że do połowy roku sędzia wyda wyrok w tej sprawie.

Tego, między innymi sobie i tobie oraz innym, którzy mają na uwadze dobro psów, życzę w Nowym Roku! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Ale się nakręciłaś chodzisz nie do tego lekarza co trzeba ,kto przez tyle lat klepie to samo tu potrzebna jest pomoc specjalisty natychmiast !!!  jakiego to sprawa oczywista .Jeśli chodzi o pomoc koleżance to bardzo jej pomagam a w jaki sposób to powinnyście już wiedzieć ,jesteście takie szybkie  ,kasę Agnieszce policzyłyście tak skrupulatnie a tu macie dylemat , pomyśl lecz obawiam się ,że w tej kwestii możesz mieć problem bo myślenie jak widać nie jest twoją  mocną stroną, poziom magla pozdrawiam cieplutko .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale się nakręciłaś chodzisz nie do tego lekarza co trzeba ,kto przez tyle lat klepie to samo tu potrzebna jest pomoc specjalisty natychmiast !!!  jakiego to sprawa oczywista .Jeśli chodzi o pomoc koleżance to bardzo jej pomagam a w jaki sposób to powinnyście już wiedzieć ,jesteście takie szybkie  ,kasę Agnieszce policzyłyście tak skrupulatnie a tu macie dylemat , pomyśl lecz obawiam się ,że w tej kwestii możesz mieć problem bo myślenie jak widać nie jest twoją  mocną stroną, poziom magla pozdrawiam cieplutko .

Fabi, co ty piszes?

Może tobie potrzebna pomoc i to nie tylko jednego , ale kilku specjalistów.

Napisz, jak pomagasz, na to czekamy, a poza tym o jakiej kasie piszesz.

Weź sobie cos na ochłonięcie lub naucz się czytać ze zrozumieniem.

My dylematów nie mamy, problem to masz ty i twoja koleżanka A.N.

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałem ,że nie jesteś w stanie pojąć jak pomagam Agnieszce, ale  mogę ci poradzić wyślij sms   jak to czyni TVN .O treści  CHORA Z CIEKAWOŚCI a dostaniesz odpowiedz zwrotną.  Odkryłem kolejną z twoich chorób to amnezja przychodzi z wiekiem ,nie tylko ja jej pomagam kobieto.  Ty nie tylko nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ty nie jesteś w stanie nic z tego pojąć ,dylemat to macie już od bardzo dawna, nie ja ani moja koleżanka ,wy macie problemy z sobą i waszymi psami Twoje cię nie słuchają, jak wcześniej pisałem przypominam bo możesz nie pamiętać częste dyskwalifikacje itd .Twojej koleżance EP.pies nasrał sędziemu na buty to był obciach wszyscy się śmiali .Moja koleżanka nie ma tego typu zdarzeń a jest bardzo długo w tym temacie za długo abyście  mogły z nią konkurować Agnieszka to SUPER LIGA  wy to poziom  LKS.Tak to wygląda i tu jest wasz ból :megagrin:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

Otóż, gdyby ktoś myślał, że to prawda, informuję: Mam stałe dochody od Państwa, wypłacane regularnie co miesiąc i Państwo samo potrąca od nich należny podatek. Więc w tym sensie nie płacę podatku, bo otrzymuję środki już bez podatku. Mimo to jestem podatnikiem.

Może Twoja wiedza o sposobie pobierania danin na państwo jest inna, ale póki co - takie mamy przepisy. Może napisz do Sejmu, żeby zmienił system. Niech każdy zanosi sam podatek od poborów, najlepiej na pocztę, to szybciej dojdzie do kasy Państwa.

 A o uczciwości, to Ty mnie nie ucz, bo z Twoich postów sądzę, że jesteś wyjątkowo nieuczciwa, skoro bronisz koncepcji znęcania się nad zwierzętami Obrzydliwe!

Elżbieta Piotrowska

Tak, wiem że ma Pani "dochody od Państwa".  Dlatego właśnie dorabia pani "na boku" Pani Elżbieto kosztem mądrych ludzi, którym się chce uczyć. Dobrze Pani wie o co mi chodzi, w dodatku to nie jest legalne ale nie będę tego upubliczniać bo idą święta i zrobię Pani taki prezent :)

Obrzydliwe!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fabi, co ty piszes?

