Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jo se wróciłach od elDohtore :shake::shake: oskrzela sie mi zapaliły :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]LEŻE!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No masz! Zaś?:roll:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No masz! Zaś?:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]


nooooo :placz::placz:


jak byłam ...:hmmmm: młoda :roll: nie chorowałam .... przeziębienie- 3 dni tabletek do ssania i byłam zdrowa... tera od dwóch lat .... jebut! od razu płuca .... oskrzela....

:niewiem:
albo wcześniejsze niedoleczone infekcje, albo .... może być że na tle alergicznym, choć alergia żadna mnie nie męczy... po ciąży mam sobie iść zrobić alergo-testy ... bo elDohtore zajrzał w kartoteke i powiedział że to niemożliwe żeby 2-3x w roku mnie TAK ŁAMAŁO i nigdy normalne przeziębienie a zawsze oskrzela...


jedziemy se z Grosią na antybiotyku :-( i mamy 5 dni na wyleczonko..... we wtorek/ środa kontrola ... ino wiem po wcześniejszych- że przez 2 tyg nie umiałam zwalczyć choróbska :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek [IMG]http://www.pic4ever.com/images/loveshower.gif[/IMG]


Dobrze że ci nie dal zastrzyków :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek.... DESZCZOWY!!! :angryy::angryy:


i oby!!! i niech japkowa nie kracze że dostane zastrzyki.... bo .... zemdlenia nie są wskazane :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]berek.... DESZCZOWY!!! :angryy::angryy:


i oby!!! i niech japkowa nie kracze że dostane zastrzyki.... bo .... zemdlenia nie są wskazane :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll: ale jo ni ma Japkowa :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']nooooo :placz::placz:


jak byłam ...:hmmmm: młoda :roll: nie chorowałam .... przeziębienie- 3 dni tabletek do ssania i byłam zdrowa... tera od dwóch lat .... jebut! od razu płuca .... oskrzela....

:niewiem:
albo wcześniejsze niedoleczone infekcje, albo .... może być że na tle alergicznym, choć alergia żadna mnie nie męczy... po ciąży mam sobie iść zrobić alergo-testy ... bo elDohtore zajrzał w kartoteke i powiedział że to niemożliwe żeby 2-3x w roku mnie TAK ŁAMAŁO i nigdy normalne przeziębienie a zawsze oskrzela...


jedziemy se z Grosią na antybiotyku :-( i mamy 5 dni na wyleczonko..... we wtorek/ środa kontrola ... ino wiem po wcześniejszych- że przez 2 tyg nie umiałam zwalczyć choróbska :-([/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kurczaku noooo......hmmm może powinnaś coś regularnie na uodparnianie brać. Ja bym jeszcze na twoim miejscu skorzystała z pomocy homeopaty. Moja kumpela tez tak chorowała i bardzo jej wtedy pomógł. Jak chcesz to załatwię Ci namiary;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]pamięć do szczegółów to ja mam ....więc się nie wyprzesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
moje drogie panie :) agrafka ma sie juz anwet nawet dobrze :) wychudla strasznie ale powiedzmy ze jest teras sportowa wersija niedlugo bede fotki jak tylko bedziemy mniec czas je robic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']
może być że na tle alergicznym, choć alergia żadna mnie nie męczy... po ciąży mam sobie iść zrobić alergo-testy ... bo elDohtore zajrzał w kartoteke i powiedział że to niemożliwe żeby 2-3x w roku mnie TAK ŁAMAŁO i nigdy normalne przeziębienie a zawsze oskrzela...
[/quote]


ja tak miałam - z tym, że w liceum - całe liceum prawie przechorowałam - i też od razu oskrzela - testy alerg. wyszły mi masakrycznie - z podstawowych zestawów nie byłam uczulona tylko na karaluchy :shock: 3 lata sie odczulałam i przeszło (TFU TFU odpukać)

Zdrowiej :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ja tak miałam - z tym, że w liceum - całe liceum prawie przechorowałam - i też od razu oskrzela - testy alerg. wyszły mi masakrycznie - z podstawowych zestawów nie byłam uczulona tylko na karaluchy :shock: 3 lata sie odczulałam i przeszło (TFU TFU odpukać)

