Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Do góry!!! :D

Wróciłam. To i będę Was mobilizować do przyjścia na spotkanko! :lol:

Wszyscy tłumaczą się szkołą, to oczywiste... 8) ALEEE: ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami i wtedy będzie okazja, żeby się spotkać. :wink:

Mam w planach spotkanie się z kimś (zobaczymy co to 'kimś' będzie oznaczało :wink: ) w następną sobotę, będzie to 15 stycznia.

Chyba, że w ten dzień nie udałoby nam się spotkać, to będziemy dalej kombinować.. Ta sobota to dopiero początek ferii. :P

To tak wstępnie zapytam: czy ktoś będzie miał czas 15 stycznia?? :)

Dalma & Maja

Link to comment
Share on other sites

[b]Gasiu[/b], szkoda, że nie stawicie się z Seterkiem :(
Ale nic straconego, będziemy się spotykać mam nadzieję jeszcze wiele razy i myślę, że w końcu się pojawisz. :D
A kiedy wracasz?

[b]Monika[/b], może tym razem uda nam się spotkać. :) Śledź temat, bo ostatecznie będziemy się jeszcze tu umawiać (jakoś parę dni przed 15 pewnie). :P

[b]Iwonka[/b], byłoby super gdybyś zaszczyciła nas swoją obecnością. :lol:

Kto z jakim psem będzie? :wink:
Ja oczywiście z Mają (możecie zobaczyć ją na embl., chociaż troszku niewyraźna fotka niestety). Maja jest nakrapiana, chętna do zabawy, szalona i ma trochę ponad rok. :D

Aha, dam znać jeszcze Marcie (Atomic), żeby na spotkanku się stawiła, myślę, że byłaby chętna. Nasze piechy już się poznały, my zresztą też, może mi się uda ją przekonać. :lol:

btw - czy ktoś miałby aparat cyfrowy?

Pozdrawiamy
Dalma i Maja

Link to comment
Share on other sites

Bartek, świetnie! :D

Trzeba tylko ustalić szczegóły. W razie czego podaję moje gg: 2016428. :P

Z jakiej jesteś dzielnicy Bartosz? :)

Bo zbiórkę zrobilibyśmy przy ETC na Zaspie, znam troszkę dalej fajne tereny spacerkowe (park, 'łąka', kolejny park, lasek, molo, plaża, przesuwając się w stronę Brzeźna).

Będę czekała na potwierdzenie przybycia albo tutaj albo na gg. :D Kochani, pełna mobilizacja, zbierzmy się w jak najwięcej osób! :wink:

Dalma & Maja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...