Może tobie potrzebna pomoc i to nie tylko jednego , ale kilku specjalistów.

Napisz, jak pomagasz, na to czekamy, a poza tym o jakiej kasie piszesz.

Weź sobie cos na ochłonięcie lub naucz się czytać ze zrozumieniem.

My dylematów nie mamy, problem to masz ty i twoja koleżanka A.N.

Resugram, czy już Ci kiedyś mówiłam że powinnaś zmienić lekarza??? Zobacz jakie to proste, mówi ci to już kolejna osoba! Przypadek? Nie sądzę! To że gubisz się w swoich postach też nie tylko ja zauważyłam. Pouczasz znowu kolejną osobę aby czytała ze zrozumieniem . Uwierz mi staramy się i to bardzo , jednak najpierw musisz sama zrozumieć to co piszesz. W Państwówce raczej dobrych psychiatrów nie ma , poszukaj takiego w prywatnej klinice albo najlepiej od razu w Tworkach. Dla takich jak Ty nie powinno być miejsca na tym forum , usuń się lepiej bo nikt Cię tu nie chce ( no, może poza Panią Elą ) Nie masz już nawet nowych głupich pomysłów więc odczep się już od Agnieszki bo i tak nic nowego do sprawy nie wniesiesz a z tego co wiem to nawet Sąd się z Ciebie śmieje.  :bluepaw: A ! I jeszcze jedno! Ja również widziałam jak szarpiesz swoje psy , najlepiej oddaj je na wychowanie Agnieszce, zobaczysz wtedy jak pięknie będą się prezentować ponieważ ona wkłada w tą pracę całe swoje serce a Ty jesteś nerwowo chora i na tym właśnie cierpią Twoje psy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Fabi szkoda dyskutować z resurgam ona od zawsze jest naj myśli ze wszystko wie, zobacz jak dobrze przemyślane dużo gada krytykuje obgaduja a na wszelki wypadek psy nie ma zarejestrowanych na siebie tylko na męża ciekawe po co taki manewr.
Ciekawe czemu dużo mówi a sama nie zacznie hodować tylko ma psy i z nimi jeździ na wystawy i najlepiej na zagraniczne wystawy bo tam można łatwo ugrać coś z cp ale coś w tym roku jej nie idzie przykre a w Polsce się prawie nie pokazuje a ma ponoć najlepsze psy a tu w Polsce przegrywają przykre.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fabi szkoda dyskutować z resurgam ona od zawsze jest naj myśli ze wszystko wie, zobacz jak dobrze przemyślane dużo gada krytykuje obgaduja a na wszelki wypadek psy nie ma zarejestrowanych na siebie tylko na męża ciekawe po co taki manewr.
Ciekawe czemu dużo mówi a sama nie zacznie hodować tylko ma psy i z nimi jeździ na wystawy i najlepiej na zagraniczne wystawy bo tam można łatwo ugrać coś z cp ale coś w tym roku jej nie idzie przykre a w Polsce się prawie nie pokazuje a ma ponoć najlepsze psy a tu w Polsce przegrywają przykre.

Kolego ale wymysliłeś! GRATULACJE za pomysł i proponuję trochę lekcji z gramatyki i logiki, bo słabiutko, słabiutko!

A rezulutnej Andzialence też propunuję Tworki, ale oddział zamknięty. Natomiasta nie pisz głupot, że sąd się ze mnie śmieje, bo sąd się nie śmieje, najwyżej przestaje pytać. A w moim przypadku było inaczej.

Chyba, że to ty odwaliłaś ten kiepsko zagrany numer z płaczem.

Jeżeli tak, to nie pomogłaś swojej kumpeli.Oj, nie pomogłaś...

I tyle.

A co do moich wystaw polskich i zagranicznych, nic ci do tego. Jeżdżę ze swoimi psami tam gdzie mi się podoba i nie muszę spać po samochdach i sikać w karzakach pod wystawą, i tym się różnię od osoby, która tak zawzięcie broinisz.

