Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Matusz']i came back :eviltong:[/quote]
[B][I]a nie come ? :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]
[quote name='Kinia']Tak długo? Ja bym nie wytrzymała...[/quote]
[B][I]ktoś musi pracować na Brutusa :eviltong:[/I][/B]
[quote name='Matusz']ja do 1 w nocy...:roll:[/quote]
[B][I]a ile h pracujesz dziennie? :cool3:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]a nie come ? :evil_lol::evil_lol:[/I][/B]



[B][I]a ile h pracujesz dziennie? :cool3:[/I][/B][/quote]

[COLOR=Navy][B]come back to wracam:p sprawdziłem w słowniku i jest came back - czyli wróciłem:cool1:



a to różnie, najmniej 8, przeważnie 9-10
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Witam pracusie, gryzonie, ci z dziurami i bez :evil_lol:. Ja lekarza nie ugryzłam, pracę mam 24 na dobę i ogólnie jest super :evil_lol:. Moja awersja do dentystów zaczęła się gdy mną takowy rzucił o fotel, bo mleczaka nie dałam sobie wyrwać :roll:. Straszne przeżycie :shake:. Wcześniej mnie ganiał po gabinecie, a ja zwiewałam dookoła fotela. Bachor ze mnie był niedobry :diabloti:.

Widzę, że i angielskiego się uczycie, a ja mam wakacje i od studiów odpoczywam, więc po angielskiemu się wymądrzać nie będę ;).

[SIZE=1]I'm back powinno być :razz:.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=navy][B]come back to wracam:p sprawdziłem w słowniku i jest came back - czyli wróciłem:cool1:[/B][/COLOR]



[B][COLOR=navy]a to różnie, najmniej 8, przeważnie 9-10[/COLOR][/B]
[/quote]
[B][I]a to gdzie Ty pracujesz?bo mnie chyba opminęło coś :eviltong:[/I][/B]

[quote name='*Monia*']Witam pracusie, gryzonie, ci z dziurami i bez :evil_lol:. Ja lekarza nie ugryzłam, pracę mam 24 na dobę i ogólnie jest super :evil_lol:. Moja awersja do dentystów zaczęła się gdy mną takowy rzucił o fotel, bo mleczaka nie dałam sobie wyrwać :roll:. Straszne przeżycie :shake:. Wcześniej mnie ganiał po gabinecie, a ja zwiewałam dookoła fotela. Bachor ze mnie był niedobry :diabloti:.

Widzę, że i angielskiego się uczycie, a ja mam wakacje i od studiów odpoczywam, więc po angielskiemu się wymądrzać nie będę ;).

[SIZE=1]I'm back powinno być :razz:.[/SIZE][/quote]
[B][I]hHA musiałaś dowalić swoje 2 grosze odnośnie angielskigo nie ? :evil_lol:[/I][/B]
[B][I]a Ty niegrzxeczna dziewczynkja to jesteś do dzisiaj :diabloti:[/I][/B]
[quote name='deer_1987']my na szczescie praca od 7:45 - o tej porze wychodzimy do pracy ale dojazd zajmuje ponad godzine wiec przed 9 w pracy i ok 12 wychodzimy i w najlepszym wypadku po 13 w domu - tak wiec czlowiek na reszte dnia na cos[/quote]
[B][I]eee to bomba ...masz cały dzień praktycznie...[/I][/B]
[B][I]ale ja wstawać rano nie znoszę :shake:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Małymi literkami napisałam przecież :eviltong:. Mam wakacje i odpoczywam chwilowo od nadmiaru angielskiego ;).
A teraz to ja już grzeczna dziewuszka jestem- siedzę w domciu i chodzę na spacerki. Na dyskoteki nie chodzę [SIZE=1]chwilowo[SIZE=2] [SIZE=3]i ogólnie dobrze się zachowuję. Nie kłóce się też z nikim [SIZE=1]prawie[SIZE=3].

A teraz żądam zdjęć :diabloti::mad::mad::mad:.
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Małymi literkami napisałam przecież :eviltong:. Mam wakacje i odpoczywam chwilowo od nadmiaru angielskiego ;).
A teraz to ja już grzeczna dziewuszka jestem- siedzę w domciu i chodzę na spacerki. Na dyskoteki nie chodzę [SIZE=1]chwilowo[SIZE=2] [SIZE=3]i ogólnie dobrze się zachowuję. Nie kłóce się też z nikim [SIZE=1]prawie[SIZE=3].[/SIZE]

[SIZE=1]A teraz żądam zdjęć :diabloti::mad::mad::mad:.[/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/quote]
[B][I]oo to wiem do kogo uderzać jak czegoś nie rozumiem po ANgielsku:evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]fot nie będzie bo NIE MA MNIE W DOMU :diabloti:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]eee to bomba ...masz cały dzień praktycznie...[/I][/B]
[B][I]ale ja wstawać rano nie znoszę :shake:[/I][/B][/quote]
tylko ze to 6 dni w tygodniu - w weekendy wstajemy przed 7, w tyg mozemy troche dluzej pospac az do 7:30 na spacer z psiakami i do pracy szybko ;)

ja szczerze mowiac czekam na koniec wakacji.. 18 sierpnia zaczynam szkole - tutaj sie zaczyna w 3 tyg sierpnia i konczy w pierwszym tyg czerwca - tyle samo dni (mniej wiecej) co w pl, tylko ze wczesniej zaczynamy i wczesniej konczymy

