Jump to content
Dogomania

PEREŁKA JANOWSKA... czyli uliczna znajdka malutka mix jamnisia - MA DOMEK:)


Murka

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już w nowym domu, w swoim legowisku, śpi, nieco oszołomiona i zagubiona. Ale chyba ogródek uważa już za swój, bo nawet obszczekała jakąś panią, która przechodziła chodnikiem. Straszny pieszczoch:) I faktycznie chyba była "podwórkowa", bo wychodzenie na spacer sprawia super radość:) To tyle na początek. Jak już się zadomowimy, wrzucę kilka fotek:)

Link to comment
Share on other sites

Do szczekania się przyzwyczajaj ;)
Ona lubi podwórko, ale jak jest zimno i mokro to szybciutko wraca do domku.
Na pewno szybko się zadomowi, lizus jeden.
Oby tylko problemów nie sprawiała, zapomniałam wspomnieć, że lubi robić przegląd kosza na śmieci i wszelkie folie z wędlin, parówek, papierki itd. potem trzeba wybierać z jej posłanka ;)

[B]bianko[/B], TZ będzie jechał w poniedziałek do Lublina znowu (dzisiaj był też), ale Zamość nie bardzo po drodze...

Link to comment
Share on other sites

no byłam tu dziś rano na wątku, żeby zrobić małą relację i potwierdzić, że wszystko na wizycie było okey, ale dogo po prostu sobie wykasowało mój post:mad:

Tak czy inaczej fajnie, że już Perła w swoim ds:multi:
Silvee będziemy za Was trzymać kciuki i czekać na wieści oraz fotki:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Murka']Do szczekania się przyzwyczajaj ;)
Ona lubi podwórko, ale jak jest zimno i mokro to szybciutko wraca do domku.
Na pewno szybko się zadomowi, lizus jeden.
Oby tylko problemów nie sprawiała, zapomniałam wspomnieć, że lubi robić przegląd kosza na śmieci i wszelkie folie z wędlin, parówek, papierki itd. potem trzeba wybierać z jej posłanka ;)

[/QUOTE]

Tutaj wszystkie psy szczekają, bo pilnuja podwórek. Perełka nie gorsza, wczoraj z wieczora juz pierwszy przechodzień obszczekany:)
Co do folijek: z tym problemu nie będzie, u mnie kuchnia jest dostępna tylko wtedy, kiedy się je albo ktoś w niej jest:) Od czasu, jak mały szczur kanałowy zrobił sobie stołówkę w naszym piecu i zanim poległ zjadł całą osłonę w środku, kuchnia jest zamykana; to jedyne pomieszczenie, do którego wchodzi się wyłącznie z Panią;P A że lizus i przylepa to fakt już sprawdzony:)

Nocka przespana spokojnie, we własnym legowisku, spacer poranny zaliczony ( ta radośc, kiedy bierze się smycz do ręki --> bezcenne), śniadanko zaliczone (apetyt dopisuje:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...