Jump to content
Dogomania

I Zimowa Wystawa Psów Rasowych czyli 1th Expo Silesia Dog Show 2012


Drixon

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lorelei']Ja też jeszcze potwierdzenia i numerka start. pocztą nie otrzymałam... :(
Jak jest u Was?[/QUOTE]
Na stronie Oddz. Będzin pisze w informacjach dla wystawców

[COLOR=navy]Numery startowe psów opłaconych (w terminie) będą do odbioru na ringach u sekretarza w przerwach między sędziowaniem. Numery startowe psów nieopłaconych, będą do odbioru w sekretariacie, po uiszczeniu opłaty. [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jakaranda']Na stronie Oddz. Będzin pisze w informacjach dla wystawców

[COLOR=navy]Numery startowe psów opłaconych (w terminie) będą do odbioru na ringach u sekretarza w przerwach między sędziowaniem. Numery startowe psów nieopłaconych, będą do odbioru w sekretariacie, po uiszczeniu opłaty. [/COLOR][/QUOTE]

zapowiada się niezły bałagan :) jak zaczniemy biegać od ringu do sekretariatu :)

Edited by szrek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='szrek']zapowiada się niezły bałagan :) jak zaczniemy biegać od ringu do sekretariatu :)[/QUOTE]
Już to widzę - ludzie szturmujący stolik sędziego jak tylko skończy oceniać psa, przepychanki w kolejce i sterta różnych nieporozumień których rozstrzygnięcie będzie wymagało wezwanie "kogoś tam" z z poza ringu - na takie i inne przypadki oczywiście zejdzie sporo czasu... już się boję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szrek']weź tylko świadectwo szczepienia i pewnie problemu nie będzie, do tej pory nie było :)[/QUOTE]
Tylko do tej pory wystawy odbywały się na stadionie, a nie na hali. Więc nie wiadomo jak będzie.

Na poprzednich wystawach tez odbierało się numerki na wystawie, przysyłali same potwierdzenia.

Ja jeszcze nic nie dostałam, ale jest jeszcze kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']Tylko do tej pory wystawy odbywały się na stadionie, a nie na hali. Więc nie wiadomo jak będzie.

Na poprzednich wystawach tez odbierało się numerki na wystawie, przysyłali same potwierdzenia.

Ja jeszcze nic nie dostałam, ale jest jeszcze kilka dni.[/QUOTE]

na hali czy stadionie nie ma znaczenia i tak sprawdzają tylko szczepienie jak nie ma zgłoszenia to trzeba wykupić bilet i tyle , przynajmniej ja tak zaobserwowałem do tej pory

Link to comment
Share on other sites

Ło niech to! A czy ktoś może mi wytłumaczyć co to za problem wsadzić nr. do koperty wraz z potwierdzeniem przyjęcia psa na wystawę :roll: skoro i tak wysyłają.

A czy ktoś wie czy plan sędziowania będzie na stronie czy tylko te spisy. Pytam bo w mojej rasie są aż 3 psy (łącznie z moim) a jak będą sędziować według kolejności która jest podana na stronie to mam przed sobą 30 psów innych ras.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...