a czemu czekam? bo zaczyna mnie wkurzac ta praca, wstawianie i zmeczona po niej jestem.. w szkole - taki odpowiednim dla doroslych - bede miec 4 dni w tyg od 12 do 13 hahaha i dwa kursy na dystans - ok tutaj sie trzeba bedzie przylozyc wiec fajnie ze mam tylko po jednej godznie dziennie w szkole to luzik ;) i to jest dobre ze sie dostaje kase za chodzenie do szkoly - jak sie duzo nie opuszcza - i mozna tez od nich jakby pozyczyc i potem splacac jak sie juz zarabia wystarczajaco. ja biore i to co sie nalezy iu pozyczke, inaczej bysmy sie nie utrzymali.. prace mam na stale w weekendy ale to idzie przezyc :P praca w tyg juz od paru tyg mnie meczy jakos.. czlowiek robi jedno i to samo i po wielu latach takiej pracy powstaja problemy np. z czuciem w rekach itp..

kurcze.. ale sie rozpisalam.. sorry

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I]oo to wiem do kogo uderzać jak czegoś nie rozumiem po ANgielsku:evil_lol::evil_lol:[/I][/B]

[B][I]fot nie będzie bo NIE MA MNIE W DOMU :diabloti:[/I][/B][/QUOTE]
tylko nie w wakacje, bo mi mózg wolniej pracuje :evil_lol:

ale już być w domu powinnaś i fot ni ma :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ja mam chyba lekkie "zboczenie zawodowe" ;). Ale nauczycielką i tak nie zamierzam być :evil_lol:. Nawet korepetycji nie udzielam bo nie mam cierpliwości :roll:.[/quote]
ja zboczenia zawodowego nie mam, ale błędy mnie po prostu drażnią, na tyle ile znam angielski i jestem czegoś pewna to poprawiam:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']tylko ze to 6 dni w tygodniu - w weekendy wstajemy przed 7, w tyg mozemy troche dluzej pospac az do 7:30 na spacer z psiakami i do pracy szybko ;)

ja szczerze mowiac czekam na koniec wakacji.. 18 sierpnia zaczynam szkole - tutaj sie zaczyna w 3 tyg sierpnia i konczy w pierwszym tyg czerwca - tyle samo dni (mniej wiecej) co w pl, tylko ze wczesniej zaczynamy i wczesniej konczymy

a czemu czekam? bo zaczyna mnie wkurzac ta praca, wstawianie i zmeczona po niej jestem.. w szkole - taki odpowiednim dla doroslych - bede miec 4 dni w tyg od 12 do 13 hahaha i dwa kursy na dystans - ok tutaj sie trzeba bedzie przylozyc wiec fajnie ze mam tylko po jednej godznie dziennie w szkole to luzik ;) i to jest dobre ze sie dostaje kase za chodzenie do szkoly - jak sie duzo nie opuszcza - i mozna tez od nich jakby pozyczyc i potem splacac jak sie juz zarabia wystarczajaco. ja biore i to co sie nalezy iu pozyczke, inaczej bysmy sie nie utrzymali.. prace mam na stale w weekendy ale to idzie przezyc :P praca w tyg juz od paru tyg mnie meczy jakos.. czlowiek robi jedno i to samo i po wielu latach takiej pracy powstaja problemy np. z czuciem w rekach itp..

kurcze.. ale sie rozpisalam.. sorry[/quote]
eee to jak Wam płacą za naukę to też bym takc chciała...
gdyby w Polsce tak było to może by było więcej osób wykształconych:roll:
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:razz: to i ja se bekłam do was :roll:.... póki nie mam doopy karmą wypchanej :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]nawet na foty na wsteczu się zahaczyłam ;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
[B][I]witaJ aLU MOJA :loveu:[/I][/B]
[B][I]ta karma się nie zmarnuje :angryy:[/I][/B]
[quote name='*Monia*']tylko nie w wakacje, bo mi mózg wolniej pracuje :evil_lol:

ale już być w domu powinnaś i fot ni ma :mad:[/quote]
[B][I]byłam, ale o tej godzinie to ja już spałam, :evil_lol:[/I][/B]
[quote name='Tinka:)']też nie mogę wytrzymać jak ktoś coś źle napisze :evil_lol:[/quote]

[quote name='*Monia*']Ja mam chyba lekkie "zboczenie zawodowe" ;). Ale nauczycielką i tak nie zamierzam być :evil_lol:. Nawet korepetycji nie udzielam bo nie mam cierpliwości :roll:.[/quote]
[B][I]odezwały się mistrzynie :evil_lol: to ja nie będę pisała nic po angielsku bo dostaniecie zawału :diabloti:[/I][/B]

[quote name='Bullila.nl']Came back-uzywamy w czasie przeszlym w roznych zdaniach np. opowiadajac sytuacje ...

I'm back w tym momecie kiedy wlasnie wrocilem

tak sie uzywa w jezyku ze tak powiem powszechnie uzywanym:p[/quote]
[B][I]eeeej co to za korki w mojej galerii ? :evil_lol:[/I][/B]
[quote name='*Monia*']Pięknie wytłumaczone :).

A tej łobuzicy nie ma. Zdjęcia miała wrzucić i zwiała. Albo znowu zatrzaśnięta w pracy jest :evil_lol:.[/quote]

[quote name='Bullila.nl']:sweetCyb:dziekuje


Ona sie pojawia i znika:cool3:[/quote]
[B][I]nie jestem zatrzaśnięta :diabloti:[/I][/B]
[B][I]nie miałam kiedy wejść do galerii i nie mam fot :diabloti: [/I][/B]
[B][I]ponownie jestem w pracy więc nie wołajcie o foty :evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...