Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale wyszłam z tego???? wyszłam wyszłam wyszłam............ rzuciłam tego nałoga.... udało sie mi..... :roll::roll:


ja tu jeszcze wróce :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie żebym WAM groziła :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
jesteś niedogomaniakujący dogomaniak...jeden zły ruch i znów wpadniesz ;)









o rany Łona tu wróci :crazyeye::shocked!:


:scared:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]skoro nie kłamiesz to ja za Tobą też potęskniuję ;):loveu:

bo to nałóg gorszy od najgorszego :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ale wyszłam z tego???? wyszłam wyszłam wyszłam............ rzuciłam tego nałoga.... udało sie mi..... :roll::roll:


ja tu jeszcze wróce :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] nie żebym WAM groziła :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Czesc babo kochana:loveu:Jak sie czujesz sloniku moj malenki?[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
tfu tfu tfu..... superowo :loveu::loveu: i niech tak zostanie ;)


jak tak sie przechodzi zapylenie to ja moge co rok :diabloti::diabloti:



ino to choróbsko mnie tera dopadło i sie kurujemy, kurujemy... a efektów nie widać :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
jak tak sie przechodzi zapylenie to ja moge co rok :diabloti::diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Szczęściara... ja bym nawet chciała drugiego Smoka sobie sprawić, ale jak pomyślę, że będę musiała prawie 9 miesięcy leżeć to mi zapędy przechodzą :roll:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]



jak tak sie przechodzi zapylenie to ja moge co rok :diabloti::diabloti:

[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
Pawcioooooooooo!!!! nie czytaj :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
tfu tfu tfu..... superowo :loveu::loveu: i niech tak zostanie ;)


jak tak sie przechodzi zapylenie to ja moge co rok :diabloti::diabloti:



[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

czeka...nie chwal dnia...poczekaj do porodu:diabloti:

chociaz mnie to ffcale nie bolalo:loveu:..seryjnie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka75']czeka...nie chwal dnia...poczekaj do porodu:diabloti:

chociaz mnie to ffcale nie bolalo:loveu:..seryjnie:multi:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: Grosia szybko się ulungła , szybko się urodzi ...będzie ładnie jeść i spać ... będzie grzeczna i potem pójdzie z Ciocią Alicją do przedszkólka :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: Grosia szybko się ulungła , szybko się urodzi ...[B][COLOR="Navy"]będzie ładnie jeść i spać ... będzie grzeczna[/COLOR][/B] i potem pójdzie z Ciocią Alicją do przedszkólka :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

taaaak:evil_lol: a swistak siedzi i zawija te sreberka:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:crazyeye::crazyeye: kogóż ja tu widze!!! mega wielki XXL :multi:[/B][/COLOR][/FONT]




[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]stęskniłam sie za Wami troszku..... no dobra..... troszku bardziej ;):loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

witam witam :) wychudlem troszke ale XL powiedzmy :) a i wkoncu zrobilem dziarke wiec sie pozmienialo:)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][QUOTE]Napisał Basia&Safi
[url]http://global.images6.fotosik.pl/490...a888468d0f.jpg[/url]
noooo eldo tez taka piłeczke miał na chwilke [/QUOTE]

z naciskiem na "chwilke" ??
reklamowałaś??? nam nie przyjęli reklamacji że niby to nie wada produktu ....[/QUOTE]
taaa nie bylo co reklamowac :):)
jaa tez sie dam zapylic :D jak znowu bede przy okresie tak cierpiec :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']taaa nie bylo co reklamowac :):)
jaa tez sie dam zapylic :D jak znowu bede przy okresie tak cierpiec :angryy:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Nelly Rokita powiedziała , że wystarczy sie rozluźnić i zjesc kolację we dwoje i już jest poczęcie :roll:.....od dziś jemy z TZtem osobno :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Nelly Rokita powiedziała , że wystarczy sie rozluźnić i zjesc kolację we dwoje i już jest poczęcie :roll:.....od dziś jemy z TZtem osobno :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

Tak Neli i jej pomysły, jak to usłyszałam to spadłam z krzesła, jak by tak było i te wspólne klacje tak pomagały na zapylanie to ja by już drużyne piłkarska mogła mieć:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ice_t']Tak Neli i jej pomysły, jak to usłyszałam to spadłam z krzesła, jak by tak było i te wspólne klacje tak pomagały na zapylanie to ja by już drużyne piłkarska mogła mieć:diabloti:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ty lepiej sprawdź ...bo ja już nie wiem czy przez te 25 lat pracy w przedszkolu nie okaże sie że to Moje prywatne dzieciaki :diabloti:ze wspólnych kolacji :roflt:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']uuuu Alicja to dobre sie usmiałam :D:D:D[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]sie nie śmiej ...ja drżę :razz::razz:....z Magdą też jadłam kolację :roll: i to niejedną ...jeszcze sie okaże że jestem ojcem Grosi :roll::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][I][B]aaaa nie moge :D:D ale by bylo :D ciekawe co madzia na to hehe musze zapytac TŻ czy gdzis w pracy nie podjadał kolacji :D:D ide spac ale ubaw :evil_lol:[/B][/I]



[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]Basiu poszłaś spać głodna :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][I][B]aaaa nie moge :D:D ale by bylo :D ciekawe co madzia na to hehe musze zapytac TŻ czy gdzis w pracy nie podjadał kolacji :D:D ide spac ale ubaw :evil_lol:[/B][/I]

Alicja bedziesz ojcem :)[/quote]


:megagrin::megagrin:Alutka od dzisiaj Ci mówię FATER!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']o szlag by to - muszę w koncu sieszarpnąć na jakąś telewizję bo nie widziałam tego wspaniałego programu z Nelly :placz:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
ty może lepiej uważaj z kim jesz kolację :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
poszukaj w necie Kropkę nad i ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]uwierzycie lub nie, ale nasza Grosia tak właśnie się poczęła... kolacja z Pawciem (NIE ALICJĄ :diabloti:) ... dobra kolacja ... dużo kolacji...... wzdęło mnie .... i tak mi zostało :roll:... dobrze że kolacyjka była lekkostrawna- przynajmniej nie miałam niestrawności i mdłości :evil_lol::evil_lol:

przysięgam że to prawdziwa wersja.... innej być nie może... przeca my PRZED ŚLUBEM, a ja z dobrej katolickiej rodziny i PRZED- NIE WOLNO się rozmnażać inną metodą :shake:!!!!!!! :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...