Jump to content
Dogomania

X


xyzxyz

Recommended Posts

ja chyba zawału na miejscu dostałabym jakby moje chociaż na chwilkę uciekły z podwórka....
A gdzie 5 dni :(

może ja przewrażliwiona jestem, ale moje na chwilę nie są spuszczane z oczu. Wiadomo brykają na podwórku, ale wszystkie bramy są pozamykane. I nie ma mowy o samodzielnych wyprawach. Zresztą mam nadzieję, że daleko same nie poszłyby :)

3 mam kciuki aby psiak szybko się odnalazł :)

no i widzę, że nie tylko ja taki napaleniec na lustro jestem :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy piękne psisko ;)
Przykro mi z powodu Wedla i Rocketa.

Kalyna ja mam tak samo, nie wiem jak ja bym wytrzymała fakt, że nie wiem gdzie jest mój pies przez godzinę, a co dopiero kilka dni.. Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą tak ot otwierać bramy i wypuszczać psy na samodzielne spacery :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Kalyna ja mam tak samo, nie wiem jak ja bym wytrzymała fakt, że nie wiem gdzie jest mój pies przez godzinę, a co dopiero kilka dni.. Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą tak ot otwierać bramy i wypuszczać psy na samodzielne spacery :shake:[/QUOTE]

Hihi, jak mój pies zwiał z podwórka na godzinę to przejechałam rowerem cała okolicę cała zapłakana:evil_lol: A później znalazłam go jakieś 500m od domu siedzącego i mokrego(była wtedy straszna ulewa) w rowie, bo ten goopek nawet nie widział jak wrócić mimo, że miał prostą drogę do domu:diabloti:

Milena, kiedy jakieś nowe foty Twojego modela?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']
Kalyna ja mam tak samo, nie wiem jak ja bym wytrzymała fakt, że nie wiem gdzie jest mój pies przez godzinę, a co dopiero kilka dni.. Nie wyobrażam sobie jak ludzie mogą tak ot otwierać bramy i wypuszczać psy na samodzielne spacery :shake:[/QUOTE]

Ja na ostatnim pobycie w PL, to najpierw mało nie dostałam zawału, a potem pokłóciłam się z teściem :angryy: Ja z mężem pojechaliśmy załatwiać sprawy, a Tora została na podwórku z teściami. Wracamy po jakimś czasie, a psa nie ma :-o Ani w domu ani na podwórku. Smycz leżała w domu, więc podejżenie padło, że: albo teść nie domknął furtki i poszła sobie na spacer; albo ktoś ją ukradł. Ja na rower, mój mąż na quada i pojechaliśmu szukać psa. Znaleźliśmy ją 5-10 minut później z moim teściem. Zabrał ją na spacer bez smyczy i nie mówiąc mojej teściowej, że ją zabiera :mad: Myślałam, że go na miejscu powieszę :angryy: Jego komentarz był: "A po co mi smycz?!" Nie ważne, że Tora duży pies, że mogła pognać za sarną, zającem itp., że mogła wybiec na ulice, że mogła kogoś pogryźć...

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img683.imageshack.us/img683/2479/dsc03127n.jpg[/URL] moja Sonia też ma zaciesz z niewiadomo jakiego powodu... :lol:

[URL]http://img507.imageshack.us/img507/6889/dsc07429.jpg[/URL] jaki uśmiechnięty :loveu:

i ja też mam internet z orange, ale (odpukać) mi nic nie szwankuje :)
Może po znajomych się popytajcie? sąsiadów itp, może gdzieś się znajdzie :)
A Misiek jak się miewa?

Link to comment
Share on other sites

to zrób wydarzenie na fejsie i porozsyłaj po znajomych i dalej :) no przecież on jest charakterystyczny to nie wierzę, że nikt go nie widział....
Poza tym jak po ulicy biegały 2 suki ONkowe to każdy wiedział, że to sąsiada psy, jak skundlowy ONek szalał po okolicy to przyszli nas się zapytać czy to nie Sonia :) Każdy się interesuje itp, więc jest to miłe.... ;)

może sąsiedni wioska? no i okoliczne schroniska, bo jak nie od razu to po jakimś czasie się mógł tam znaleźć... może jak macie w pobliżu jakieś lasy czy coś :(

I o Misiu nic nie pisałaś to myślałam, że przez ta zaćmę nie dałaś z nim rady :( ale ciesze się, że wszystko ok :) a starzeje się każdy pies...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...