Jump to content
Dogomania

W typie Shiba Inu-dumny,bezdomny.....


JustynaJK

Recommended Posts

Pozwolę sobie przekleic wątek o piesku w typie shiby na prośbę dziewczyn,którym los pieska nie jest obojętny.
Mój telefon 603 423 889-mam kontakt z woluntariuszkami,potem wkleję telefony bezpośrednie do dziewczyn

Wiem, że to wątek shibowy a nasz potrzebujący psiak jest trochę większy ale ma bardzo japoński pyszczek itd. Psiak błąka się po dzielnicy Bytomia, śpi na jezdni, nie zwraca uwagi na pędzące auta, do ludzi nieufny. Dziewczynom udało się dowiedzieć, że mieszkał kiedyś na posesji w okolicy, posesja została sprzedana, nowy właściciel miał nowe psy i ten biedak został wyrzucony. Podobno 3 razy uciekł ze schroniska. Musimy mu pomóc ale nie mamy jak (możemy tylko wykastrować, zaszczepić itd.) ale nie mamy dla niego domu tymczasowego... Czy ktoś mógłby mu zaoferować jakieś miejsce? Zobaczcie jaki piękny i mimo wszystko pewny siebie:
[IMG]http://chatul.pl/files/thumbs/t_dsc003131_171.jpg[/IMG]

[IMG]http://chatul.pl/files/thumbs/t_dsc00314_602.jpg[/IMG]

[IMG]http://chatul.pl/files/thumbs/t_dsc00310_187.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ten piesek absolutnie przypomina Shiba Inu. Na pewno jest w typie rasy, a ta rasa ma zakodowaną nieufność do obcych. Przywiązują się niezwykle do właścicieli, potrafią czekać na nich, szukać ich. NIe pozwólcie by ten psiak trafił do schroniska. Taki mądry, pięky, dumny! Sama w domu mam mieszankę z Shiba Inu i bardzo polecam tego typu psy! Są bardzo mądre, zdolne i przede wszystkim ODDANE! ktoś kto przyjmie tego psa i da mu czas, by zaufał, zyska najwierniejszego przyjaciela na całe życie- tego jestem pewna.

Link to comment
Share on other sites

Pies ma już miejsce w Fundacji ale teraz dziewczyny przygotowują się do profesjonalnego odłowu.Są już leki od weterynarza,od jutra dostanie pachnące żarełko w małych ilościach, a próba złapania nastąpi w sobotę.Trzymamy kciuki.Dam znac jak coś się ruszy w temacie.

Dzięki za telefon Hodowczyni z Warszawy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JustynaJK']Pies ma już miejsce w Fundacji ale teraz dziewczyny przygotowują się do profesjonalnego odłowu.Są już leki od weterynarza,od jutra dostanie pachnące żarełko w małych ilościach, a próba złapania nastąpi w sobotę.Trzymamy kciuki.Dam znac jak coś się ruszy w temacie.

Dzięki za telefon Hodowczyni z Warszawy[/QUOTE]

Hiihiiii;) hodowczyni z Bialegostoku;),tylko numer mam warszawski:lol:ale co to za różnica....najwazniejsze żeby szybalona złapać,potem juz wszystko będzie dobrze!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pies ma własciciela w warsztacie wulkanizacyjnym obok Lidla, ilekroć chciałam go zabrac zawsze tam uciekał ;) tam śpi, mieszka, tam go karmią ! to jego dom od kilku lat leży dziennie na placu szpitalnym pod latarnią, i obserwuje przejezdzające auta,czeka? na co? na kogo ?na byłego właściciela? Ten pies powinien dostać medal za wierność

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...