Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BeataJ'][FONT=Arial][SIZE=2]Drodzy,[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]znow zwracam sie z wielka prosba do mieszkancow Gdanska. W schronisku w Kokoszkach przebywa doberman, raczej starszy niz mlodszy. On ma wlascicieli, ma chipa, kontakt z wlascicielami byl....Obiecali, ze po niego przyjada, ze go odbiora. Dzwonil, ze juz jada ale nie dojechali nigdy.....Potem sie tlumaczyli, ze reka zlamana, kolo przebite....Teraz maja juz wylaczony telefon. Pies czeka na nich juz prawie dwa miesiace.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Dzis poszlo pismo ze schronu do sadu aby prawnie im psa odebrac.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][URL]http://img165.imageshack.us/img165/5840/simonmaly1nf8.jpg[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][URL]http://img260.imageshack.us/img260/7381/simonmalydg5.jpg[/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Simon jest chory....Chory z tesknoty, chory, bo wywalony z mieszkania trafil do boksu betonowego gdzie nawet nie potrafi sie zalatwic. Trzyma wszystko do granic swej psiej wytrzymalosci, czeka na wolontariusza, ktory go wyprowadzic na dwor....Mimo staran widac, ze pies cierpi i ma problemy z wyproznianiem sie. Wczoraj udalo nam sie zabrac go ze schroniska i podjechac do weterynarza. Diagnoza to przepuchlina i zachylek. Stad problemy z wyproznianiem sie. To jest do zoperowania i wtedy pies wroci do zdrowia. Ale pojawil sie problem....I nie jest nim kasa.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Pies po operacji nie moze wrocic do schroniska przez 10 dni. Musi byc w domku aby rana sie niezakazila. To tylko 10 dni albo az 10 dni, ktore dla Simona oznaczaja powrot do lepszego zycia. Ten zabieg pozwoli tez na znalezienie mu domu bo teraz jest ciezko.....[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Jesli ktos moglby/chcialby nam pomoc prosze o kontakt. Oczywiscie osoba, ktora sie zdecyduje na pomoc nie poniesiesie kosztow, jesli bedzie trzeba w ciagu tych 10 dni podejchac do weta to zobowiazuje sie przyjechac do Gdanska i zabrac psa do weterynarza i potem odwiezc go z powrotem. Mozliwa tez jest oplata za tymczas - cena do uzgodnienia.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jesli ktos bedzie chcial sie zapytac weta o cokolwiek zwiazanego z zabiegiem czy opieka nad psem po zabiegu ( opieka to dopilnowanie aby nierozlizal rany ) zapewniam dowoz do weta, umowienie wizyty etc.[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]W razie pytan prosze o kontakt:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Beata[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#0000ff][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]0601 717 398[/SIZE][/FONT][/quote]

[SIZE=3]10 dni DT uratuje temu psu życie!![/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red][B]Szuakmy DT na 10 dni w Gdańsku.[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=#ff0000]Pies jest grzeczny, spokojny.[/COLOR][/B]
[COLOR=black]Może być płatny, warunki do uzgodnienia.[/COLOR]
Prosimy Was o pomoc.
Bez operacji, bez 10 dni DT pies skazany jest na powolną smierć w cierpieniach.
Dogomaniacyz Gdańska nie zawiedźcie nas.Bardzo potrzebyjemy tego DT.
Bardzo Was prosimy!

Link to comment
Share on other sites

Tak bardzo nam zalezy aby ktos sie znalazl. W weekend sa drzwi otwarte schroniska w Kokoszkach - ZAPRASZAMY!!!

[URL]http://www.trojmiasto.pl/info_imp.php?id_imp=104796[/URL]
[URL]http://www.schroniskopromyk.pl/[/URL]

Moze wtedy Simon skradnie komus serduszko....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

Mała... suczka... KIEDY, KIEDY? ;>

Pudelek, mój aparat i ja chętni. Tylko zapewne u nas trochę problemów pewnie będzie [czas, pogoda, długość spaceru, rozmiary spacerowiczów :(], więc się dostosuję do reszty, ewentualnie sama z aparatem wpadnę... ;p Ale jeżeli się uda, to chętnie :)

Link to comment
Share on other sites

E narzekacie ;) Chociażby w nocy ;)
Rozmiary ... dla mojej sucz się nie liczą :diabloti: Ona każdemu da rade :mad::loveu:
Ma ktoś takie ładne ciche i spokojne miejsce na wspólny spacerek ?
Myśle i myśle i wymyślić nie mogę gdzie by tu wszystkim odpowiadało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]góra gradowa jest w głównym gdańsku z tego co się orientuję



ja bym się pisała na spacer z tym że jak już wspomniałam u mnie lipa z czasem :roll:
ale jeśli będą konkrety to się określę :)

no a co do psa to suka jedna sztuka ;)
tylko że jej reakcja na psy jest różna...czasami coś jej odbija i ujada na inne psy, zależy od jej humoru :roll: z tym że wtedy wystarczy jej znaleźć patyk i świata po za nim nie widzi już
no i ma zdecydowanie adhd....więc jeśli ktoś by wolał żeby mojej suczy nie było z racji swoich humorów to zrozumiem :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam :) ja mogę jedynie życzyć udanego spaceru i mieć cichą nadzieję że choć fotki będę mogła pooglądać :eviltong:
Moja Sara ma kiepską kondycje i zanim bym się z nią dostała do Głównego to by mi psiak padł (nie jeździ SKM...) no i z czasem też różnie...:roll:
Ale cóż trzymam kciuki za powodzenie akcji, a jak M&T się wybiera to i na pewno na ładne fotki można liczyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja mam każdą niedziele wolną...co drugą sobotę i czasami jeden dzień w tygodniu :)
np. w ten poniedziałek nie muszę iść do pracy

więc jeśli ktoś ma ochotę na spacer jutro albo pojutrze to ja chętnie :)
Salsie przyda się porządne pobieganie bo 2 tyg. temu była sterylizowana wiec miała się oszczędzac ale teraz juz jest ok więc nic nie stoi w sumie na przeszkodzie :)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Góra gradowa jest przy skm ;-)[/QUOTE]

No to luzik :D Ja mogę w soboty po 12 :) Np. za tydzień :cool3: Tylko jakby ktoś czekał na mnie przy dworcu SKM to bym była niezmiernie wdzięczna, bo ja wyjdę z dworca i od razu się zgubię :oops::oops:

[quote name='Wola']Ale cóż trzymam kciuki za powodzenie akcji, a jak M&T się wybiera to i na pewno na ładne fotki można liczyć ;-)[/QUOTE]

Ajj, przesadzasz :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']No to luzik :D Ja mogę w soboty po 12 :) Np. za tydzień :cool3: Tylko jakby ktoś czekał na mnie przy dworcu SKM to bym była niezmiernie wdzięczna[/quote]

Super mi pasuje. Za tydzien w sobote. godzina 14? Reszcie pasuje?
M&T jasne że bede na Ciebie czekać na skmce ;)
Pytanie gdzie się umawiamy.
Może przy tym parku przy pks ? Tam jest jakaś kaplica z chartem długowłosym.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...