Jump to content
Dogomania

Kasia-ONka bez lapy-w DT juz...od 2 lat (!)- Potrzebna karma RC Intestinal


zuziaM

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czyli co? stanelo na tym, ze w piatek sunka pojedzie do Pana Doktora?
czy juz wiadomo jak? i kto ja tam zabierze?
trzeba koniecznie ustalic odebranie jej z gabinetu przez Zuzie.

Marzenka mi mowila; ze dobrze by bylo ja wymyc, najlepiej jak sie da.. zatem ja jutro postaram sie to zrobic ... pomyslalam, ze bede ja myc szmatka; ciepla woda; wezme suszarke i ja potem sprobuje wysuszyc; o ile sie uda; bo ona sie moze bardzo bac ...
Jutro bedzie chyba Marek, mam nadzieje, ze nie bedzie sie stukal w glowe na ten widok:) i mi pomoze albo chociaz nie bedzie zwracal na mnie uwagi:)
za szlafa nie moge potraktowac; bo chcialabym uchronic rane przed zamoczeniem. Jesli macie jakas koncepcje na to mycie; to bardzo poprosze:)
sciskam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karcia']:)
za szlafa nie moge potraktowac; bo chcialabym uchronic rane przed zamoczeniem. Jesli macie jakas koncepcje na to mycie; to bardzo poprosze:)
sciskam[/quote]

Ja po operacji - wiązałam nogę dookoła- workami na śmieci- nie rozwiniętymi ( tj. nie otwierałam ich zupełnie- tylko rozwijałam z rolki i takie cienkie wiązałam) i oklejałam taśmą budowlaną...i tak przez miesiąc :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalenasa']Nie chodzi o to, zeby go zatrzymac na chwile w domu tymczasowym a pozniej trzymac w hotelu, gdzie nie bedzie mial wiekszych szans na adopcje, blokujac miejsce psom z wiekszymi szansami.Jesli znajdzie sie ktos chetny to prosze o informacje pod nr telefonu 0601566569 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] dzisiaj lub jutro.Podjecie decyzji niestety jest bardzo pilne.
Magda[/quote]

Wiec ja juz pilnie podjelam decyzje i mysle , ze zgodzi sie ze mna jeszcze kilka innych osob, ze nie ma co wybierac pomiedzy USPIENIEM ( albo ewentualnym zostawieniem jej w takim stanie, jakim jest w tej chwili ) a AMPUTACJA i UMIESZCZENIEM W DOMU, gdzie bedzie miala spokoj - obojetne, czy to domek na stale czy nie.

Prosze wiec o zawiezienie suni do p. doktora, a ja ja zabiore do pani - mojej sasiadki. Nie zamierzam jej zostawic bez pomocy i zajme sie nia tak dlugo, jak bedzie to potrzebne ( nawet jesli by miala byc jakis czas w hoteliku, ale to tylko w ostatecznosci .... ).

[B][U]m a sz ka[/U] - czekam na wiadomosc o dacie operacji. Dziekuje.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='m_a_sz_k_a']mam wspaniałe wieści :multi:[/quote]

Psinka nasza jest już u Januszkiewicza i jutro będzie operował. Jest szansa na uratowanie łapy!! Ale nie zapeszajmy, w czasie operacji będzie decyzja, czy to drutować czy ciąć.

Jutro też zobaczymy, czy sunię będzie można wieźć taki hektar do Sąsiadki Zuzi - jeśli tak, to Zuzia go weźmie wieczorem bo i tak przyjeżdża do Jelonki z innym pieskiem. Natomiast jeśli musi minąć jakiś czas, to przekazujemy psa do innej kochanej duszyczki - też prawie Sąsiadki, ale weta :p

Oj, a ona jest taka piękna że jak się ją podczyści, podtuczy i podleczy to domek musi się znaleźć :) Mam nadzieję, że Sąsiadka (pierwsza) ją pokocha i nie będzie chciała oddać :razz: No ale nie możemy liczyć na to, więc nadal proszę o wsparcie w szukaniu domku. Będą potem zdjęcia to też będzie łatwiej, na razie nie mam nic :shake:

No i teraz najważniejszy APEL - teraz pilnie trzeba zbierać kasę dla suni! Wpłacamy na konto "adopcyjne" schroniska jelonkowego, oni tak czy siak pokryją koszty tego leczenia, ale te pieniądze są w zasadzie na adoptowane wirtualnie psy i koty. Więc żeby nie było jakichś zastrzeżeń, to trzeba dosilić to konto - ale mam nadzieję, że wirtualni właściciele nie mają nic przeciwko :lol:

Zmieńcie może dziewuszki tytuł wątku? O tej zbiórce? Na początek leczenia (operacja) trzeba 500 zł, to nie jest dokładne itp ale wiadomo że takie rzeczy kosztują.

Zaraz podam link do nr konta, a ja go będę ogłaszać w Jelonce

Link to comment
Share on other sites

obiecany numer konta jest tutaj, myślę, że dobrze go ogłaszać z linkiem bo od razu widać że to nie żadna granda :p

[url]http://jelenia.schronisko.net/page3.html[/url]

...i numer konta:
96 1020 2124 0000 8002 0077 4216
( KONTO PKO BP Jelenia Góra)

Wpłacajcie kochane i zachęcajcie innych! Grosik do grosika :) A wszelkie nadmiary (czy mogą takowe być?) będą pokrywały kolejne potrzeby.

Dopisek jakiś szczególny nie jest konieczny (tak myślę), ale możecie pisać: "na leczenie suki ze złamaniem otwartym łapy"

Chyba że macie krótszą propozycję albo jakoś ją nazwiemy. Ja jutro dopytam, czy ona nie ma jakiegoś imienia

Link to comment
Share on other sites

...i jeszcze koniecznie muszę coś zrobić :)

DZIĘKUJĘ OGROMNIAŚCIE!!!:

- Karci za wypatrzenie psa, pierwszy alarm i fotkę
- Magdzie za nieocenione wskazówki, pomoc organizacyjną i osobiste doglądnięcie
- ZuziM za zorganizowanie aż dwóch tymczasów i ewentualny transport
- Sąsiadkom za lokum i opiekę nad sunią - jedna z nich to onka z naszego forum
- kierownikowi schroniska za pozytywną reakcję, przewóz i sfinansowanie operacji
- cudownemu wetowi p. Januszkiewiczowi za podjęcie próby ratowania łapki i za operację oczywiście
-....wszystkim czarodziejkom i aniołkom na tym forum, bez Was pies pewnie już by spał na zawsze - szczególnie (prócz wcześniej wymienionych): Seaside, Jola_K, GoniaP, Igusia, coolydiana, carolinascotties, pidzej, Jowita Poznań, malagos......


No i na pewno kogoś pominęłam, ale to niechcący!

Buźka ogromna dla WAS wszystkich - taka szybka akcja!! :multi:

Link to comment
Share on other sites

ciesze sie ze operacja byla bez komplikacji
ma apetyt - to dobrze rokuje, inaczej byc nie moze

faktycznie smutas z niej potworny, ale u ciebie na pewno wkrotce odmieni jej sie humorek :multi:
w zywieckim schronisku jest Tosia (ma tutaj swoj watek), mala kochanka psinka, lapke stracila w wyniku wypadku samochodowego, jest potwornie zywiolowa, schody i inne architektoniczne przeszkody dla niej nie sa trudnoscia, pewnie na poczatku bedzie trudno - bo jakze inaczej, ale na pewno da sobie rade

dziekujemy :Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...