Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

[quote name='1izabelka1']Fabi bardzo niski poziom reprezentujesz a fe ,jesteś mężem A.N czy jej chłopakiem ?[/QUOTE]

mi się wydaje że facet (o ile to nie pani z tytułu wątku) jest bliski p.Agnieszce dlatego zaciekle molestuje osoby związane z tą sprawa.

Czytam od dawna ten wątek, bo jestem ciekawa finału i jeżeli to prawda co się dzieje w tej hodowli to kibicuje z całego serca aby p. Agnieszkę spotkała kara na jaką sobie zasłużyła!
Fabi12 skoro są akta, skoro jest sprawa założona to dlaczego wmawiasz [B][email protected] że wszystko wyssała z palca??

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martq20']mi się wydaje że facet (o ile to nie pani z tytułu wątku) jest bliski p.Agnieszce dlatego zaciekle molestuje osoby związane z tą sprawa.

Czytam od dawna ten wątek, bo jestem ciekawa finału i jeżeli to prawda co się dzieje w tej hodowli to kibicuje z całego serca aby p. Agnieszkę spotkała kara na jaką sobie zasłużyła!
Fabi12 skoro są akta, skoro jest sprawa założona to dlaczego wmawiasz [B][email protected] że wszystko wyssała z palca??

[/B][/QUOTE]
Molestuje nie tylko związanych ze sprawą, ale i tych którzy z czystej ciekawości czytali ten temat. Fabi12 tak tylko informacyjnie, jeżeli sprawa znalazła się w sądzie to znaczy, że materiał zgromadzony przez policję i prokuratora był bardzo mocny i wystarczający żeby rozpocząc proces, ot tyle w kwesti pomówień, które jak twierdzisz wszyscy tu rozsiewają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='1izabelka1']karmel3 jak trafiłeś na ten wątek w natłoku innych na Dogomanii ?[/QUOTE]

jak zobaczysz datę dołączenia do dogo tobędziesz wiedziała ;)

Karmel3 a co jest zabawnego w znęcaniu się nad zwięrzętami? Bo o to w tym wątku chodzi, sprawa jest , akta są to co chcesz udowodnić??? Niewinność p.Agnieszki??
W takim razie udowodnij to!

Link to comment
Share on other sites

Widzę że odbiegacie od tematu a i zauważyłem że tu sami są poloniści .
A co do wcześniejszych wypowiedzi że tu młodzi zużywają swoją energię nie potrzebnie i sieją zamęt to co powiedzieć można o was że jesteście w starszym wieku i wam się nudzi i szukacie zajęć . :)

A i dowiedziałem się że Pani Agnieszka była na wystawach w Bydgoszczy i na jednej wystawie wygrała BIS WETERANÓW I i na drugiej wystawie BIS WETERANÓW II .
Czepiacie się złego zachowania Pani Agnieszki a może przyjaźnijcie się innym jak traktują psy na wystawie że aż głowę psu by urwała jedna Pani

Link to comment
Share on other sites

przecztawszy wątek-myśle[B] piotrze-matysiak[/B],ze nie chodzi tu o to jak traktuje pani Agnieszka psa na wystawie czy jakie laury zbiera,ale o to jak traktuje inne swoje czworonogi.
co do jednego masz rację-niektórzy traktuja psy na wystawach jak kukły szarpiac i na siłę oprawiajac.ale to nie o tym temat

Link to comment
Share on other sites

Ale te zwycięstwa coś znaczą na pewno .

A chodziło mi o to że szarpią była taka Pani co tu niedawno się udzielała i to często a teraz przymilkła a na wystawie schodząc z ringu głównego by psu urwała głowę i się pchała a ten pies za nią szarpany i jaka pretensja że chyba nic nie zajęła a Pani Agnieszka tak bo konkurowały razem w konkurencji weteranów .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli p. Agnieszka jest takjim aniołem wcielonym i tak wybitnym hodowcą, jak twierdzisz, Piotrze, to się przed niezawisłym sądem wybroni i udowodni, ze zebrane przeciwko niej dowody są wyssane z palca. Jeśli jednak nie są, to cóż, ciekawe, czy dalej będziesz powtarzał, że to wszystko oszczerstwa :) Niech sąd wyda wyrok, do tego czasu wydaje mi się, że jakakolwiek dyskusja jest tylko czczą gadaniną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piotr-matysiak']Widzę że odbiegacie od tematu a i zauważyłem że tu sami są poloniści .
A co do wcześniejszych wypowiedzi że tu młodzi zużywają swoją energię nie potrzebnie i sieją zamęt to co powiedzieć można o was że jesteście w starszym wieku i wam się nudzi i szukacie zajęć . :)

