Jump to content
Dogomania

Pudliczka Lyska - w DT. LADY za TM [']


GreenEvil

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evelin narazie zbieramy na AFn-ie...
pewnie kwestia ustalenia z Psim Losem...czyli może to byc wpłacane np. co jakiś czas zaliczkowo ...a potem do końca rozliczyć się na końcu leczenia...bo jak narazie jeszcze nie wiadomo co jej tak naprawdę jest...wiemy tylko, że planowana jest sterylizacja, że było wykonane sporo badań ..i że przebywa w szpitalu, który też wiadomo za darmo nie jest..

także tak do końca jeszcze nie ustalone jak będzie wyglądać rozliczenie:)

Link to comment
Share on other sites

Ich komunikat odnosnie planów leczenia wzbudza zaufanie.Świetnie,że tam trafiła.Na razie przestała śmierdzieć....To też duże osiągnięcie......,tylko ciekawe,czy Łysalcowi odpowiada nowy zapach...Psiurki maja nieco inne upodobania...Fajnie,że ją odwiedzacie.Finansowo jakos poradzimy....Będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Eh...Finansowo nie mogo pomoc...Ale duchowo jak najbardziej :) Moze (jezeli bed emiala czas oczywiscie) bede ją odwiedzac zawsze po szkole...? Zobaczymy :)
I ucaluje ja od Was :)
Psi Los to bardzo dobra klinika-sama chodze tam z moimi zwierzaczkami :)
Wiec mozecie byc spokojni- bede ja odwiedzac :)
Ale pewnie nie ufacie 11-nasto latce :(...

Link to comment
Share on other sites

Ekhm... :D Wez zaraz wpadne w samouwielbienie xD
Jutro idę do Lady po szkole...Mam nadzieje ze sie ucieszy :) Porobie jej zdiecia i wkleje jeszcze jutro ;) No i oczywiscie zloze relacje - czy dobrze wyglada itp... :)
Pozdrawiam wszystkich :*
No i oczywiscie naszą kochaną Lady :*
PS.Ucaluje ją i wytule ją od Was :)

Link to comment
Share on other sites

Hej ! Przed chwilą wrocilam od Lady! Ale nie mozna bylo jej wyprowadzic...Tak jak mowice-obok stoi wanienka a ona siedzi w klatce na samym dole obok takiego malego czarnego pieska...Nie zrobilam fot no bo przeciez jak...? Przez kraty nic nie bylo widac...Jak przyszlam z kolezanką od wystawila tylko nosek przez dziurke....Nie wyglada za dobrze...Nie smierdzi :) Jeszcze ma te rany i strasznie pokoltunioną siersc ! Eh... :( Ale byla wesola jak ją po nosku polaskotalam :) Jutro tez do nien przyjdę :)

Link to comment
Share on other sites

tak, to ze ladnie chodzi na smyczy tez gdzies pisalam-idealnie
jak tylko siegalam reka do torby to juz zaczela podskakiwac -skubana-zwykle przynosilam jej zarelko i wiedziala co sie kroi:lol:

ja temu psu wroze dom-jak boga kocham-cos mi mowi, ze go znajdzie, tylko tzreba sie o niego postarac

Link to comment
Share on other sites

Tak...Masz rację...Musimy się bardzo postarać o jej nowy domek..Tylko narazie nikt jej nie chce adoptowac bo jest ,niby ,,brzydka" a wcale tak nie jest ! Poprostu jest zaniedbana i tyle...Jak się wyleczy i podkarmi no i oczywiscie zadbamy o jej ,,urodę" ( :D) to będzie jeszcze piękniejsza....:) I wtedy napewno ktoś zechce mieć w domu taką slicznotke jak Ona :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']kochani na co zbieracie kaske wpisze to w watek o zadluzeniach/zbiorkach na co i ile...w 1 poscie jest ze 350zl czy tyle czy wiecej?[/quote]


zbieramy na leczenie psa i tak naprawdę nie wiemy ile ono wyniesie bo psiak dopiero jest w trakcie badań i przebywa w szpitalu

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że nie moglam jej dzisiaj wyprowadzic.. :( Ale jutro tez do niej przyjdę... :) Moze wtedy juz bedzie mozna...Jak ją zobaczylam na zywo to...Az mi łezka poleciala :( Taka biedna psinka...Eh :( Ale jak sie straaaasznie ncieszyla ze ktos do niej przyszedl:*

Link to comment
Share on other sites

Witam ,
taka samo bidulka jak nasz Nemcio [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=31143[/URL] , leczenie trwało długo i było kosztowne ale piesek jest już w nowym super domku , niestety podejzewam ze chetny znajdzie sie dopiero po leczeniu .

piesek jest na naszej stronce .

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kam&robi']Chyba ze jest to grzybica tak jak u nemo ( zazwyczaj od tego psy łysieja ) to niestety sporo trwa leczenie.[/quote]

być może, ale....widziałam skórę z grzybica i wygląda inaczej niż ta u Łyski, ale pewnie każdy przypadek jest inny...jak i każdy psiak...

trzeba będzie leczyć będziemy leczyć...oby potem zdrowa szybko znalazła ukochany domek :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...