Jump to content
Dogomania

[*] ONek Maks- już nie szuka domu. Odszedł w DS za Tęczowy Most. Do widzenia piesku!


Avaloth

Recommended Posts

[quote name='annakom']lika1771 nie chce otrzymywać wiadomości, bądź nie jest uprawniony do otrzymywania wiadomości. Dlatego też może nie być możliwe wysłanie wiadomości do tej osoby.

taki mam komunikat iwoniam pomóż[/QUOTE]

napisz na jej profilu informację o wizycie i aby się odezwała jeśli może pomóc i podaj swojego maila ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='greatmadwomen']ja jak jej szukam to wgl nie pokazuje mi iż na dogo taki użytkownik jest... szukałam na liście użytkowników i nic....[/QUOTE]


Ja też jej nie znalazłam, ale jak otworzysz "wyślij wiadomość" i wpiszesz ją jako odbiorce wiadomości, to wtedy ją znajduje ;) Niestety nie przyjmuje wiadomości od "obcych" :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annakom']okolice szkoły "Ekonomik"
podobno wszyscy wiedzą gdzie :)[/QUOTE]

no tak, prawda:), ładny duży park by do spacerów miał :)

Najwygodniejszy byłby do wizyty wekend (wolny), ale jak baaardzo Wam zależy , to ewentualnie w tygodniu, ale tylko po 16ej

Na wizytę pójdziemy we dwie, Ja i Danka1234, co dwie osoby to nie jedna ;)

I teraz najważniejsze- napiszcie mi wszystko o Maksiu co powinnam wiedzieć - charakter, co lubi szczególnie a czego nie, przyzwyczajenia itd,
, na co zwrócić w domu i domowi szczególną uwagę, maksymalnie wszystko co pomoże Nam właściwie ocenić dom pod katem adopcji Maksa.

Gdzieś widziałam, że Maks ma chorą trzustke , bierze leki + jakieś na stawy- dom o tym wie? , miał już wcześniej psy, jakie ma doświadczenie ze zwierzakami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Dzięki dziewczyny za wizytę! Trzymam kciuki i czekam na wieści.[/QUOTE]

kciuki potrzebne do niedzieli :) - Pan odwołał dzisiejszą wizytę, zadzwonił jak już byłam w Słupsku (nie jestem ze Słupska),
mówił że jest w pracy i poprosił o przeniesienie wizyty na wekend.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...