Jump to content
Dogomania

Zakochałem sie i pokochali mnie ,mam domek,Dziekuje,warto było czekac:)


giselle4

Recommended Posts

[quote name='Anula']Grażynko wspaniałe wiadomości.Razem z Tobą się cieszę.Floro powinien mieć swój prawdziwy dom do końca jego dni i nad wyraz być kochany.Należy mu się to z nawiązką.
Do soboty jeszcze kilka dni,dłonie posinieją z zaciskania kciuków.
A mieli już w swoim życiu jakieś psiaki w domu?[/QUOTE]

jak była dzieckiem to był owczarek w domu rodzicow
pozniej był mąz,dziecko i praca we Wrocławiu
ale zawsze chciala miec towarzysza prac w ogrodzie
następne dziecko i kogos z kim bedzie mogła pogadac
...ale to pani słowa
nie moje hihihi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='giselle4']jak była dzieckiem to był owczarek w domu rodzicow
pozniej był mąz,dziecko i praca we Wrocławiu
ale zawsze chciala miec towarzysza prac w ogrodzie
następne dziecko i kogos z kim bedzie mogła pogadac
...ale to pani słowa
nie moje hihihi[/QUOTE]

..uważam,że propozycja takiego domu dla Florka to wygrany los...,oczywiście zawsze z pewną ostrożnością :)
Myślę,że Floro szybko "zadomowi się" u Państwa i wnet polubi zabawy zarówno z dziećmi jak i z innymi zwierzętami,no-może z wyjątkiem dużych psów(pisałam o tym wcześniej)
A gdy będzie mógł być towarzyszem podczas prac w ogrodzie, to już będzie przeszczęśliwy :)
Powiem szczerze-PORAZ PIERWSZY czuję ,że TO JEST TEN DOM i pragnę z całego serca,żebym się nie myliła.
Nigdy wcześniej nie miałam takiego odczucia,przeczucia,nie wiem jak nazwać;)
Nieustannie zaciskam kciuki!

Edited by Ada-Vebby
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-Vebby']..uważam,że propozycja takiego domu dla Florka to wygrany los...,oczywiście zawsze z pewną ostrożnością :)
Myślę,że Floro szybko "zadomowi się" u Państwa i wnet polubi zabawy zarówno z dziećmi jak i z innymi zwierzętami,no-może z wyjątkiem dużych psów(pisałam o tym wcześniej)
A gdy będzie mógł być towarzyszem podczas prac w ogrodzie, to już będzie przeszczęśliwy :)
Powiem szczerze-PORAZ PIERWSZY czuję ,że TO JEST TEN DOM i pragnę z całego serca,żebym się nie myliła.
Nigdy wcześniej nie miałam takiego odczucia,przeczucia,nie wiem jak nazwać;)
Nieustannie zaciskam kciuki![/QUOTE]

Ada-Vebby tak między nami to ja też mam takie odczucie, gdy widzę jak Giselle4 opowiada o tej rodzinie, o Pani która przez godzinę z Nią rozmawia wypytując jak z nim postępować, jak się zachowuje,co lubi, czy je suchą czy ma jemu gotować itd i najważniejsze czy On jest w stanie ich pokochać???? Kręci się łezka w oku :oops:

Edited by michelle04
Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Ada-Vebby tak między nami to ja też mam takie odczucie, gdy widzę jak Giselle4 opowiada o tej rodzinie, o Pani która przez godzinę z Nią rozmawia wypytując jak z nim postępować, jak się zachowuje,co lubi, czy je suchą czy ma jemu gotować itd i najważniejsze czy On jest w stanie ich pokochać???? Kręci się łezka w oku :oops:[/QUOTE]
Michelle, ja myślę że psiaki czują gdzie jest ich docelowy dom i jeśli to "ten" dom, to on też poczuje i pokocha.
Jak Grazia tak pisze jak pisze to ja wierzę, że będzie dobrze.
Ale nie zapeszajmy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Michelle, ja myślę że psiaki czują gdzie jest ich docelowy dom i jeśli to "ten" dom, to on też poczuje i pokocha.
Jak Grazia tak pisze jak pisze to ja wierzę, że będzie dobrze.
Ale nie zapeszajmy[/QUOTE]

Ja też jestem tego zdania, że pies czuje że to TEN dom i to CI ludzie.
Pamiętam, jak kiedyś zawiozłam boksereczkę-Yumkę do adopcji za Wrocław, państwo całkiem fajni, dom z ogrodem, jeden piesek na posesji już był, miał duży wybieg, więc Yumka dołączyła do niego, a my rozmawialiśmy i wiecie co?? Ona wcale nie chciała bawić sie z tym psiakiem, tylko tak darła się na mnie, szczekała, wrzeszczała, chciała przeskakiwać przez ogrodzenie -cyrk. Oczywiście zabrałam ją stamtąd i nie minąl tydzień jak przyjechała Pani ze Świdnicy i po wstępnej konfrontacji Yumka sama wskoczyła do auta i pojechała nawet nie oglądając się za nami. Potem otrzymałyśmy jej zdjęcia - Księżniczka, a Jej Pani do dnia dzisiejszego pisze do nas, nawet organizuje zbiórki w szkole na rzecz schroniska :) A co!!! :)

Link to comment
Share on other sites

zgadza się w 100%. ja też przeszłam podobną sytuację z Orlenem jak opisuje michelle, dlatego uważam, że często działając z myślą o dobru psa, w rezultacie mu szkodzimy. Pies idzie w super warunki, a wcale nie jest tam szczęśliwy. widać to po psie. ale czy możemy być całkowicie bezbłędne?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']zgadza się w 100%. ja też przeszłam podobną sytuację z Orlenem jak opisuje michelle, dlatego uważam, że często działając z myślą o dobru psa, w rezultacie mu szkodzimy. [B]Pies idzie w super warunki[/B], a wcale nie jest tam szczęśliwy. widać to po psie. ale czy możemy być całkowicie bezbłędne?[/QUOTE]

bo tak naprawdę nie liczą się warunki a człowiek

Link to comment
Share on other sites

ja jestem tgo domu pewna jak slonca na niebie
pani przeczytala wszystko o rasie
wypytala czym ma karmic
o ktorej idzie lezakowac
co lubi
czego nie
jak z nim postępowac bo jest troche inny jak psiaki.
Dzieci nie ma malych
jeden syn 25lat
zwierzat tez nie
ogrod duzy i sąsiedzi kawalek od ich domu
nic jemu nie przeszkodzi w spokoju i milosci:)

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']taaak
jutro jego zycie sie zmieni
bedzie miec cos swojego[/QUOTE]

Prosimy,koniecznie informuj nas Grażynko jak tylko będzie to możliwe!
Jeśli wolno zapytać :)jak jesteś umówiona z Państwem przed południem czy popołudniu..
A zresztą,tak od rana będę czuwała przy kompie ;):)
Ściskam mocno Floriana i trzymam kciki !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...