Jump to content
Dogomania

Jessi - zaniedbana, kudłata suczka szukająca domu i jej szczeniaczki WSZYSCY w DS


black sheep

Recommended Posts

[quote name='Monalisa4']Fotek się nie doczekaliśmy ;( a szkoda, domek adoptował inna psią bidę

temikotka no nie wiem czy to taki łakomy kasek ;) wiesz ile Yorków jest w schroniskach i nikt ich nie chce! na śląsku sa 3 yorki do adopcji w Bytomskim schronie od miesiąca siedzi piesek ! nie ma nim zainteresowanie bo nie ma ślniacego futerka i czerwonej kokardki na głowie. Moda na yorki się skończyła!! narescieeeee[/QUOTE]

to trzeba te yorki szybko na DT zabierać, bo piesek z włosem w schronisku ma 0 szans na przetrwanie!Akurat kiedyś miałam yorkopodobnego i było tyyyylu chętnych, z adopcjami yorkowatych na razie myślę nie ma problemów, tylko trzeba dobrze domki sprawdzać.A w schronie, jak psiak zaniedbany to moze go nikt nie zauwazy, a wypieszczony i zadbany szybciutko znajdzie domek

To jak w końcu z suniami, mają domki czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']to trzeba te yorki szybko na DT zabierać, bo piesek z włosem w schronisku ma 0 szans na przetrwanie!Akurat kiedyś miałam yorkopodobnego i było tyyyylu chętnych, z adopcjami yorkowatych na razie myślę nie ma problemów, tylko trzeba dobrze domki sprawdzać.A w schronie, jak psiak zaniedbany to moze go nikt nie zauwazy, a wypieszczony i zadbany szybciutko znajdzie domek

To jak w końcu z suniami, mają domki czy nie?[/QUOTE]
No właśnie jak z domkami?

Link to comment
Share on other sites

Guest aniapiotrek

Witam, przepraszam że tak późno odpisuje ale ostatnio nie najlepiej się czuję, u Pipi wszystko dobrze, dzwoniłam w niedzielę do jej nowego domku gdyż miałam się tam wybrać w odwiedzinki, niestety mój dzidziuś spieszy się na ten świat i muszę leżeć w łóżku a być może jutro skończy się to szpitalem, dlatego też chętnie zaopiekowałabym się tym maleństwem ale nie wiem jak długo bedzie trwał mój ewentualny pobyt w szpitalu( raczej pewny) a moj mąż nie poradzi sobie sam, ale napewno jak tylko wszystko wróci do normy to chętnie pomożemy jeszce . PoZdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniapiotrek']Witam, przepraszam że tak późno odpisuje ale ostatnio nie najlepiej się czuję, u Pipi wszystko dobrze, dzwoniłam w niedzielę do jej nowego domku gdyż miałam się tam wybrać w odwiedzinki, niestety mój dzidziuś spieszy się na ten świat i muszę leżeć w łóżku a być może jutro skończy się to szpitalem, dlatego też chętnie zaopiekowałabym się tym maleństwem ale nie wiem jak długo bedzie trwał mój ewentualny pobyt w szpitalu( raczej pewny) a moj mąż nie poradzi sobie sam, ale napewno jak tylko wszystko wróci do normy to chętnie pomożemy jeszce . PoZdrawiam[/QUOTE]
Aniu dziękujemy:)) Trzymaj się kochana i dbaj o siebie i dzidziunia. Pozdrawiam :))

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję obie sunie (a na 100% szczeniaczek) są nadal do wzięcia. Niestety motyw z moim dwoma koleżankami nie wypalił (jedna wzięła już innego psiaka, druga nie ma warunków);/ więc trzeba szukać nadal. W razie jeśli byłoby bezpośrednie zagrożenie życia suni-szczeniaczka, w ostateczności rozważam sama wzięcie jej na DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Czekamy na załozycielke watku,bo w sunie dokładnie nic nie wiemy:shake:[/QUOTE]

Dżizas dziewczyny, nie dramatyzujmy. Żeby uzyskać aktualne info wystarczy zadzwonić do Blacksheep: nr tel 668 497 357 - był podany w jednym z postów na początku wątku. Sunia szczeniaczek jest na 100% do wzięcia.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki nicolaczek:)
Net nadal zrąbany, jestem wściekła na netie bo byli u mnie i nie naprawili! Ale będę mieć już dostęp, tylko nie wpadajcie w panikę jeśli nie będę od razu odpisywać...

Sprawa wygląda lepiej niż sądziłam, Ci ludzie nie są źli, poprostu wieś ich tak wychowała, że pies to nie może być w domu itp. Na początku nie chcieli oddać matki - jork ale ich przekonałam, że znajdę fajny domek, gdzie będzie dobrze jeść, będzie czesana, będzie spać w domu. Od razu mówili, że do budy nie oddadzą:) Mają serduszka. Powiedzieli, że córka chciała pieska, wyjechała, a oni nie mają czasu się nią zajmować, nie mają kasy na fryzjera itp. W sierpniu suczka była przez nich obcinana, kąpana, małej nie kąpali, bo niby ktoś powiedział, że szczeniaków nie można... W każdym razie suczka jest skołtuniona, brudna, mieszka w stajni czy tam kotłowni jak jest zimno.