A wogóle to przypominam, że tematem tego ślimaczodługiego wywodu jest UWAGA NA AGNIESZKĘ.., . :peace:a nie ocena mojej osoby, bo ja swoich psów nie głodzę, nie trzymam w klatkach i nie mam problemów z oddaniem 14 weteranów.

Link to comment
Share on other sites

Fabi szkoda dyskutować z resurgam ona od zawsze jest naj myśli ze wszystko wie, zobacz jak dobrze przemyślane dużo gada krytykuje obgaduja a na wszelki wypadek psy nie ma zarejestrowanych na siebie tylko na męża ciekawe po co taki manewr.
Ciekawe czemu dużo mówi a sama nie zacznie hodować tylko ma psy i z nimi jeździ na wystawy i najlepiej na zagraniczne wystawy bo tam można łatwo ugrać coś z cp ale coś w tym roku jej nie idzie przykre a w Polsce się prawie nie pokazuje a ma ponoć najlepsze psy a tu w Polsce przegrywają przykre.

 

Masz rację szkoda dyskusji z tą osobą wszystkich poucza ,zobacz na jej styl pisania to się nie trzyma ani kupy ani dupy tyle lat to samo   ,trzeba dać sobie z nią spokój  niech pisze w kosmos .Psy ma zarejestrowane na męża, chyba się domyślam z jakiego powodu ,ale dajmy jej spokój ,nie bierzmy z niej przykładu bo żaden z niej autorytet ani obiekt  do naśladowania,  jeśli chodzi o hodowanie przez nią psów to jest raczej nierealne przecież to amatorszczyzna sam widzisz po wynikach  tylko u sędziów kaloszy może coś tam ugrać, lub za granicą bo ją nie znają ,pieski są ok. Tylko właściciel nie ma podejścia do sprawy jak wcześniej wspomniałem amator, nie to co Agnieszka super liga. Nie mogą się nadziwić jak Agnieszka  sobie daje radę z tyloma psami odpowiedz jest banalnie prosta  to zawodowiec ,ale im do tego łba to nie dociera ,zrozumiałem w czym rzecz i im daruję, obelgi pod moim adresem  już jasne, wiek i postępująca choroba  robi swoje będzie tylko gorzej .

Link to comment
Share on other sites

Kolego ale wymysliłeś! GRATULACJE za pomysł i proponuję trochę lekcji z gramatyki i logiki, bo słabiutko, słabiutko!

A rezulutnej Andzialence też propunuję Tworki, ale oddział zamknięty. Natomiasta nie pisz głupot, że sąd się ze mnie śmieje, bo sąd się nie śmieje, najwyżej przestaje pytać. A w moim przypadku było inaczej.

Chyba, że to ty odwaliłaś ten kiepsko zagrany numer z płaczem.

Jeżeli tak, to nie pomogłaś swojej kumpeli.Oj, nie pomogłaś...

I tyle.

A co do moich wystaw polskich i zagranicznych, nic ci do tego. Jeżdżę ze swoimi psami tam gdzie mi się podoba i nie muszę spać po samochdach i sikać w karzakach pod wystawą, i tym się różnię od osoby, która tak zawzięcie broinisz.

A wogóle to przypominam, że tematem tego ślimaczodługiego wywodu jest UWAGA NA AGNIESZKĘ.., . :peace:a nie ocena mojej osoby, bo ja swoich psów nie głodzę, nie trzymam w klatkach i nie mam problemów z oddaniem 14 weteranów.

haha, uwierz mi że nie miałam nic innego na myśli jak właśnie oddział zamknięty gdy pisałam o tobie. No ale co tu się dziwić przecież do ciebie trzeba łopatologicznie . W dodatku spójrz na swoją ortografię (podkreśliłam specjalnie dla ciebie) a dopiero zacznij pouczać innych. Nie potrafię zrozumieć jak przeszłaś wszystkie testy do swojej pracy, podejrzewam że dłuuuugo siedziałaś pod biurkiem. W dodatku, powiedziałam ci że mylisz mnie z kimś innym. Uwierz mi że mam bardzo silną osobowość i daleko mi do płaczu tak samo jak i do denerwowania się więc skup się na sobie bo słabiutko już z twoją pamięcią oj słabiutko!

