Jump to content
Dogomania

Góry Świętokrzyskie


majagd

Recommended Posts

Czu po szlakach w górach Świętokrzyskich można chodzić z psem?Ostatecznie to PN ale jak to jest w praktyce? A może ktoś ma namiary na dobre miejsce noclegowe z psiakiem-jamnik? Na przykład w Świętej Katarzynie. Pozdrawiam wszystkich psiarzy z okazji Świąt i Nowego Roku!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mieszkam w Gorach Swietokrzyskich a dolkadnie w Kielcach.Mam psa i jak dotad nigdy nie bylo problemow ze zwiedzaniem mojego wojewodztwa razem z nia.A w Sw.Katarzynie jest wiele pensjonatow i kwater.Trzeba poprostu zadzwonic i zapytac sie czy z psem mozna.W wiekszoscie przypadkow mozna.Moj piesek to yorczka ale z jamnisiami tez przyjmuja.
Pozdrawiam i zycze milego wypoczynku. ;)

Link to comment
Share on other sites

Także mieszkam w Górach Świętokrzyskich i z moim wcześniejszym psem często zwiedzaliśmy województwo. Nie było żadnego problemu, wszędzie wchodziliśmy. No i piękne tereny ;)
A tu są noclegi w Świętej Katarzynie- [URL="http://www.eholiday.pl/noclegi-swieta_katarzyna.html"]www.eholiday.pl/noclegi-swieta_katarzyna.html[/URL] Trzeba zadzwonić i spytać się czy z psem można. Pozdrawiam :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

W wakacje mam zamiar jechać w góry do Świętej Katarzyny. Czy po ŚPN, zamkach (Chęciny, Krzyżtopór) i okolicach można chodzić z psem-jamnik? Czy to jest okolica przyjazna psom? Nic na ten temat nie znalazłam. Poza tym interesują mnie noclegi w Zamościu, Lublinie, Chełmie lub Nałęczowie. Ciekawa też jestem stosunków psio-ludzkich w Białowieskim Parku Narodowym-też z wejściem w las i noclegami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majagd']W wakacje mam zamiar jechać w góry do Świętej Katarzyny. Czy po ŚPN, zamkach (Chęciny, Krzyżtopór) i okolicach można chodzić z psem-jamnik? Czy to jest okolica przyjazna psom? Nic na ten temat nie znalazłam. Poza tym interesują mnie noclegi w Zamościu, Lublinie, Chełmie lub Nałęczowie. Ciekawa też jestem stosunków psio-ludzkich w Białowieskim Parku Narodowym-też z wejściem w las i noclegami.[/quote]
hej, byliśmy w tych okolicach na przełomie lutrgo i marca z psem - sznaucer min, i razem zwiedzaliśmy zamek Krzyżtopór , nikt nie robil problemów :cool2:
Nocowaliśmy w Sandomierzu (teraz zapomniałam jaka to była u,lica niestety), ale jak się dowiadywalismy o noclego to nie każdy przyjmował z pieskiem :lookarou: , ale za to piesek podbił serce pewnej pani i dzieki temu mogliśmy sobie zwiedzac podziemia sandomierskie i nawet wpuszczono nas do pizzerii :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Brylancik']hej, byliśmy w tych okolicach na przełomie lutrgo i marca z psem - sznaucer min, i razem zwiedzaliśmy zamek Krzyżtopór , nikt nie robil problemów :cool2:
Nocowaliśmy w Sandomierzu (teraz zapomniałam jaka to była u,lica niestety), ale jak się dowiadywalismy o noclego to nie każdy przyjmował z pieskiem :lookarou: , ale za to piesek podbił serce pewnej pani i dzieki temu mogliśmy sobie zwiedzac podziemia sandomierskie i nawet wpuszczono nas do pizzerii :multi:[/QUOTE]
zamek krzyztopór to nie góry świetokrzyskie do jest dosyc spora odległosc do gór swietokrzyskich a juz napeno do swietej katarzynychyba ze cos sie zmieniło a mieszkałem tam 26 lat i nie ma problemu z przejsciem szlakiem tylko na smyczy a zima to nawet nie ma tam kto tego sprawdzac

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
zamek krzyztopór to nie góry świetokrzyskie do jest dosyc spora odległosc do gór swietokrzyskich a juz napeno do swietej katarzynychyba ze cos sie zmieniło
[/QUOTE]
Chyba więc się zmieniło ;) Zamek Krzyżtopór to są góry świętokrzyskie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...