Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL]http://img831.imageshack.us/img831/9569/dsc04763k.jpg[/URL] jaki cudny szczeniak z niego był :loveu: haha zakochać się można w nim :)

[URL]http://img109.imageshack.us/img109/954/dsc05056c.jpg[/URL] jakie zimowe futerko :)

ja już myślałam, że Sonia w tym roku już nabiera zimowego futerka, bo tak zaczął pojawiać się zimowy puszek i na tym się skończyło :crazyeye:ciekawe czy w ogóle ma zamiar na zimę się zmienić czy goła i wesoła będzie jak w końcu ten śnieg przyjdzie. Bo ja ciągle wierzę, że zasypie nas biały puch :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']
ja już myślałam, że Sonia w tym roku już nabiera zimowego futerka, bo tak zaczął pojawiać się zimowy puszek i na tym się skończyło :crazyeye:ciekawe czy w ogóle ma zamiar na zimę się zmienić czy goła i wesoła będzie jak w końcu ten śnieg przyjdzie. Bo ja ciągle wierzę, że zasypie nas biały puch :eviltong:[/QUOTE]

Dziś na TVN w pogodzie pan powiedział, że za kilka dni na wschodzie, w nocy ma być -18 :multi: To jak dla mnie oznacza przyjście zimy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='biscuit']Ja teraz jestem bardzo wredna, bo drwię sobie z tych co to mają średnią powyżej pięciu, a ja mam na półrocze 4,57, a dużo lepiej napisałam. Niby próbny, ale to dobra rozgrzewka przed kwietniowym- a nie mogę go zawalić, jeśli chcę się dostać do mojego liceum :roll:[/QUOTE]

U nas przy maturach też tak było ;)
Ci co najlepiej się uczyli w LO mieli słabe wyniki z matur a takie osoby, które olewkę w LO na wszystko robiły (jak ja i moja koleżanka z ławki - rysowałyśmy gry planszowe i grałyśmy w nie na lekcjach) i nie uczyły się do matur zdały wszystko po ponad 80% :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...