A i dowiedziałem się że Pani Agnieszka była na wystawach w Bydgoszczy i na jednej wystawie[B] wygrała BIS WETERANÓW I i na drugiej wystawie BIS WETERANÓW II [/B].
Czepiacie się złego zachowania Pani Agnieszki a może przyjaźnijcie się innym[B] jak traktują psy na wystawie że aż głowę psu by urwała jedna Pani[/B][/QUOTE]

normalnie jak zdarta płyta :shake: to że ktoś, coś wygrał nie znaczy że jest wszystko ok. Może mieć te swoje 3-4 "perełki" do wystawiania, będzie na nie dmuchała, chuchała itd. A co z resztą psów??? :crazyeye:

tak na marginesie, mowa w tym wątku o p.Agnieszce, prawda? To po jakiego grzyba piszesz o innych? Załóż osobny temat i tam wypisuj żale, bulwersy :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Sybel [/B]niestety, niektórzy w tym wątku, nie potrafią zrozumieć, że prokurator musiał mieć mocne dowody, skoro sprawa trafiła do sądu :roll:
Dalej będą uparcie jej bronić, oczerniać osoby, które przestały milczeć w sprawie złego traktowania przez nią psów.
Osoby takie jak Pani Ela, której najbardziej się zarzuca tu oszczerstwo w stosunku do Pani Agnieszki, pisze otwarcie o co chodzi. Nie ukrywa się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy'][B]Sybel [/B]niestety, niektórzy w tym wątku, nie potrafią zrozumieć, że prokurator musiał mieć mocne dowody, skoro sprawa trafiła do sądu :roll:
Dalej będą uparcie jej bronić, oczerniać osoby, które przestały milczeć w sprawie złego traktowania przez nią psów.
Osoby takie jak Pani Ela, której najbardziej się zarzuca tu oszczerstwo w stosunku do Pani Agnieszki, pisze otwarcie o co chodzi. Nie ukrywa się.[/QUOTE]

no ale to przecież bzdury, nie wiecie o tym :evil_lol:
nie rozumiem osób które na siłe, mimo dowodów, próbują udowodnić że jest wszystko super , ekstra bo wygrała wystawę/y.

Link to comment
Share on other sites

Jest po prostu taki typ osobowości widocznie, który neguje, widzi czarne, mówi, ze białe, widzi psa i zaczyna do niego "kicikici". No tak już mają :)
Dla mnie też fakt, ze kilka psów z licznej hodowli coś osiągnęło, nic nie znaczy, szczególnie, jeśli reszta zwierząt żyje w warunkach, o jakich się tu pisało. Zwierząt bardzo żal, bo trafiają na ludzi z kamienia, dobrze, że ktoś się za to bierze i walczy o nie.

Link to comment
Share on other sites

Panie Piotrze dzięki Ci ,że są ludzie tacy jak Ty i spoglądają na sprawę z innego punktu widzenia z ich ust padają tylko takie słowa jak :prokurator ,sąd ,oskarżona ,policja akta itd ja pierdziucham gorzej jak za Stalina ta ekipa działa jeszcze jak za komuny to są osoby z tego okresu czasu i tak im zostało .pup puk kto tam to my harcerze ,ja wam nie wierze otwieraj chamie ZOMO nie kłamie .Coś w tym stylu .zauważ jedno jaka była cisza jak nikt nic nie pisał, paru nowych się pokazało i rzucili się na was jak szczerbaty na suchary nikt nie morze być przeciw ,bo jest be i zaraz straszenie sąd ,akta prokurator takie sranie w banie ,ale na proste pytanie czy tam byli nikt nie uzyska takiej odpowiedzi bo w dupie byli i nic nie widzieli, sprawa dla mnie jasna ,trzy lata jałowej szczekaczki na dogo i nic poza tym,a Agnieszka jak staje na podium tak staje BRAWO .Bydgoszcz zaliczona podium to boli niektórych i zazdrość zjada bo wracają z niczym odpadają na starcie jak było w Bydgoszczy .Piszą ,że ja molestuję wszystkich nie wiedzą co znaczy molestować ale co się dziwić stare pokolenie tak ma ,to co one wyprawiają przez trzy lata i zanosi się na kolejne to można już nazwać gwałtem na ulicy w biały dzień i jeszcze jedno mają zasadę jak pada pytanie nie po ich myśli to odpowiada zawsze ktoś inny w imieniu osoby pytanej walą ten numer już dawno przejrzyj moje posty a oczy Ci się otworzą ,jeszcze parę postów z Twojej strony a zrobią z Ciebie trola albo coś gorszego ,albo zrobią z Ciebie kochanka lub chłopaka od Agnieszki ,szkoda ,że jestem żonaty bo w innych okolicznościach chętnie bym się zakręcił wokół tak sympatycznej osoby pozdrawiam .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fabi12']Panie Piotrze dzięki Ci ,że są ludzie tacy jak Ty i spoglądają na sprawę z innego punktu widzenia z ich ust padają tylko takie słowa jak :prokurator ,sąd ,oskarżona ,policja akta itd ja pierdziucham gorzej jak za Stalina ta ekipa działa jeszcze jak za komuny to są osoby z tego okresu czasu i tak im zostało .pup puk kto tam to my harcerze ,ja wam nie wierze otwieraj chamie ZOMO nie kłamie .Coś w tym stylu .zauważ jedno jaka była cisza jak nikt nic nie pisał, paru nowych się pokazało i rzucili się na was jak szczerbaty na suchary nikt nie morze być przeciw ,bo jest be i zaraz straszenie sąd ,akta prokurator takie sranie w banie ,ale na proste pytanie czy tam byli nikt nie uzyska takiej odpowiedzi bo w dupie byli i nic nie widzieli, sprawa dla mnie jasna ,trzy lata jałowej szczekaczki na dogo i nic poza tym,a Agnieszka jak staje na podium tak staje BRAWO .Bydgoszcz zaliczona podium to boli niektórych i zazdrość zjada bo wracają z niczym odpadają na starcie jak było w Bydgoszczy .Piszą ,że ja molestuję wszystkich nie wiedzą co znaczy molestować ale co się dziwić stare pokolenie tak ma ,to co one wyprawiają przez trzy lata i zanosi się na kolejne to można już nazwać gwałtem na ulicy w biały dzień i jeszcze jedno mają zasadę jak pada pytanie nie po ich myśli to odpowiada zawsze ktoś inny w imieniu osoby pytanej walą ten numer już dawno przejrzyj moje posty a oczy Ci się otworzą ,jeszcze parę postów z Twojej strony a zrobią z Ciebie trola albo coś gorszego ,albo zrobią z Ciebie kochanka lub chłopaka od Agnieszki ,szkoda ,że jestem żonaty bo w innych okolicznościach chętnie bym się zakręcił wokół tak sympatycznej osoby pozdrawiam .[/QUOTE]
Nie masz czasem ochoty startowac na posla?

