Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Wiem, że na różnych forach kynologicznych jest wiele wątków, gdzie oskarża się innych hodowców, często bezpodstawnie. "Dziwne"-(prawie?) żadna, prócz tej nie trafiła do sądu. Jeżeli ktoś myśli, że każdy wymysłem może zająć się sąd to się naprawdę grubo się myli. Jeżeli państwo myśli, że to wszystko jest tylko bezsensownym "atakiem" na Panią Agnieszkę Nakonieczną to można spróbować zgłosić do do sądu i zebrać tych wszystkich, dla których "poziom tego forum jest za niski".
Jeżeli Państwo uważa, że Pani Agnieszka Nakonieczna jest niewinna i jest to poparte dowodami radzę je przedstawić przed sądem, gdzyż mogą okazać się niezwykle cenne.
Przypominam, że to wszystko nie może być wymyślone. Na to, że psy Pani Agnieszki Nakoniecznej nie żyją w przyzwoitych warunkach są dowody. Są chociażby zdjęcia, które o ile pamięć mnie nie myli zostały przedstawione w tym wątku. Wszelkie kontrole również wykazują, że warunki życia psów wcale nie są odpowiednie. I wcale nie musi być tak, że psy wystawowe są trzymane i traktowane tak samo jak reszta psów. Prócz chartów Pani Agnieszka Nakonieczna jest właścicielką psów innych ras, a psy te nie są zarejestrowane w FCI.
Kolejna sprawa-po co tyle osób miałoby kłamać? Konkurencja? Przecież (prawie?) wszystkie osoby, które potwierdzają, że Pani Agnieszka Nakonieczna oszukuje, bądź w nieprawidłowy sposób traktuje swoje psy nie hodują Chartów. Ba! Pani Elżbieta Piotrowska nie jest hodowcą psów (nawet innej grupy niż X grupa FCI).
Jeszcze jedno-są osoby, które potwierdzają, że Pani Agnieszka Nakonieczna wymusza pieniądze co również źle o niej świadczy. I oni też niby kłamią?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Fabi12']Stara zdarta płyta nic nowego ,[B]żadna poważna sprawa nie ciągnie się tyle lat to też o czymś świadczy[/B] , i po co komu to klepanie w kosmos .[/QUOTE]
swiadczy o naszym wymiarze sprawiedliwosci i o Tobie jak bardzo jestes zorientowany w temacie wogole sadownictwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fabi12']Na sadownictwie to fakt nie znam się ponieważ nie mam sadu czy ogrodu ,ale widzę ,ze Jesteś ekspertem w tych sprawach od przesadzania, więc z Twoją wiedzą to tylko do ogródka, idzie wiosna tam poszalej[I] .[/I][/QUOTE]
szkoda klawiatury na takich jak Ty.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zamieszczam czyjś wpis na Fb.
Kochani Przyjaciele zwierząt, psów i naszych kochanych chartów w szczególności ! OGLĄDAJCIE KONIECZNIE JUTRO
Godzina 9,00 Pytanie na Śniadanie Tvp2 !!!!! I możecie udostępniać tę informację dalej.

JAK KTOŚ CIEKAWY, JAK WYGLĄDA HODOWLA PANI AGNIESZKI, TO NIECH POPATRZY. W dniu 26 kwietnia 2014 r. była kolejna interwencja. Psy siedziały w piwnicy w klatkach.
Sami zobaczcie.
Pozdrawiam i wyrażam ubolewanie, że dotąd sądy tego nie załatwiły.
Ela Piotrowska

Edited by [email protected]
poprawa daty
Link to comment
Share on other sites

[quote name='[email protected]']Zamieszczam czyjś wpis na Fb.
Kochani Przyjaciele zwierząt, psów i naszych kochanych chartów w szczególności ! OGLĄDAJCIE KONIECZNIE JUTRO
Godzina 9,00 Pytanie na Śniadanie Tvp2 !!!!! I możecie udostępniać tę informację dalej.

JAK KTOŚ CIEKAWY, JAK WYGLĄDA HODOWLA PANI AGNIESZKI, TO NIECH POPATRZY. W dniu 25 marca była kolejna interwencja. Psy siedziały w piwnicy w klatkach.
Sami zobaczcie.
Pozdrawiam i wyrażam ubolewanie, że dotąd sądy tego nie załatwiły.
Ela Piotrowska[/QUOTE]
Ja juz siedze w sadzie z jedna sprawa od marca 2009r. i konca nie widac, polski wymiar sprawiedliwosci, nic dodac nic ujac.

