Jump to content
Dogomania

Była żywą tarczą do rzutów widłami do celu - teraz szczęśliwa w DS na Śląsku


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 908
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_Goldenek2']No zatkało mnie ... Chyba sobie popłaczę :(. Miała królewna szczęście :)[/QUOTE]

To nie Majka miała szczęście tylko my że ona z nami zamieszkała i cały czas Nutusi powtarzam ze całe szczęście że pierwszy domek z wrocławia sie rozmyślił i zrezygnował niech żałuja nie mają pojęcia co stracili:lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja do końca życia będę pamiętać słowa Luna14, gdy wychodzili ode mnie z Majeczką "wie pani co, albo ja jestem nienormalna, albo ten pies jest wyjątkowy, że tak daleko musieliśmy po nią jechać", a potem, niespełna tydzień później sms "Mąż powiedział, że po TAKIEGO psa to można było jechać jeszcze dalej" :) Cytuję to wszystkim, którzy dzwonią i mówią "oj, to daleko..." Skoro z Katowic nie było za daleko, z Zabrza, a nawet ze... Szwecji (a niebawem z Luksemburga, a może i z Anglii), to wcale się nie zdziwię, jak dostanę telefon z... drugiej półkuli :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Będą zdjecia :mad:ino kiedy jak trosze czasu wiecej bedzie a kochana to wiadomo a że cudna to wiadomo a że kocha pana najbardziej na świecie :mad:wiadomo oj chyba zazdrosna sie robie o tą konkurecje ale dla niej wszystko jest nie zastapiona nawet dzisiaj mój TZ powiedział jak to smutno i pusto bez Majki było :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witamy w nowym Roku wszystkie kochane cioteczki które jeszcze do Majeczki zagladaja i oniej pamiętają pozdrawiamy wszyskich goraco[URL="http://www.picturesanimations.com/dogs/0/00022.gif"][IMG]http://www.picturesanimations.com/d/dogs/00022.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...