Jump to content
Dogomania

Reks,wyrwany z piekła,ZA TM..żegnaj aniołku.


Zofija

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='teresaa118']Poszla wplata dla Reksia za pazdziernik. Nikt nic nie pisze o piesku. A szkoda![/QUOTE]

NO to ja napiszę ;).Reksio ma się dobrze,apetyt ma OGROOOOOMNY:crazyeye:Coraz wcześniej robi pobudki szczekaniem ok 5,30 i biegiem do kuchni do michy.Jak Pani kuchnię otworzy to chociaż jest najstarszy z trójki piesków z którymi mieszka ,to jest zawsze pierwszy.Żadna przeszkoda mu nie straszna.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='teresaa118']Poszla wplata dla Reksia za pazdziernik. Nikt nic nie pisze o piesku. A szkoda![/QUOTE]

Teresa byłam u pieska osobiście. Zawoziłam mu mięso. Może jeść tylko wołowinę. To jest pies w wieku 10 lat, a wygląda na 20.... Jest zadbany, na ile to możliwe po tym wszystkim , co przeszedł. Ma ciepło, opiekę i miłość. Ale widać po nim, widać, ze ten pies przeszedł piekło... Z tego , co wiem pieniążki od Ciebie już dotarły. DZIĘKUJĘ.!!!Ja płącę 200zł za niego i co drugi mc z 60zł za jedzenie. Czasem coś jeszcze za leki

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Reksiu odszedł za TM.... Był coraz słabszy. Miał , tak jak pisała, ponad 10 lat, ale z wyglądu dużo, dużo więcej. Dużo spał. Był coraz mnie aktywny. I przed wczoraj już się nie obudził....
BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
A Ty Reksiu biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Reksiu odszedł za TM.... Był coraz słabszy. Miał , tak jak pisała, ponad 10 lat, ale z wyglądu dużo, dużo więcej. Dużo spał. Był coraz mnie aktywny. I przed wczoraj już się nie obudził....
BARDZO DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC...
A Ty Reksiu biegaj szczęśliwy za Tęczowym Mostem....[/QUOTE]
Żegnaj Reksiu, odpoczywaj piesku [*TM]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teresaa118']Smutne, jeszcze jedna starowinka poszla pobiegac za TM. Ciocie, ma Reksio jakies dlugi?[/QUOTE]
Teresa, na Reksiu były długi od początku. I szczerze mówiąc potem mi się już tego nie chciało liczyć. Ania tylko wpisywała ile kto wpłacił. Jeżeli sobie życzycie to mogę to zliczyć.
Generalnie składek było mnie niż opłat. Reksiu mógł jeść tylko wołowinę, dlatego co 2 mc dopłacaliśmy z 50zł. Leki też.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...