Jump to content
Dogomania

seminaria a wiek


wiqś

Recommended Posts

witam :)
mam pytanie w sprawie seminariów agility.
otóż nigdy nie brałam w czymś takim udziału i z chęcią wybrałabym się na seminarium agility (już raczej nie w tym roku, ale może na wiosnę...). ten sport bardzo podoba się zarówno mnie jak i psu i myślę, że fajnie byłoby powiększyć wiedzę na ten temat. jednak mam zaledwie 15 lat i nie wiem, czy po pierwsze - mogę jechać na seminarium (za zgodą rodziców oczywiście), a po drugie - jak takie młode osoby są przyjmowane? z tego co widziałam na zdjęciach i filmikach na takich szkoleniach są głównie osoby dorosłe bądź prawie dorosłe...
i jeszcze jedno pytanie - z racji tego, że nie mam możliwości uczęszczania do klubu trenujemy ze znajomymi. nie są to profesjonalne przeszkody, ale robione na ich wzór i o niemalże regulaminowych wymiarach. przed seminarium pies będzie znał już wszystkie przeszkody, łącznie ze strefówkami. jednak czy w ogóle warto się pisać na coś takiego skoro nie trenuję w klubie?
z góry dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FRODKA']Oczywiście że w przypadku kiedy nie można trenować w klubie to wszelkie sminaria i obozy są najlepszym rozwiązaniem.
O tym w jakim wieku i na jakich zasadach można brać udział w takich imprezach trzeba pytać organizatora.[/QUOTE]

bardzo dziękuję za odpowiedź :)
I jeszcze jedno pytanie - czy takie osoby (mam na myśli młodsze) nie są jakoś gorzej na seminariach odbierane? czy jest szansa że prócz mnie będzie jeszcze jakaś osoba w podobnym wieku? bo prawdę mówiąc zapewne dziwnie bym się czuła wśród samych dorosłych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiqś']bardzo dziękuję za odpowiedź :)
I jeszcze jedno pytanie - czy takie osoby (mam na myśli młodsze) nie są jakoś gorzej na seminariach odbierane? czy jest szansa że prócz mnie będzie jeszcze jakaś osoba w podobnym wieku? bo prawdę mówiąc zapewne dziwnie bym się czuła wśród samych dorosłych...[/QUOTE]
To już kwestia jakie są te "dorosłe osoby", z większością spokojnie można się "dogadać" w końcu będzie łączyć Was wspólne zamiłowanie -agility ;)
Wiek wcale nie jest tu taki istotny, na pewno warto spróbować.
Powodzenia w agi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blue_bc']ja mam 16 lat a jeżdżę na seminaria od roku do klubu też chodziłam trochę i ogólnie wszędzie mnie miło przyjęli ;)
edit; poznałam sporo osób w moim wieku właśnie przez agility :D[/QUOTE]
Zgodzę się, można poznać wiele wspaniałych osób, a w semianraiach biorą udział nawet młodsze osoby :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...