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam reportaż. Filmik był krótki, ale może to i dobrze. I tak zbyt dużo cierpienia tych psów na nim widziałam :(
Obawiam się, że gdybym obejrzała cały materiał jaki posiadają, to nie starczyłoby mi łez i rozwaliłabym telewizor w domu :-(

Z tego co mówili w reportażu, to interwencja była pod nieobecność Pani Agnieszki. Ona była wtedy na wystawie z innymi psami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Oglądałam reportaż. Filmik był krótki, ale może to i dobrze. I tak zbyt dużo cierpienia tych psów na nim widziałam :(
Obawiam się, że gdybym obejrzała cały materiał jaki posiadają, to nie starczyłoby mi łez i rozwaliłabym telewizor w domu :-(

Z tego co mówili w reportażu, to interwencja była pod nieobecność Pani Agnieszki. Ona była wtedy na wystawie z innymi psami :roll:[/QUOTE]


ja niestety nie zdążyłam :/ szukałam w necie tego reportażu, ale to chyba ukażę się póżniej. Za to znalazłam taką stronę...

[url]http://www.aferyprawa.eu/Interwencje/DOGOMANIA-czyli-zniszczyc-skasowac-skatowac-konkurencje-przy-wspoludziale-pseudo-fundacji-typu-VIVA-Pulaw[/url]

Link to comment
Share on other sites

Co na to , myślę ze osoby za Agnieszką tez oglądali to
dobrze wy widzicie klatki a czy te psy są chude bo na tych nagraniach było widać psy nakarmione nie jakieś wychudzone biedaki nie były agresywne .
Dobrze właścicielka była na wystawie to jak prawem zostało to nagrać jak jej nie było jak tam weszli aby to nagrać

Link to comment
Share on other sites

Widocznie ktoś inny ich wpuścił :eviltong:
Aha, czyli jak pies nie jest chudy, ale siedzi w własnych odchodach, co było widoczne na nagraniu, to wszystko jest w hodowli dobrze?! Jak siedzą po 3-4 psy w klatce wielkości 1m2, co również było widać na nagraniu, to jest ok?!
Gratuluję takiego toku myślenia ;)

Link to comment
Share on other sites

Jaja sobie robisz ,czy z głową coś nie tak ? Wstrętne pseuduchy!
Jak psy stłoczone w zardzewiałej klatce w klatce to wymyslą,że przecież żeber nie widać, jak zachudzony to ok,ale przecież nie w klatce . Jak bez wody ,to nic bo przecież miska stała ,pusta ale była....

Link to comment
Share on other sites

Oto co "Szanowny Pan " Fabi12 , wyspisywał trochę wcześniej. Biedna ,szykanowana Pani Agnieszka. Widać ,bardzo dobrze się znacie....


[B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/B]" Dlaczego ta sprawa trafiła do sądu? Dobre pytanie. Bo znalazło się kilku narwańców co chcieli dokopać P.Agnieszce. Gdyby ona nie była kimś w kynologii, nie miałaby takich osiągnieć i tyle wspaniałych psów, pies z kulawą nogą by sie nie zainteresował, zaręczam. Oto obraz co to są za ludzie - wredni, podli, zawistni - inaczej ich się nie da nazwać. Ośmieszają się tylko choć w oczach wielu jak widać uchodzą wręcz za góru (ale tylko takich ich pokroju lub takich którzy padli ofiarą wstrętnej manipulacji, bo pieski są takie biedne...). Współczuję im wszystkim bardzo. Ich wszystkie oskarżenia spowodowały szereg różnych kontroli, które absolutnie nic nie potwierdziły. Pani Agnieszka na tym tylko zyskała, ma protokoły i ma wreszcie czym się bronić przed takimi oszołomami i to ona ma mocne dowody. A co mają ci pieniacze na czele z E.Piotrowską? Wielkie g.... Dlaczego E.Piotrowska nie poinformowała opini publicznej, że wszystkie kolejne jej zawiadomienia o popełnionych rzekomo przestępstwach przez P.Agnieszkę zostały umorzone? Już nikt nie chciał się na to nabrać, ani policja, ani prokuratura. Starczy im już tej jednej smierdzącej z daleka sprawy, gdzie E.Piotrowska i inni uprawiają swoją prywatę. Dlaczego tego nie napisała? Nie otrzymała stosownych informacji? Dlaczego zamilkła druga strona w tej sprawie, owa przedstawicielka fundacji? Spytajcie się ją - ona wszystko wie... Zapewniam wszystkich to czytających, będziecie jeszcze baaardzo zaskoczeni kiedy dowiecie się całej prawdy. To dopiero wierzchołek góry lodowej. Oby woda nie potopiła co poniektórych. Ja bronię i będę bronił P.Agnieszki, a takich jak ja będzie bardzo wielu. Tylko te osoby nie piszą i nie będą pisali na takim g.forum, bo to nie miejsce dla poważnych ludzi, którzy mają coś do powiedzenia. Kto tu przesiaduje - to widać, słychać i czuć. Ja postanowiłem zabrać głos bo już zwyczajnie nie wytrzymałem - znam P.Agnieszkę od lat i ją szanuję. I do wszystkich, abyscie sobie oczy raz na zawsze otworzyli - tu nie cierpią psy tylko niewinny człowiek, pomawiany, szkalowany, znieważany od lat do granic ludzkiej wyobraźni!!! Wstyd i hańba, że takie potrafi być społeczeństwo!!!! Nikt nie może się wyróżniać, a już nie daj Boże cos osiagnąć czy cos więcej mieć, bo natychmiast jeśli nie będzie się agresywnie w porę bronił,to zostanie zatłuczony. Rozbój w biały dzień!!![INDENT]Ostatnio edytowane przez Fabi12 ; 13-02-2014 o 16:14[B]Powód:[/B] poprawka[/INDENT]

