Jump to content
Dogomania

I Zimowa Wystawa Psów Rasowych czyli 1th Expo Silesia Dog Show 2012


Drixon

Recommended Posts

[CENTER]Trwa weryfikacja opłat i wysyłanie potwierdzeń uprawniających do wejścia na teren wystawy.[/CENTER]
[CENTER]Podajemy [URL="http://www.zkwp.bedzin.pl/spis_wystawcow_zimowa_wystawa_exposilesia_2012.pdf"]SPIS WYSTAWCÓW (.pdf) [/URL], wkrótce plan sędziowania.:([/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co ma serwer do potwierdzeń wysłanych pocztą !!! :))) Wydaje mi sie ze ilość zgloszonych psow ich przerosla ;)) i nie nadarzają ! Ale czekamy cierpliwie ;)))


Na stronie jest info


wkrótce plan sędziowania (którego nie mamy obowiązku udostępniać przed wystawą. ! a co na łaskę robia ze plan sędziowania udostępnią !

Edited by Monalisa4
Link to comment
Share on other sites

"wkrótce[COLOR=darkred][B] plan sędziowania (którego nie mamy obowiązku udostępniać przed wystawą[/B]).[/COLOR] "
No chyba mnie trafi..... :angryy: To muszę przyjechać przed 10:00 żeby upewnić się czy my jako pierwsi czy jako 31 i jeszcze poszukać nr. kupić katalog i zobaczyć że moja rasa będzie sędziowana np. o 12:45 !
Jestem ciekawa co pisze w`tych zgłoszeniach co wysłali pocztą.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Nie wie ktoś jak wygląda sprawa z psiakami niezgłoszonymi, czy wpuszczają ? ;)[/QUOTE]


Na teren wystawy wpuszczane będą tylko zgłoszone psy, na podstawie wysłanych potwierdzeń oraz po okazaniu aktualnego świadectwa szczepienia przeciwko wściekliźnie.
[CENTER] :([/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kikmalek']Witam . Mam pytanie opłatę za wystawę zrobiłam w terminie, a do tej pory nie przysłano poczta potwierdzenia i numerka startowego . Jak sie dostanę na wystawę skoro w skzrynce echo :([/QUOTE]

Potwierdzenia zostały wysłane pocztą, więc pewnie niebawem dojdą.
Co do numerków to wystawcy którzy zapłacili w terminie będą je mieli do odbioru na ringu, natomiast ci którzy nie zapłacili będą mieć do odbioru po zapłacie w sekretariace.

[quote name='Bartiśkowa_']Nie wie ktoś jak wygląda sprawa z psiakami niezgłoszonymi, czy wpuszczają ? ;)[/QUOTE]

Nie wpuszczają

[quote name='szrek']zapowiada się niezły bałagan :) jak zaczniemy biegać od ringu do sekretariatu :)[/QUOTE]

Bałaganu nie przewidujemy :) Na zagranicznych wystawach odbieranie numerków w ringu przed oceną to norma.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...