Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

[quote name='[email protected]']Brak pozwolenia nie jest tu bez znaczenia, ponadto jest zarzutem dodatkowym, a nie zastępczym. W dn. 10 października, czyli już niedługo, kolejna - i może ostatnia - rozprawa. Świadkowie nie są przesłuchiwani na okoliczność nieposiadania zezwolenia, ale warunków prowadzenia hodowli i sposobu traktowania zwierząt.
Ela[/QUOTE]
Dokładnie.
Jak widac, nie wszyscy czytaja to, co inni pisza w tej sprawie. Albo nie potrafią zrozumieć, o co chodzi...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='Bijou181']Temat został założony ponad rok temu.. i tak naprawdę nic się nie zmieniło jak nie było żadnych dowodów tak nie ma i sądzę,że nie będzie... :/

Terminy rozpraw to przychodzą pocztą drogie Panie.[/QUOTE]
No właśnie rok ponieważ jest sporo faktów. W sytuacji gdy nie ma podstaw do działania dochodzenie zostaje umorzone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bijou181']Temat został założony ponad rok temu.. i tak naprawdę nic się nie zmieniło jak nie było żadnych dowodów tak nie ma i sądzę,że nie będzie... :/
Terminy rozpraw to przychodzą pocztą drogie Panie.[/QUOTE]
Żałuj, że byłas nieobecna na rozprawie, chociaz jednej. Bo dowiedziałabys się o takich dowodach i takich sprawach, że...
Poniewaz ja juz zeznawałam w Sądzie, to do mnie wezwanie nie przyjdzie. Dlatego prosiłam elę Piotrowska o upublicznienie daty następnej rozprawy. Naprawde nie widzę sensu w pouczaniu innych, co i jak przychodzi do zainteresowanych. My to juz wiemy.

Pzdr.

[quote name='MaDi']No właśnie rok ponieważ jest sporo faktów. W sytuacji gdy nie ma podstaw do działania dochodzenie zostaje umorzone.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bejasty']Po pierwsze to nie Sąd umarza dochodzenie !!!!
po drugie tak trzeba dzwonić do sądu bo zdarza sie ,że akta są na spodzie kupki i tak tam sobie lezą póki ktoś sie nie zainteresuje.[/QUOTE]

Czytaj ze zrozumieniem. Czy gdzieś napisałam o sądzie? Jeśli nie ma podstaw to sprawa zostaje umorzona i nie dociera na "etap sądowy". Skoro odbywa się kolejna rozprawa to oczywistym jest że organy ścigania uznały te działania za zasadne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Czytaj ze zrozumieniem. Czy gdzieś napisałam o sądzie? Jeśli nie ma podstaw to sprawa zostaje umorzona i nie dociera na "etap sądowy". Skoro odbywa się kolejna rozprawa to oczywistym jest że organy ścigania uznały te działania za zasadne.[/QUOTE]
Dokładnie tak:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[I]"Temat został założony ponad rok temu.. i tak naprawdę nic się nie zmieniło jak nie było żadnych dowodów tak nie ma i sądzę,że nie będzie... Terminy rozpraw to przychodzą pocztą drogie Panie."[/I]

Oczywiście, że osoby, które zostają wezwane na sprawę, są powiadamiane pocztą. Poza tym inni nie, więc dla zainteresowanych podam termin na Forum.
Dziś dowiedziałam się w Sądzie, że niedługo następna rozprawa, ale na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość - z przyczyn obiektywnych, których tu nie będę wyjaśniać, bo nie wypada (informacje otrzymałam grzecznościowo).
Ela

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jak powyżej napisano, czekamy na rozstrzygnięcie.
Nastąpiła jednak zmiana sędziego i zgodnie z zasadami postępowania karnego, wyznaczony sędzia ma prawo, o ile ma wątpliwości, rozpocząć proces od początku. W związku z tym możemy spodziewać się wezwań na sprawę.
Ma to swoje dobre i złe strony i z pewnością przeciągnie się wydanie wyroku, ale takie jest prawo.
Czekamy teraz na kolejny termin wyznaczony przez nowego sędziego.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...