Jump to content
Dogomania

Jessi - zaniedbana, kudłata suczka szukająca domu i jej szczeniaczki WSZYSCY w DS


black sheep

Recommended Posts

Dam radę zrobić zdjęcie, np. jak pojadę po małą gdyby znalazła domek... Ale tak na już to nie. Ona wygląda jak taki typowy jork, nie ten zminiaturyzowany. Ale widziałam ją raz kilka lat temu, nie pamiętam dokładnie:/ Ale ja tylko pytam czy ktoś mógłby pomóc jako dom tymczasowy, chyba do tego nie jest potrzebne zdjęcie?

Link to comment
Share on other sites

black_sheep, w jakim wieku jest ta suczka, która została?
Masz możliwość zrobić zdjęcie mamie i aktualne szczeniakowi? Zrobiłabym im allegro + opłaciła pakiet ogłoszeń.
Może hotelik? Płatny dt? (Są na dogo bezpłatne?...)
Straszne bidy te psiaki. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']mam domek dla suni malutkiej , kudłatej . Domek pewny[/QUOTE]
:) oby. oby. :)

Pytam znajomych o dt dla małej. Wprawdzie to kociarze, ale kto wie, może coś się znajdzie.

Suczkę mamę trzeba by wysterylizować. Black_sheep, jak myślisz, gdyby nie udało się jej zabrać szybko - właściciele zgodziliby się na zabieg?? Pewnie ewentualnie gdyby go sfinansować... :/ Chyba że ta suczka służy do rodzenia yorków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda.']:) oby. oby. :)

Pytam znajomych o dt dla małej. Wprawdzie to kociarze, ale kto wie, może coś się znajdzie.

Suczkę mamę trzeba by wysterylizować. Black_sheep, jak myślisz, gdyby nie udało się jej zabrać szybko - właściciele zgodziliby się na zabieg?? Pewnie ewentualnie gdyby go sfinansować... :/ Chyba że ta suczka służy do rodzenia yorków?[/QUOTE]
Moje pytanie:jak można wysterylizować sunię nie znając jej aktualnego stanu zdrowia?Czy ona jest pod jakąś kontrolą wet?Czy ma podstawowe szczepienia i książeczkę?Może,coś pominęłam i nie doczytałam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']Moje pytanie:jak można wysterylizować sunię nie znając jej aktualnego stanu zdrowia?Czy ona jest pod jakąś kontrolą wet?Czy ma podstawowe szczepienia i książeczkę?Może,coś pominęłam i nie doczytałam?[/QUOTE]

Koty (bezdomne i "domne", ale zaniedbane) sterylizuje się "bez książeczek", po kwalifikacji u weta. Psów nie (serio pytam, nie znam się)?

Link to comment
Share on other sites

Jestem na apel Liki1771. Wysłałam jej pw, ale nie ma jej teraz na dogo. Wklejam więc tutaj link do propozycji DT dla malców.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215523-Bezp%C5%82atny-Dom-Tymczasowy-dla-szczenika-max-dw%C3%B3ch[/url]!
Na tym wątku są dwie propozycje DT. Lili8522 i temikotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wtatara']Pani szuka suni kudłatej , małej do 5-6 lat. Domek na Sląsku. pani zmarła 12 letnia sunia .[/QUOTE]


Domek jest w Siewierzu ;) Szukamy suczki malej kudłatej,Yorko podobnej Dom z ogrodem, wielkim sadem 3 psie adoptowane kumpele do towarzystwa ;)Nim zaproponuję ludziom sunie musiałabym coś o niej wiedzieć! ewentualnie jakieś foto ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...