Natomiast mała jest zarąbista, prześliczna, biega, bawi się, cud miód, nic nie urosła od ostatniego razu więc na 100000% będzie malutka. Ależ ktoś będzie miał z niej radość!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522'][B]a ten szczeniak w typie York jest do wzięcia czy ma dom?[/B][/QUOTE]
Na drugiej stronie są zdjęcia z nowego domku Bolusia, teraz już Odiego. Tak jak piszą dziewczyny i ja na 1 stronie, do odopcji jest mama - 3 letnia suczka w typie Yorka (matka była rodowodowym yorkiem, ojciec kundelek...) i jej córka - szczeniak, zwykły, gładki kundelek

Link to comment
Share on other sites

Pozwoliłam sobie zrobić podsumowanie, bo dużo tu było, deklaracji, propozycji, pomysłów i trochę się chaos wkradł... mam nadzieję black_sheep, że nie będziesz mi miała za złe.
Marz - w okolicach Suchej (Lachowice) DT dla chłopca - nie wiem czy dziewczynka też by się mogła załapać...
temikotka - DT dla szczeniaka (pomorze)
wtatara/Monalisa4 - DT w Bytomiu, potem DS w Siewierzu dla Mamy - NIEAKTUALNE
ruda. - zapyta znajomych o DT dla małej (nie wiem czy Mamy czy szczylka) - nie wiadomo, czy coś się udało zdziałać
nicolaczek - DS w Katowicach dla szczylka - NIEAKTUALNE, ale rozważa nicolaczek DT dla szczylka

Chyba nic nie pokręciłam, jakby co to prostujcie. Jednym słowem dalej nic nie wiadomo :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']Pozwoliłam sobie zrobić podsumowanie, bo dużo tu było, deklaracji, propozycji, pomysłów i trochę się chaos wkradł... mam nadzieję black_sheep, że nie będziesz mi miała za złe.
Marz - w okolicach Suchej (Lachowice) DT dla chłopca - nie wiem czy dziewczynka też by się mogła załapać...
temikotka - DT dla szczeniaka (pomorze)
wtatara/Monalisa4 - DT w Bytomiu, potem DS w Siewierzu dla Mamy - NIEAKTUALNE
ruda. - zapyta znajomych o DT dla małej (nie wiem czy Mamy czy szczylka) - nie wiadomo, czy coś się udało zdziałać
nicolaczek - DS w Katowicach dla szczylka - NIEAKTUALNE, ale rozważa nicolaczek DT dla szczylka

Chyba nic nie pokręciłam, jakby co to prostujcie. Jednym słowem dalej nic nie wiadomo :sad:[/QUOTE]


Ja oferowałam DT dla obydwu suniek, nawet proponowałam, ze podjadę do Katowic(mam Tatę w Opolu), ale załozycielka wątku nie chciała skorzystać, więc wnioskuję ze daje sobie radę ze znalezieniem DOBRYCH I SPRAWDZONYCH dla nich domków.Oby tak było.Była tu mowa ze sunie wcale nie mają tak zle, ze właścicielka je kocha, pozwolę sobie poddać to w wątpliwość.Czy kochająca właścicielka:Trzyma maciupenką sunię ze szczeniakami w stodole?Mówi ze szczeniakowi "urwie łep i do gnoju wrzuci"?Pozwala, zeby sunia była potwornie zadredziona, utaplana w gównach?Pozwala zeby psy miały takie potworne i OGROMNE ROBALE?
Nie, myślę, ze to nie jest dobra właścicielka i psy trzeba od niej szybko zabrać.Ale nie ja ten wątek zakładałam i nic mi do tego skoro załozycielka nie potrzebuje pomocy i sama daje sobie radę.W końcu jest tyle innych biednych psich istnień...pomagam tam gdzie pomóc mogę, nic więcej nie jestem w stanie zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagienka']nicolaczek - DS w Katowicach dla szczylka - NIEAKTUALNE, ale rozważa nicolaczek DT dla szczylka

[/QUOTE]

