Jump to content
Dogomania

Diana doczekała się własnego Domu- takiego, o którym dla niej marzyliśmy


Juldan

Recommended Posts

o kurcze, a ja wiem nawet o jakiego jeżyka chodzi. Chłopak może o niego powalczyć ;) mam nadzieję, że zachowa się jak dżentelmen i damie odpuści :)

Skoro Diana się zaaklimatyzowała to zmieniam tytuł wątku :) Zapraszam przy okazji do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241239-Maja-jedna-z-trzech-pechowych-brzydulek-bezpieczna-w-DT-u-aikowo"]Majki[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Wieści[/B] : [I]Jeśli chodzi o Dianę to zaaklimatyzowała się szybko. Wychodzi chętnie na spacery, tarza się w śniegu z radości jest całkowicie ufna i posłuszna. Jesteśmy naprawdę zdziwieni, że tak szybko do nas przywykła. Mam wrażenie jakby Diana była z nami od szczeniaka. Przez pierwsze dwa dni mała lekką biegunkę ale teraz ładnie się załatwia i chętnie je całą porcję jedzenia. Jest bardzo wesołym psem chętnym do zabawy. Myślę, że czuje się u nas dobrze.

:multi:[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Wczoraj właściciele Dianki byli na koncercie( naszym pierwszym koncercie charytatywnym:lol:). W przerwie opowiadali nam,że Dianka jest grzeczna, szczęśliwa, spuszczona ze smyczy przychodzi na zawołanie, że śpi kołami do góry, że pakuje się do łóżka :)Państwo są zniej bardzo zadowoleni.

Edited by Pyrdka
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...