Zdrowiej :drinking:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roflt: rozbawiłaś mnie tymi karaluchami :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:drinking::drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:roflt: rozbawiłaś mnie tymi karaluchami :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]:drinking::drinking:[/quote]

sama się tym ubawiłam i lekarze też - oczywiście na psy i koty alergia koszmarna - lekarze pytali czy mam psa - no mam, ale nie pozbędę sie go za zadne skarby, a kota będę miała - no to sie usmiał i tylko powiedział, że powinnam przestac kochać psy i koty a pokochać karaluchy i je hodować :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']sama się tym ubawiłam i lekarze też - oczywiście na psy i koty alergia koszmarna - lekarze pytali czy mam psa - no mam, ale nie pozbędę sie go za zadne skarby, a kota będę miała - no to sie usmiał i tylko powiedział, że powinnam przestac kochać psy i koty a pokochać karaluchy i je hodować :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]jakoś tak nie pałam sympatią do tegoż robactwa :diabloti::evil_lol:


moge :razz::razz::razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]DIXON ZAPRASZA [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/zalapkuj-samochod-pomoz-przywrocic-nadzieje-dixonowi-do-30-07-a-141115/#post12541022"]Załapkuj samochód! Pomóż przywrócić nadzieję Dixonowi! do 30.07.[/URL][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'] Cytat:
Napisał [B]clockwork[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f80/clockwork-najukochanszy-bandog-na-swiecie-36702-post12531884/#post12531884"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/styles/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
[I]nooooo :placz::placz:


jak byłam ...:hmmmm: młoda :roll: nie chorowałam .... przeziębienie- 3 dni tabletek do ssania i byłam zdrowa... tera od dwóch lat .... jebut! od razu płuca .... oskrzela....

:niewiem:
albo wcześniejsze niedoleczone infekcje, albo .... może być że na tle alergicznym, choć alergia żadna mnie nie męczy... po ciąży mam sobie iść zrobić alergo-testy ... bo elDohtore zajrzał w kartoteke i powiedział że to niemożliwe żeby 2-3x w roku mnie TAK ŁAMAŁO i nigdy normalne przeziębienie a zawsze oskrzela...


jedziemy se z Grosią na antybiotyku :-( i mamy 5 dni na wyleczonko..... we wtorek/ środa kontrola ... ino wiem po wcześniejszych- że przez 2 tyg nie umiałam zwalczyć choróbska :-([/I]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kurczaku noooo......hmmm może powinnaś coś regularnie na uodparnianie brać. Ja bym jeszcze na twoim miejscu skorzystała z pomocy homeopaty. Moja kumpela tez tak chorowała i bardzo jej wtedy pomógł. Jak chcesz to załatwię Ci namiary;-)[/B][/COLOR][/FONT]
__[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Kurczaku noooo......hmmm może powinnaś coś regularnie na uodparnianie brać. Ja bym jeszcze na twoim miejscu skorzystała z pomocy homeopaty. Moja kumpela tez tak chorowała i bardzo jej wtedy pomógł. Jak chcesz to załatwię Ci namiary;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[B][COLOR=Purple]Klockowa, Jabcokowa ma rację - idź do homeopaty!
Ty masz tak jak ja... u mnie każde prawie przeziębienie kończy się zapaleniem krtani, tchawicy a najgorzej zapaleniem oskrzeli:roll:
tak mam zwykle w okresie jesienno-zimowym
brałam nawet po 2 antybiotyki, bo jeden nie działał... brałam specjalne szczepionki... doopa.... ciągle wracało...
odkąd mama mi znalazła dobrą homeopatkę, od razu jest lepiej - serio!
przy antybiotykach dychałam półtora m-ca, że płuca prawie wypluwałam
homeopatka znacznie szybciej mnie z tego wyciągała, i co najważniejsze - bez konieczności niszczenia organizmu antybiotykami
u mnie jest jeszcze taki problem, że mam uśpionego gronkowca w gardle i tylko ze 3 antybiotyki na mnie w ogóle działają
sprawdź sobie też (jakiś wymaz, czy coś) pod kątem gronkowca
i mówię Ci, znajdź dobrego homeopatę i jazda
ja w to nie wierzyłam, że to w ogóle działa... a okazuje się, że nikt inny mi tak nie pomógł
także polecam - dla dobra Twojego i dzieciątka;)

