Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok! Jak Figo podrosnie to bedzie zima, ale damy rade:) Na razie jest strasznym lobuzem i musze oduczyc go gryzienia smyczy, bo w taki sposob daleko nie zajdziemy.. Wybaczam mu jednak ze wzgledu ze jest jeszcze malutki.. ale co bedzie jak ja o nim bede tak myslala do konca?:), bo dla mnie on zawsze bedzie malutki

Link to comment
Share on other sites

oo to swietnie:) troche sie tych goldenow namnozylo a szkoda bo myslalam ze moj bedzie jedyny..

Chodziles Marcinie ze swoim pieskiem na szkolenie?

bo ja chyba bede musiala zaczac jak bedzie odpowiednia pora. Na dworze Figo jeszcze ani razu nie zareagowal na swoje imie.. takze bedzie ciezko, bo on coraz wiekszy- ja coraz slabsza, on coraz szybszy - ja coraz wolniejsza:) moze masz sposoby zeby nauczyc psa reagowania nie tylko na latajace listki i lezace na ziemi gumy do zucia, ale takze na magiczne slowo Figo?

Link to comment
Share on other sites

Amo był szkolony przez swego Pana :) Jestes w trudnym okresie szczeniackim :) Mysle jednak ze jesli Figo bedzie kojarzył swe imie z przyjemnoscia (oczywiscie niesmiertelny smakołyk) to bedzie chetnie przychodził :) Gonienie go nie ma zbyt wielkiego sensu bo on zawsze bedzie szybszy. Do szkolenia najpierw przystap w domu (bez rozpraszajacych listków ptaszków itd.) :) Jak w domu bedzie sie sprawdzac pocwicz w spokojnym miejscu na zewnątrz. Powodzenia

P.S. Najszybciej psy ucza sie od siebie :)

Link to comment
Share on other sites

hmm no zobaczymy, sprobujemy. Od dzis bede nosila w kieszeni kilo ciasteczek, moze poskutkuja. Nie chcialabym sie pokazac na Ujescisku z robestwionym, nieposlusznym i niegrzecznym psem:) toz to pies swiadczy o swoim panu. Nie na darmo wymyslono powiedzenie "jaki pan taki pies":)

W sumie to ja go nawet nie musze gonic, bo on nie tyle co ucieka, jak calymi godzinami moglby gapic sie w ziemie i cos tam szukac. Na swoja pania zwraca jedynie uwage jak mu sie przypomni po 15 minutach, ze ktos tam jednak na niego czeka:) ale tylko spojrzy, rozejrzy sie jak nie widzi to rozpoczyna poszukiwania, a jak widzi ze wszystko w porzadku to dalej zaczyna swoje harce.. :) poza tym jest kochany, zebys nie pomyslal ze tylko narzekam na swojego psiaczka!! a jeszcze jedno pytanie. Gdzie chodzisz ze swoim psiakiem do weterynarza?

Link to comment
Share on other sites

Do szkolenia seterka trzeba trzech rzeczy: przysmaków, czasu i cierpliwosci (to trzecie chyba najwazniejsze). Znane mi seterki (najlepiej znam mego amoka :) ) ucza sie komend bardzo szybko. Problem pojawia sie przy wyegzekwowaniu tego co seter umie, a pokazac nie chce :) Najtrudniejsze rzeczy (przynajmniej w młodzienczym okresie) to przychodzenie na terena Wielozapachowym :) i powstrzymywanie przed miłoscia do wszystkiego co sie rusza.

Ola z pokazaniem wychowania psa przewaznie bywaja problemy. A co do weta to tak sie składa ze jezdzimy czesto do domu rodzinnego (daleko od morza :) ) i tam mamy swego weta. Z gdanskich lekarzy moge polecic weta który ma gabinet we wrzeszczu na matejki (prawdziwy pasjonat i znawca psów) i słyszałem ze na chełmie tez jest fajny wet :)

Link to comment
Share on other sites

Marcin a dlugo mieszkasz w Gdansku? bo ja od urodzenia:) i znam nie tylko miejsca do spacerowania na swoim osiedlu ale i wszedzie indziej.. gdzie sie da jednym slowem. Na razie marze o tym zebym mogla isc z moim psiakiem na spacer nad morze, bo z pudelkiem niestety nie moge bo troche ostatnio niedomaga..:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...