Edited by agnisia100
poprawka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']Kiedy był nagrywany ten film w hodowli, ktoś wie? Ela może wiesz?[/QUOTE]

Podejrzewam, że interwencja była tego dnia, co jest podany w tym poście:

[quote name='[email protected]']Zamieszczam czyjś wpis na Fb.
Kochani Przyjaciele zwierząt, psów i naszych kochanych chartów w szczególności ! OGLĄDAJCIE KONIECZNIE JUTRO
Godzina 9,00 Pytanie na Śniadanie Tvp2 !!!!! I możecie udostępniać tę informację dalej.

JAK KTOŚ CIEKAWY, JAK WYGLĄDA HODOWLA PANI AGNIESZKI, TO NIECH POPATRZY. [B]W dniu 25 marca była kolejna interwencja. Psy siedziały w piwnicy w klatkach. [/B]
Sami zobaczcie.
Pozdrawiam i wyrażam ubolewanie, że dotąd sądy tego nie załatwiły.
Ela Piotrowska[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Quirk']O, faktycznie, przeoczyłam, dzięki.
Jeżeli to jest materiał z 25 marca, to właścicielka tej hodowli nie mogła być w tym czasie na wystawie w Opolu.[/QUOTE]

A gdzie doczytałeś, że była na wystawie w Opolu?
W materiale jest tylko podane, że w tym czasie, pani Agnieszka była na wystawie. Nie podali miejscowości ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale pokazali ją na wystawie z Opola, zobacz jeszcze raz. Poza tym 25 marca nie było w Polsce wystaw. Ludzie oglądający to w telewizji raczej nie wiedzą o tym, ja biorę udział w wystawach, stąd wiem z jakiej wystawy te zdjęcia-są tabliczki z napisami( z tym, że nie wiem czy to Opole z tego roku-nie byłam, nie widziałam).

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że mogło być tak, że pani Agnieszka była w drodze na jakąś wystawę i wtedy odbyła się interwencja. Nie koniecznie dzień interwencji = dzień wystawy ;) Ludzie czasem wyjeżdżają kilka dni wcześniej na zaplanowaną wystawę ;)
A do materiału dodali zdjęcie pani Agnieszki już z innej wystawy, właśnie z Opola. Bo to raczej będzie zdjęcie z wystawy z tego roku. Byłam w Opolu na wystawie, więc ten "beton", który widać jak najbardziej pasuje, bo w tym roku opolska wystawa była właśnie na betonie :roll:
Choć, może osoba, która napisała info na fb i które skopiowała tutaj pani Ela, pomyliła się z datą i interwencja była 25 kwietnia, a nie 25 marca??
Wtedy zgadzałoby się to z wystawą w Opolu, która była 26-27 kwietnia ;)
Tylko te dane, trzeba by zweryfikować z osobą, która podała tę datę na fb. Ja fb nie posiadam, więc nie mam takiej możliwości :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie byłam nigdy w tej hodowli, nie widziałam, nie znam Agnieszki N.
Zdjęcia są na pewno prawdziwe, choć nie wiadomo kiedy kręcone.
Nie wierzę we wszystko co mówią w telewizji od dawna, materiał, chwytrający za serce i wzbudzający emocje, ale jak widać nierzetelny.
[B]magdabrody [/B]bardzo fajnie to sobie wszystko wymyśliłaś, nawet termin o miesiąć dopasowałaś, jednak trzymajmy się tego co pokazane na filmie(oczywiście w przypadku, jeśli to było 25 marca)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...