a w ogóle to ściskam Was mocno i trzymajcie się
buziole![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczynki za dobre rady... na pewno wybiore sie na alergo testy, popytam o HOMOpate ;) choć powiem że nie bardzo wierze w skuteczność leków homeopatycznych ... ale widze że nie tylko ja, a skoro basia się przekonała, to wizyta na pewno nie zaszkodzi....

jesoooo jak ja nie cierpie latać po lekarzach :shake: nie jestem typem hipohondryczki. Lekarz to ostateczność.. a wygląda na to że czeka nie pogoń od gabinetu do gabinetu :roll:

swoją drogą trafić na dobrego, rzetelnego lekarza... to już inna bajka .....

Ala.. czemu nie moga homeopatycznych.... właśnie w ciąży PONOĆ wskazane leczenie homeopatykami.........

jutro kontrola u elDohtore, a poprawy żadnej... gnaty mnie już boleją od leżenia:roll: tablety zeżarte prawie, płuca wyplute, Grosia ma systematyczne trzęsienia ziemi :angryy::angryy: brzuch mnie nawala od tego kaszlu... :angryy:





a Pawłowi znów sie coś dzieje w ranie pooperacyjnej.... znów zgrubienie w miejscu gdzie miał operowane.... podejrzewam że też od tego kaszlu coś mu tam popuszczało :placz::placz: konsultacja wskazana i oby nie kolejna operacja :placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o homeopatykach najlepiej wytłumaczyła by ci debe ...ale wiem że czasem zioła bardziej mogą zaszkodzić w ciązy niż leki apteczne :razz:, zioła mają sporo skutków ubocznych i trzeba wiedziec co i jak zastosować a to u nas jeszcze w powijakach [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]o homeopatykach najlepiej wytłumaczyła by ci debe ...ale wiem że czasem zioła bardziej mogą zaszkodzić w ciązy niż leki apteczne :razz:, zioła mają sporo skutków ubocznych i trzeba wiedziec co i jak zastosować a to u nas jeszcze w powijakach [/B][/COLOR][/FONT][/quote]


:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: u nas jak w aptece spytałam co Paweł może brać na kaszel po operacji żołądka to pani najpierw spojrzała jak na kosmite, potem poszła skonsultować z koleżanką, a na koniec powiedziała... "nie jestem pewna ale MOŻE TO".... :evil_lol::evil_lol:


skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra rada nie jest zła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: u nas jak w aptece spytałam co Paweł może brać na kaszel po operacji żołądka to pani najpierw spojrzała jak na kosmite, potem poszła skonsultować z koleżanką, a na koniec powiedziała... "nie jestem pewna ale MOŻE TO".... :evil_lol::evil_lol:


skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra rada nie jest zła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jak ja polazłam do apteki po Belisse na wzmocnienie włosów to pani farmaceutka stwierdziła że jestem za młoda żeby się faszerować takimi rzeczami no cóż może i staro nie wyglądam ale na dziecko też nie :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol: u nas jak w aptece spytałam co Paweł może brać na kaszel po operacji żołądka to pani najpierw spojrzała jak na kosmite, potem poszła skonsultować z koleżanką, a na koniec powiedziała... "nie jestem pewna ale MOŻE TO".... :evil_lol::evil_lol:


skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobra rada nie jest zła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
było maść dla noworodków poprosić majerankową
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoJa']Madziu - ja co prawda sporadycznie choruję,ale......... jak mi już nie pomaga nic na kaszel,to wtedy zmuszam sie do picia specyfiku ziołowego pt"pectosol",chyba nie ma przeciwskazań do stosowania.


Kurujta sie Klocki.[/quote]

[url=http://www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=1680]PECTOSOL - Encyklopedia Leków - Przychodnia Internetowa - www.przychodnia.pl[/url]
;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...