Jump to content
Dogomania

Habibi sunia bernardyn ma tylko 2 miesiące CITO!!!!!


paros

Recommended Posts

Habibi sunia bernardyn ma tylko 2 miesiące ale już wie, że nie zasłużyła na miłość...
Porzucono ją w lesie, :cry: mimo, że ma około 2 miesięcy. Widać uznali, że będzie im przeszkadzać, że jest już niepotrzebna. :shake: Błąkała się z nadzieją, że może wrócą, że to był przypadek, że może to była chwilowa kara za coś... Ale oni nie wrócili.
Wycieńczona i wygłodzona trafiła do chwilowego domku tymczasowego. Liczy, że może ktoś ją przygarnie i pokocha, już tak na zawsze. [B]Habibi pilnie szuka nowego domu w Warszawie lub okolicy. [/B]
Kontakt w sprawie informacji i adopcji:
Tel. 507 132 363 lub 609 776 794
mail: [email][email protected][/email]

[IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3305/83637776.jpg[/IMG]

[IMG]http://img508.imageshack.us/img508/4549/69456413.jpg[/IMG]

[IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5303/90740855.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Sliczna dziewczynka. Podejrzewam, ze [B]jakis handlarz nie dal rady opylic malej [/B]i pozbyl sie problemu w lesie:-(
Czy da sie juz stwierdzic, ze bedzie wielkosci bernardyna?[/QUOTE]
ja też tak myślę, nie poszła na giełdzie?.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Chyba nie bardzo pilnie, bo napisalam maila 2 dni temu i nikt nie odpowiedzial:/ A jestem za granica, wiec na komorke dzwonic nie bede...[/QUOTE]

Fundacja czyli p.Joanna nie ma komputera i nie ma netu. Skrzynkę obsługują wolontariusze. Watek i ogłoszenia zrobiłam 2 dni temu, w poniedziałek. Wczoraj nie zaglądałam, bo rzadko ktoś pisze a dzisiaj okazało się, że są maile :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']A, to pardonsik, nie widzialam :oops: A kiedy beda odpowiedzi? :roll:[/QUOTE]

zapomniałam napisać, że ja grzecznościowo obsługuję pocztę i stronę fundacji - robię to dla psiaków i kotków :-(

wysyłam do wszystkich informacje i przekazuję maile do Małgosi, która zajmuje się adopcjami i odpowie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimoza']Chyba nie bardzo pilnie, bo napisalam maila 2 dni temu i nikt nie odpowiedzial:/ A jestem za granica, wiec na komorke dzwonic nie bede...[/QUOTE]

Adopcja małej jest pilna, ale to nie zmienia uwarunkowań przyjętych ogólnie na tym forum...
2 dni na odpowiedź to niewiele czasu biorąc pod uwagę ilość zwierząt, jaka przewija się przez fundację... Jednym słowem - brak cierpliwości to wielki minus dla ewentualnie chętnej na adopcję Osoby...

W celu porozumienia - Konieczny zawsze jest kontakt bezpośredni i jak zostało napisane przez Paros w tym przypadku - adopcja w okręgu Warszawa i okolice. Za granicę psiaka bez sterylizacji bądź kastracji Fundacja nie wyda.

Ja osobiście też na komórkę "za granicę" dzwonić nie będę... Nie stać mnie... Zbyt wiele mam zwierząt do wyadoptowania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przyjaciel_koni']Adopcja małej jest pilna, ale to nie zmienia uwarunkowań przyjętych ogólnie na tym forum...
2 dni na odpowiedź to niewiele czasu biorąc pod uwagę ilość zwierząt, jaka przewija się przez fundację... Jednym słowem - brak cierpliwości to wielki minus dla ewentualnie chętnej na adopcję Osoby...

W celu porozumienia - Konieczny zawsze jest kontakt bezpośredni i jak zostało napisane przez Paros w tym przypadku - adopcja w okręgu Warszawa i okolice. Za granicę psiaka bez sterylizacji bądź kastracji Fundacja nie wyda.

Ja osobiście też na komórkę "za granicę" dzwonić nie będę... Nie stać mnie... Zbyt wiele mam zwierząt do wyadoptowania.[/QUOTE]

Nie rozumiem napastliwego tonu. Pozwole sobie zacytowac sama siebie [quote name='mimoza']A, to pardonsik, nie widzialam :oops: A kiedy beda odpowiedzi? :roll:[/QUOTE], jak rowniez moje podziekowanie dotyczace otrzymanej odpowiedzi.

Nigdzie tez nie pisalam o tym, ze jestem chetna na adopcje, wiec domyslam sie, ze caly wywod zwiazany z tym tematem nie jest skierowany do mnie.
Jesli chodzi o dzwonienie na komorke, to jesli w pierwszym poscie podany jest email, to chyba mam prawo przypuszczac, ze ktos bedzie odpisywal na pozostawione wiadomosci. I nie, nie wiem, jakie sa "uwarunkowania przyjętych ogólnie na tym forum". Jak czytam, ze cos jest pilnego to tak to tez rozumiem.

Prosze sie nie fatygowac odpisywaniem na tego posta, a jedynie zastanowic sie nad slusznoscia uzywania takiej formy i tonu wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Calkiem przypadkiem trafilam na watek tej slicznotki i zareklamowalam ja tutaj:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/216483-Poszukiwany-szczeniak-psie-niemowlę-Bielsko-Biała-lub-cała-Polska[/URL]-)

Mam nadzieje ze sie nie gniewacie.... bo to taki nocny spontan bez zapytania o zgode :oops:
W kazdym badz razie powodzenia w znalezieniu super DS, bo dziecko cudowne i jako dorosla pannica bedzie rowniez niesamowita pieknoscia :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...