Link to comment
Share on other sites

A teraz do tych pseudo obrońców zwierząt. Widać jakie spustoszenie w waszych mózgach zrobiły brednie wypisywane od 3 lat przez E.Piotrowską i wtórujący jej zespół. Współczuje wam wszystkim! Trzeba być skończonym idiotą, żeby zabierać głos w tej sprawie czytając tylko to co zostało w tym temacie napisane - idiotyzmy i brednie tych co nigdy w hodowli nie byli i nic nie widzieli. Czy znacie drugą stronę medalu, bo ja ją znam!!! Czytałem protokoły kontroli dokonane przez ok. 20 kompetentnych osób z 8 różnych instytucji!!!! Wszystkie baaardzo pozytywne - fragmenty przytaczałem!! Rzecz jasna takie osoby nigdy nie zabiorą głosu na takim forum, bo to nie pieniacze tylko poważni ludzie. E. Piotrowska też o tym rzecz jasna nie napisze, bo to nie po jej myśli. Najlepiej kłamać i odkręcać kota ogonem, bo znajdą się tacy co przyklasną. Jak wam nie wstyd... Co za głupoty powielacie i tu wypisujecie, że tylko kilka psów ma dobrze, a reszta źle... wszystkie psy tak samo są traktowane, żyją w takich samych warunkach, to samo jedzą. Wszystkie są w bardzo dobrej kondycji, ale to tylko szczegół prawda? O jakich mocnych dowodach tu piszecie? Przytoczcie je! Uruchomcie resztę komórek... może gdzieś jeszcze jakieś sie uchowały... gdyby takowe były tej sprawy już dawno by nie było!!! A dla wyjaśnienia - ona się jeszcze nie rozpoczęła!!! Nie sztuką jest kogoś oskarżyć i postawić pod sąd, trzeba to jeszcze udowodnić! A z tym jak widać są przeogromne problemy, sprawa śmierdzi z daleka... najłatwiej założyć temat i smarować, bo tylko w taki sposób uda się dokopać, to pewne, bo wiadomo, ze normalni ludzie w takiej akcji nie będą chcieli uczestniczyć. Pani Agnieszka jest NIEWINNA!!! Mam nadzieję, ze wyrok sądu to potwierdzi. Ciekawe ile z tych co opluwają będą w stanie spojrzeć jej w oczy i ją przeprosić. Ciekawe...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fabi12']Spadaj nie do ciebie był post .[/QUOTE]

to dopiero szczeniacka odpowiedz...
Fabi12 nikt nie broni Ci wypowiadać się pozytywnie o p.Agnieszce , ale twierdząc że ktoś jest niewinny przedstaw jakiś dowód, zgłoś się jako świadek i będzie ok. Ale najlepsze jest to że nic nie działasz żeby wybronić tą osobę poza wypisywanie na tym forum, a może się mylę???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...