Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a jo se wróciłach od elDohtore :shake::shake: oskrzela sie mi zapaliły :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]LEŻE!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
na randkę poszłaś :razz::razz:


to teraz służysz jako zapalarka do gazu ...ino dmuchniesz i zapalone :diabloti:


Lygej do wyra :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] :shake::shake: oskrzela sie mi zapaliły :placz::placz:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]LEŻE!!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote]

No ,toś sie fajnie doprawiła:p
LEŻ i POMAŁU DYCHEJ,żebyś jeszcze czego innego se nie zapoliła........bo jak sie zapoli,to co sie nie poli......:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoJa']No ,toś sie fajnie doprawiła:p
LEŻ i POMAŁU DYCHEJ,żebyś jeszcze czego innego se nie zapoliła........bo jak sie zapoli,to co sie nie poli......:evil_lol:[/quote][FONT=Arial][COLOR=Red][B]łod tego co sie poli ....to bydzie sie poliło jak JASNY PIERON :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL']wy tu gadu gadu a gdzie foteczki :) :mad::razz::p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]no kochany Twoja kolej na fotaski ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i tam na wątku też by się przydała ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no kochany Twoja kolej na fotaski ;)[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]i tam na wątku też by się przydała ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
dobra dobra wyzdrowiejemy to zrobimy obecnie nie ma co pstrykac psica albo odpcozywa albo spi prawie na to samo wychodzi strasznie schudla :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL']wy tu gadu gadu a gdzie foteczki :) :mad::razz::p[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:siara::siara: pogoda nie sprzyja robieniu fot :cool1:[/B][/COLOR][/FONT]



[quote name='bonsai_88']Pilnie wzywaj strażaków... byleby przystojnych :evil_lol:[/quote]
:evil_lol::evil_lol:



[quote name='Tengusia'][CENTER][B]ide na koncerta :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

[URL="http://www.rammstein.com/Tour.html"]RAMMSTEIN Tour[/URL]
[/B][/CENTER]
[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o o o .... szpanujesz tero :obrazic:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='XXL']dobra dobra wyzdrowiejemy to zrobimy obecnie nie ma co pstrykac psica albo odpcozywa albo spi prawie na to samo wychodzi strasznie schudla :([/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co psicy????

jo tysz albo odpoczywam albo śpie ... i GRUBNE :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja osobiście zdziwiłabym się gdybyś nie grubła ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to tak trzeba?? bezwględnie???? bo ja już nie chce... niby głupie 15 kilo więcej a cięęężżżżko mi :mdleje: a kaj tam do końca :roll: [SIZE=3]80 DNI [/SIZE]:shock::shock:
nigdy nie sądziłam że zmniana pozycji z leżącej lub półleżącej na siedzącą sprawi mi tyyyyle wysiłku.... jak temu żuczkowi co to na plecki sie wywrócił :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a to tak trzeba?? bezwględnie???? bo ja już nie chce... niby głupie 15 kilo więcej a cięęężżżżko mi :mdleje: a kaj tam do końca :roll: [SIZE=3]80 DNI [/SIZE]:shock::shock:
nigdy nie sądziłam że zmniana pozycji z leżącej lub półleżącej na siedzącą sprawi mi tyyyyle wysiłku.... jak temu żuczkowi co to na plecki sie wywrócił :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Żuczku jeszcze troche :glaszcze:
przywiąż się do Klocka, jak rzucisz mu smaka i się poderwie to Ty od razu na równych nogach wylądujesz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Żuczku jeszcze troche :glaszcze:
przywiąż się do Klocka, jak rzucisz mu smaka i się poderwie to Ty od razu na równych nogach wylądujesz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
:evil_lol::evil_lol:


[quote name='Tengusia']troszeczke [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Smiley-IPB-418.gif[/IMG][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]baw sie dobrze ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja wczoraj skonsumowałam kolację w prawie wyłacznie męskim towarzystwie[IMG]http://picsrv**********/images/smiles/Grey_Light_Colorz_PDT_38.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja wczoraj skonsumowałam kolację w prawie wyłacznie męskim towarzystwie[/B][/COLOR][/FONT]:roll:[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uuuuuuuu.... 2x ...... bliźniaki bydą :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='bonsai_88']Cześć żuczku :eviltong:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B];) hejka [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a co psicy????

jo tysz albo odpoczywam albo śpie ... i GRUBNE :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

w srode operowano ropomacicze :) teraz juz jest ok dziolcha twarda jak slon jest i silna jak byk:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='XXL']dobra dobra wyzdrowiejemy to zrobimy obecnie nie ma co pstrykac psica albo odpcozywa albo spi prawie na to samo wychodzi strasznie schudla :([/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Tomuś , trzymam Cię za słowo ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...