Potwierdzam dla szczylka-suni. Z tym, że ja bym go mogła wziąc naprawdę w ostateczności. Równocześnie nadal prowadzę szeroko zakrojoną agitację dot. adopcji wśród znajomych i nie tylko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='temikotka']Ja oferowałam DT dla obydwu suniek, nawet proponowałam, ze podjadę do Katowic(mam Tatę w Opolu), ale załozycielka wątku nie chciała skorzystać, więc wnioskuję ze daje sobie radę ze znalezieniem DOBRYCH I SPRAWDZONYCH dla nich domków.Oby tak było.Była tu mowa ze sunie wcale nie mają tak zle, ze właścicielka je kocha, pozwolę sobie poddać to w wątpliwość.Czy kochająca właścicielka:Trzyma maciupenką sunię ze szczeniakami w stodole?Mówi ze szczeniakowi "urwie łep i do gnoju wrzuci"?Pozwala, zeby sunia była potwornie zadredziona, utaplana w gównach?Pozwala zeby psy miały takie potworne i OGROMNE ROBALE?
Nie, myślę, ze to nie jest dobra właścicielka i psy trzeba od niej szybko zabrać.Ale nie ja ten wątek zakładałam i nic mi do tego skoro załozycielka nie potrzebuje pomocy i sama daje sobie radę.W końcu jest tyle innych biednych psich istnień...pomagam tam gdzie pomóc mogę, nic więcej nie jestem w stanie zrobić.[/QUOTE]

Rany boskie co się tu dzieje! Odpisałam Ci, że mam zaoferowane dwa domy tymczasowe: w TARNOWIE i nicolaczek w KATOWICACH. Proszę spójrz na mapę gdzie jest sucha beskidzka a gdzie mieszkasz TY! Po co marnować tyle pieniędzy na transport, kiedy w Twojej okolicy są psy które pewnie gorzej cierpią. Jeśli tu jest jakiś konkurs kto ma lepsze serce i kto bardziej pomoże psu to ja w nim udziału nie biorę. Możesz zwalić na mnie całą winę za cierpienie zwierząt. Psy są pod moją opieką, i ja chcę je zabrać do weterynarza i zadbać o ich wygląd, nie chcę całej czarnej roboty na nikogo zwalać.
I nie proszę o DT dla suni matki, chcę się nią tu zająć, żeby móc ją wysłać do DS.

Napisałam, że suczki nie są w aż tak tragicznych warunkach i że da się gadać z ich właścicielami normalnie, ale widzę, że to nie jest powód do radości tylko do wielkiego żalu, że ten dramat nie jest aż tak straszliwy... Nic nie rozumiem.

Link to comment
Share on other sites

Witam,jedno jest pewne że pieski trzeba zabrać ztego domu idzie zima,będą mrozy niewiem jak te pieski wytrzymają w takich warunkach .A ci ludzie chociaż mieszkają na wsi ,moglibybyc trochę wrażliwsi .Kochane dziewczyny działajcie ja mieszkam bardzo daleko jakby co pomogę w inny sposób.

Link to comment
Share on other sites

Ok to ja prosiłam Temikotke o dt dla psiakow i jestem Jej bardzo wdzieczna ze pomimo odległosci chciała wsiasc w pociag i pojechac po sunie.
Masz racje u nas tez jest mnostwo psiakow potrzebujacych pomocy,ale po napisaniu "urwie łep i do gnoju wrzuci" myslałam ze potrzebujesz pomocy i ja postarałam sie o ta pomoc.

Konkursu nie bedzie.................

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem jej wdzięczna i Tobie za pomoc bo jesteście ze mną od początku. Jednak napisałam kilka dni temu, że mam dom tymaczasowy dla suczki małej w Tarnowie a później dzwoniła nicolaczek z radosną nowiną, że w razie czego weźmie suczkę. Nie rozumiem dlaczego się z tego nie cieszycie, tym bardziej, że napewno szybciej by tam trafiła niż do Jarosławca, sprawdziłam, oddalonego ode mnie o 750 km! Zamiast tego dostałam opier, że mam w dupie psy i nie chcę niczyjej pomocy.
Zresztą termikotka nie dała rady przyjechać tutaj po pieska, sama mówiłaś o wrocławiu albo warszawie, a ja od razu powiedziałam, że dla mnie nie możliwym jest zawieźć w żadne z tych miejsc suczki, bo to są dla mnie kosmiczne odległości, nigdy nie byłam we wrocławiu a w warszawie tylko raz w życiu i to kilka godzin. Powiedziałam Ci to w niedzielę 23.X. Natomiast termikotka dziś jest w katowicach, ale mnie tam nie ma i nie wiedziałam o tym, że tam dziś będzie, bo nie miałam internetu a ona wysłała mi pw, co nie zmienia faktu, że nie dałabym rady jej dzisiaj tam zawieźć! Bez sensu jest to, że muszę się komuś tłumaczyć i zawalać wątek niepotrzebnymi informacjami, wszystko to już mówiłam, bądź pisałam...


Co z sunią matką, robić jej ogłoszenia? Nie odstrasza jej wygląd? Czy najpierw fryzjer?
Jeden pan odezwał się z ogłoszenia w sprawie suni małej, problem w tym, że nie ma telefonu. Dzwoniła moja ciocia która ma ogłoszenie u siebie w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...