Jump to content
Dogomania

Festival/Master czy Optiness ?


Redd

Recommended Posts

Hej wszystkim.
Mam dwie sunki obydwie kundelki jedna w typie husky druga w typie pinczer średni. Psy nie są pracujące, spacer 3 razy dziennie + wypady na ogród na kupę siku. Psy jak to psy bez smyczy pobiegają, pobawią się ze mną, same ze sobą albo po biegają za jakąś piłką czy coś. Zakładam więc, że nie trzeba jej wysoko energetycznej karmy. Teraz tak do tej pory jadły Josera EMOTION line KIDS i teraz zastanawiam się czy zamówić Master/Festival czy Optiness? Psy dwa średnie wiec trochę jedzą i sprawa finansowa też wchodzi w grę. Z kolei też chciałbym żeby psy miały dobre dla nich jedzonko. Dodam, że psy dostają dwa razy w tygodniu jajko do jedzenie i jeszcze jogurt naturalny + inne dodatki do miski raz na jakiś czas.
Problem mam i mam nadzieje, że pomożecie rozwiązać problem. Aha psy nie są wybredne.

Link to comment
Share on other sites

Moje trzy boksery równie chętnie jedzą festivala jak i optinessa. Nie zauważyłam też "na psach" różnicy w tych karmach. Jedna podstawowa różnica to "sos' w festivalu ( można podawać na mokro i na sucho) no i różnią się też wielkością chrupek. Optiness ma chrupki znacznie większe niż festival. Obydwa rodzaje są fajne. Cenowo też są podobne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...