Jump to content
Dogomania

GLIWICE Funfel juz szczesliwy!


morus_krk

Recommended Posts

[U][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-vHaK5cvt4Wk/Tp2_mzLqkwI/AAAAAAAACq0/eLp17owuhQI/s512/PA180126.JPG[/IMG][/U]
[FONT=Arial][SIZE=2][U][IMG]https://picasaweb.google.com/117149878851606562017/Funfel#5664894579597021954[/IMG]w dniu 14.10 w Gliwicach przy ul Tarnogórskiej róg z ul Rogozińskiego[/U] został [B][U]potracony[/U][/B] przez samochód [B]szczeniak terierowaty sierść biała w brązowo czarno łaty..wiek około 4 miesiace [/B]posiadał metalową obrożę z adresówką _ nieaktualny chyba numer telefonu, imie [B]FUNFEL[/B]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] Ponieważ nie było w pobliżu właściciela zabrałam psiaka do Gliwickiej Kliniki Weterynaryjnej .Pies miał adresówkę prosiłam wiec zeby skontaktowano się z włascielami . pozostawiłam swój adres i telefon zobowiązałam się do zaopiekowania się psem jeśli nie bedzie kontaktu z właścicielem!!!!!!!!.Lekarz? bez kontaktu ze mną nie udzieliwszy pomocy[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] psu [/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] ( zastrzyk przeciwbólowy)... wysłał szczeniaka do schroniska gdzie udzielono mu pomocy. [U]wg informacji ma złamaną nogę. [/U][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=2] piesek aktualnie znajduje się w schronisku ![/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial][SIZE=2] uprzejmie proszę o pomoc w poszukiwaniu właściciela !!!!!!!! wykonanie ogłoszenia o losach psa w miejscu gdzie go zabrałam czyli róg Tarnogórskiej i Rogozińskiego oraz proszę o informacje w jakim stanie jest pies!!!!!! mam sprzeczne informacje o jego stanie.
BARDZO PROSZĘ O POMOC, i kontrolę co dzieje się z szczeniakiem !!!!!!!!!!! (mieszkam w Krakowie)!

[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2] telefon 605 147 167[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

informacja z lecznicy ma złamaną nogę jest w dobrej kondycji .. czeka na właściciela. dalej proszę o wykonanie ogłoszenia i rozwieszenia w okolicach tarnogórskiej i rogozińskiego!!!!!!!!! w Gliwicach ..moze znajdzie się właściciel psa.!!!!! lub może dom tymczasowy dla szczeniaka!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nie nie ma go jeszcze na stronie schroniska. Pani kierownik mi obiecała zamieścić ..ale pewnie ma za dużo pracy.
Pani z apteki na rogu rogozińskiego i tarnogórskiej obiecała zrobić ogłoszenie i powiesić w kilku miejscach.... ale trzeba jeszcze w kilku miejscach
niestety nie znalazłam w ogłoszeniach informacji o psie o imieniu FUNFEL

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia wczoraj porozwieszałam (przystanki autobusowe, apteka, sklep spożywczy, tablica inf przed kościołem), nr tel podałam do schroniska do kierowniczki. Teresa Borcz napisała na gliwickim watku że bezpłatnie może zabrać psa do Krakowa. Poczekajmy dzień, dwa moze znajdzie sie jednak własciciel.


edit:
info Teresy Borcz:
Jeśli będzie potrzebny transport do KRAKOWA proszę o kontakt 502526010 , zabiorę bezpłatnie

Link to comment
Share on other sites

Taki piękny maluszek ,zagubiony być może i trafil zaraz do schronu ?? To nie jest dobra sytuacja dla slicznego maluszka ...:shake: Dlaczego ten wet,mimo ustalenia i prosby ,oddal samowolnie malucha do schronu ???:roll: Może znajdzie się jednak możliwość Dt ,jesli morus_krk oferowala się z pomocą Funfelkowi lub ktos inny z Krakowa moze pomóc i dac mu DT ?? Bardzo możliwe jednak,że znajdzie się wlaściciel Funfelka ,trzeba jednak mieć pewność ,że jest to autenczyny jego wlaściciel a nie ktos ,kto zobaczyl ogloszenia albo na necie inf.czy wątek Fufelka .Niech udowodni,że to jest jego pies ,no i wytlumaczy sie ,dlaczego taki maluch sam błąkał sie na ulicy i zostal potrącony.
Musi miec ksiązeczkę psa itd.No i dlaczego na adresówce jest nieaktualny nr tel. ? Odpowiedzialny ,dobry posiadcz psa kupuje nową adresówkę ,jesli zmienia swoj nr tel.Niech poda ten nr tel.umieszczony na adresowce.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie! Myślałam o tym samym co Ty. Co to za właściciel, który pozostawia tak małego psa bez opieki. No dobrze, różne są sytuacje, może rzeczywiście piesek uciekł, ale teraz- co z tym numerek??? i dlaczego nikt go nie szuka??
Trace nadzieje, że ewentualny właściciel to osoba poważna. Myślę, że tak śliczny piesek nie będzie miał kłopoty ze znalezieniem nowego domu! Domu, w którym będzie przede wszystkim bezpieczy.

Link to comment
Share on other sites

tych pytań co do postępowania ludzi jest dużo. wydawało mi się że przywiozłam psa zeby go ratować do weterynarza a oddałam do schroniska. tego nie chciałam !!!!! naprawdę....... dzwoniłam do lecznicy po tym co się stało .......... lekarz twierdzi ze jest to zgodnie z przepisami.........ale czy zgodne z etyką ???????????...
gdybym wiedziała ze tak się stanie zabrałabym go do domu ale ... wtedy tak nie myslałam..ratowałam psa.
teraz chce go wydostać ze schroniska za wszelką cenę.. szukam mu domu tymczasowego ............. teraz ...........a potem domu na zawsze.
właściciel udaje chyba właściciela...
teraz nie warto zastanawiac się nad tym co się stało trzeba psa zabrac ze schroniska. i proszę o pomoc.
Ma złamaną nogę wiec musi miec troskliwą opiekę domową i koniec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...