Jump to content
Dogomania

Karma NRC Royal


alisha

Recommended Posts

hmmm opis z netu:

"NRC ROYAL

NRC ROYAL DOG to unikalna linia karm klasy SUPER PREMIUM zawierająca świeże mięso. Przeznaczona jest dla psów wszystkich ras, na każdym etapie życia; jak również dla psów ze specjalnymi wymogami żywieniowymi, ponieważ zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii"

Po takim opisie, napewno bym ja kupila psu - wyglada baaardzo fajnie, sprobuj, zobacz jak psiak bedzie jadl, trawil

Link to comment
Share on other sites

szukam opinii kogoś kto już karmi nią,bo ma jak na taką karmę dobrą cenę i z opisu skład niezły
szukałam już nawet na zagranicznych forach opinii nic konkretnego nie znalazłam
ciekawa też jestem do jakich znanych karm można ją porównać ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

NRC Royal Dog jest niezłą karmą. Polecam dla alergików oraz psów bardzo aktywnych. Jestem w stałym kontakcie z lekarzem weterynarii, który mi ją polecił. Dla mnie ta karma jest bomba. Nie wiem do czego można ją porównać, ale ma dobry skład i przystępną cenę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dopiero przed chwilą dowiedziałam się o istnieniu tej karmy (z tego topiku :wink: ), poszukałam w necie i ja bym się chyba nie skusiła. Generalnie interesują mnie karmy z jagnięciną.
NRC Royal Dog Light/Senior ma uboższy i gorszy (kukurydza, kurczak!) skład, niż np. Acana Lamb&Rice, którą obecnie karmię, a jest niewiele tansza :roll:
Tak więc my jednak zostajemy przy Acanie :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...
  • 6 months later...

Ja karmię swoje psy tą karmą i jestem b. zadowolony z jej jakości, ponieważ uważam, że ta karma jest o wiele, wiele lepsza niż Royal Canin Club, moje psiaki jak na razie nie odmówiły jedzenia tej karmy a karmie je ok 2 lat, karmę kupuje w sklepie internetowym [url]http://www.lauhau.pl/karma-karma-wet-/pies/nrc-royal-nrc-900x/[/url] i dodam, że jestem bardzo zadowolony z przebiegu każdej zakupionej karmy w tym sklepie, wiem noże to zabrzmieć jak reklama e-sklepu ale jak byś był na moim miejscu sam/a byś zobaczył/a
pozdrawiam i życzę pomyślności :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...