Link to comment
Share on other sites

haha, uwierz mi że nie miałam nic innego na myśli jak właśnie oddział zamknięty gdy pisałam o tobie. No ale co tu się dziwić przecież do ciebie trzeba łopatologicznie . W dodatku spójrz na swoją ortografię (podkreśliłam specjalnie dla ciebie) a dopiero zacznij pouczać innych. Nie potrafię zrozumieć jak przeszłaś wszystkie testy do swojej pracy, podejrzewam że dłuuuugo siedziałaś pod biurkiem. W dodatku, powiedziałam ci że mylisz mnie z kimś innym. Uwierz mi że mam bardzo silną osobowość i daleko mi do płaczu tak samo jak i do denerwowania się więc skup się na sobie bo słabiutko już z twoją pamięcią oj słabiutko!

 

andzialenka teraz wszyscy widzą  z kim mamy do czynienia ,  jak ona pisze, fenomen ortografii , byk na byku i jak tu czytać ze zrozumieniem jak sama nie wie co pisze !!Kompromitacja totalna .

Link to comment
Share on other sites

Najwyższy czas żeby moderator oczyścił ten wątek ze złych emocji, a co niektórzy przenieśli się do kawiarni.

Winna, niewinna czas pokaże (chociaż dla postronnych obserwatorów zdjęcia tych biednych psów wystarczą by mieć zdanie na temat takiej hodowli)

Mam nadzieje że w końcu każdy kto będzie chciał dowiedzieć się o losie tych psów takie informacje tu przeczyta. A nie bzdury nic nie wnoszące do sprawy.

Załozycielkę wątku bardzo proszę o informacje(tak jak do tej pory zamieszczała o postępach w sprawie.Za co bardzo dziękuję.

pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

Link to comment
Share on other sites

Najwyższy czas żeby moderator oczyścił ten wątek ze złych emocji, a co niektórzy przenieśli się do kawiarni.

Winna, niewinna czas pokaże (chociaż dla postronnych obserwatorów zdjęcia tych biednych psów wystarczą by mieć zdanie na temat takiej hodowli)

Mam nadzieje że w końcu każdy kto będzie chciał dowiedzieć się o losie tych psów takie informacje tu przeczyta. A nie bzdury nic nie wnoszące do sprawy.

Załozycielkę wątku bardzo proszę o informacje(tak jak do tej pory zamieszczała o postępach w sprawie.Za co bardzo dziękuję.

pozdrawiam

 

 

www.beardedyork.pl

JOLY ale te bzdury zaczęły się niestety od zawiści i kłamstw jakie padają poz adresem Agnieszki. Czy to źle że ją bronimy jeżeli obecnie tam naprawdę nic złego się nie dzieje? Mam wrażenie że niektórzy są na tym forum dla fanu a nie dobra sprawy. Ok, nie zawsze było dobrze i dlatego zaczął się ten wątek ale to się zmieniło i to bardzo więc powinno to się już dawno skończyć . Czasem odbiega się na krótko od tematu bo żeby wytłumaczyć komuś pewną kwestię , trzeba mu wytłumaczyć co napisał . Inaczej się po prostu nie da :/

Link to comment
Share on other sites

JOLY ale te bzdury zaczęły się niestety od zawiści i kłamstw jakie padają poz adresem Agnieszki. Czy to źle że ją bronimy jeżeli obecnie tam naprawdę nic złego się nie dzieje? Mam wrażenie że niektórzy są na tym forum dla fanu a nie dobra sprawy. ale tOk, nie zawsze było dobrze i dlatego zaczął się ten wątek ale to się zmieniło i to bardzo więc powinno to się już dawno skończyć . Czasem odbiega się na krótko od tematu bo żeby wytłumaczyć komuś pewną kwestię , trzeba mu wytłumaczyć co napisał . Inaczej się po prostu nie da :/

 

Teraz się źle nie dzieje (ponoć, tego nie wiem). Ale skoro ma sprawę w sądzie, to wcześniej musiało być źle.

Pani Agnieszka ma sprawę za to, co było kiedyś, a nie jak jest teraz. I jeśli sąd uzna ją winną, to odpowie za to co było wcześniej.

Skoro teraz, jak twierdzicie jest w hodowli dobrze, to ok. Lepiej dla psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...