Jump to content
Dogomania

Śpij dobrze...


MaDi

Recommended Posts

[quote name='Selenga']Zrobię, najwyżej mi zamkną...
Tylko będę w stanie je zrobić dopiero w poniedziałek, jutro jestem cały dzień w drodze...[/QUOTE]

Pieknie dziekujemy:lol:
Poszlo 25 zl,niestety wiecej nie moge.:shake:Ale w przyszlym miesiacu wplace wiecej.
Jesli ta nowa ustawa nic nie zmieni,to tylko sie zastrzelic..
Walcz Atosku z calych sil..

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wszystkim za obecność.
Zmieniłam mu imię, jak się okazało to "Azor" zimno brzmi... wolę Reksia.
Mam nadzieję,że będzie dobrze. Reksio sika, robi kupę, ma apetyt i....jest agresywny:( Mam nadzieję,że te dzikie zapędy szybko mu miną.

Pusia w czasie transportu do kliniki położnictwa wymiotowała oraz zostawiła na pozostały pełen pakiet w samochodzie:( Niebawem to ja będę szukała domu.

Reksio przez najbliższe dni będzie przebywał w domu u Pani doktor:modla:

[IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4901/pa150292.jpg[/IMG]

[IMG]http://img560.imageshack.us/img560/5460/pa150293.jpg[/IMG]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Masz rację Reno, najlepiej niech płacą....Na pomoc psom, to by ich jeszcze bardziej bolało (bo takie pieniądze uważają za wyrzucone w błoto...)
Wiem, że to niemożliwe( tak sobie marzę), ale ja jeszcze byłabym za tym, żeby choć przez chwilę poczuli to co czuło to stworzenie, które męczyli. Przywiązałabym do drzewa, zostawiła na mrozie i nie dała jeść![/QUOTE]

Piękne by były takie pieniądze z kar...ale wiecie jaka jest rzeczywistość? Większość takich typków, którzy robią takie rzeczy ma "najniższe" o ile w ogóle ma legalne zatrudnienie. A jak ma najniższe, to i komornik może go cmoknąć, bo tylko na alimenty z tego można ściągnąć. Zresztą i tak kombinuja, żeby na własne dzieci nie płacić a co dopiero za psa na którego jedzenie nawet nie chcieli 5 złotych wydać... Szara rzeczywistość. Ja bym piętnowała, na czole bym znaki wypalała. Ale niestety średniowieczne metody nie są teraz praktykowane a szkoda....

Link to comment
Share on other sites

:modla::modla::modla:walcz sunienko walcz kochane serce ...... :-(:-(:-(:-(:-(...... wczoraj ciocia Gabi 79 , ktora ma slicznego Kajtunia z dogo - razm dwa cudne serca do mnie przyjechaly i przywiezli sliczne rzeczy na bazarus dla tych biedaczkow , niedlugo bedzie bazarus .:iloveyou::modla:........ calym sercem sciskamy

Link to comment
Share on other sites

[B]Merys[/B], przepraszam że tutaj, ale czasami warto coś takiego napisać. Już niedługo znów zaczynają mi sie wyjazdy dwa razy w m-cu do Chełma z W-wy przez Lublin i z powrotem- zawsze mogłabym zabrać jakiegoś psiaka... Jeżdżę w prawdzie komunikacją prywatną-tzn busami, ale kilka razy jechały ze mną psy i nikt nic nie mówił (tzn nie moje, ktoś inny miał ;)). Gdybyście słyszały o potrzebie transportu na takiej trasie (niestety chyba dużych psów raczej nie będę mogła zabrać- musi być wolne przejście, ale to też do uzgodnienia z firmą przewozowa) piszcie na pw ;)...

Link to comment
Share on other sites

Aż brakuje słów aby opisac te wszystkie przypadki. Starasz sie jak możesz pomóc kolejnemu psu a tu zaraz nastepny przypadek. Jeden gorszy od drugiego! Czy Reksio przejawia agresje wobec człowieka czy równiez zwierzat? Choc to pewnie trudno teraz sprawdzic ze wzgeldu na jego stan :(
Super, że pani doktor sie nim opiekuje.:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186'][B]Merys[/B], przepraszam że tutaj, ale czasami warto coś takiego napisać. Już niedługo znów zaczynają mi sie wyjazdy dwa razy w m-cu do Chełma z W-wy przez Lublin i z powrotem- zawsze mogłabym zabrać jakiegoś psiaka... Jeżdżę w prawdzie komunikacją prywatną-tzn busami, ale kilka razy jechały ze mną psy i nikt nic nie mówił (tzn nie moje, ktoś inny miał ;)). Gdybyście słyszały o potrzebie transportu na takiej trasie (niestety chyba dużych psów raczej nie będę mogła zabrać- musi być wolne przejście, ale to też do uzgodnienia z firmą przewozowa) piszcie na pw ;)...[/QUOTE]
O super, bardzo dziekujemy :)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero teraz udało mi się wejść na kompa a od rana bałam się czy piesio przeżył kolejną noc. Ale wieści na szczęście super! Dziwicie się , że agresywny?! Bo ja wcale. Jego dobroci trzeba dopiero nauczyć, bo jeśli on dotychczas obdarowywany był jedynie agresją to ja ma reagować? Mam nadzieję, że z czasem się nauczy i pozna coś co nazywa się "miłość" i "dobroć".

Link to comment
Share on other sites

zapisuję te bidule.. nieźle Reksio wygląda w stosunku do tych poprzednich zdjęć.. oby tylko wszystko było dobrze, żeby dał radę... piękny z niego psiak, Sunia równie atrakcyjna.. mieli szczęście, że "zdążyliście". Oby było tylko do przodu.

właściciele do powieszenia na łańcuchu i zagłodzenia... chociaż można by im postawić poza zasięgiem miskę wody i drugą jedzenia.. żeby wiedzieli, że jest, pachnie, ale nie dla nich. Męki za męki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...