Jump to content
Dogomania

Knut Fuchs-seminarium


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ayshe']no to ja juz wiem.ze zrodla.znaczy siem ze we wrzesniu.ale dzieki saJo.szczerze mowiac wylecialo mi z glowy to seminarium:cool1: .[/quote]

Nie tylko Ty tu jestes :eviltong: Ja sie ciesz, ze sem we wrzesniu, bo byc moze uda mi sie jednak na nie wybrac.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Sparks']Wiec po ostatnich rozmowach sprawa wyglada tak :

termin 25-26 sierpien

cena z psem- 230 pln
bez psa - 160

20 osob z psami
40 bez psow[/quote]

Jednak bedzie seminarium w sierpniu, nie we wrzesniu :placz: I kicha :placz: bo jak bedzie w sierpniu, to mnie na nim nie bedzie :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

hey ja jade tylko ciagle sie wacham czy z psem czy bez ?
nie wiecie jak KF zapatruje sie na eksteriery w pracy? mniemam ze nie ma nic przeciwko ,jak to zwykle z ta klasa szkoleniowcow bywa :lol:
acha i jeszcze pytanie co do OE , juz usłyszałam ze jak nie uzywam to nie mam po co psa brac ??prawda to ??? bo ogłupiała lekko jestem .:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

no rzeczywiscie troche obciachasto wyszlo a ja mam moralniaka ze taka pewna siebie bylam zeby miejsc nie zajmowac bo zawodnicy i szkoleniowcy co nie mieli okazji patrzec na prace Fuchs'a maja pierszenstwo.rrrany:cool1: .
nie mam zielonego pojecia, dlaczego nie bylo chetnych wystarczajaco duzo[tj tych co rzeczywiscie wplacili kase]zeby KF przyjechal. No obciach troszke.
[url]http://www.youtube.com/watch?v=-hOZZGRyc-Y[/url]

Link to comment
Share on other sites

Do piatku? Ta nadzieja?
ps-dobra zajrzalam na psysportowe...i wiem ze nic nie wiem. Jest? Nie ma? Wie ktos? bedzie jak znajda sie te brakujace pieniadze? 8tys? Do kiedy sparks ma dac znac knutowi i przelac pieniadze? rrrany. To nie na moje nerwy i malutki mozdzek.

Link to comment
Share on other sites

pytam sie cichutko bo w sumie malo wierze ze uda sie tyle kasy zebrac pospolite ruszenie jest ale brakuje duzej kwoty jeszcze:shake: ...czy ktos wie do kiedy jest ostateczny termin?bo podany przez organizatora termin chyba minal?:oops: czy Fuchs przesunal go i podal inny[a to znaczy ze kocha bardziej Polske niz inne kraje bo nei slyszalam o przesunieciu terminu przekazania kasy za seminarium KF no ale nie slyszalam tez zeby sem bylo odwolane z powodu braku chetnych:cool1: ].?przepraszam za te pytnaia ale ja po prostu nie lapie juz tego.:cool1: .
jesooo jakbym nie zaplacila z warsztaty w jabinie z chita i nie zbierala zeby z surykata poleciec do winklera to bym ....aaaale bedize obciach jak nie bedzie kaaasyyyy:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghila']No minol i wraz z minieciem terminu Knut przestal sie odzywac ,przestal odbierac telefon wiec nadal nikt nic nie wie .....:cool1:[/quote]aaaaaaaakurcze :-? ....no i kopiaca mnie w dooopsko pobiezna znajomosc charakteru KF miala raaaacjeee:watpliwy: .....przerabane:grab: .obym jednak sie mylila...:ekmm: .

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Wydaje mi sie,ze tutaj raczej chodzi o odpowiedzialnosc.Nie znam wprawdzie wogole pana Knuta Fuchs-a jednak z przekazanej mi wiedzy przez Ayshe wydaje mi sie ,ze jest to bardzo konkretny czowiek.Tacy ludzie wymagaja od innych ale i od siebie.Wiec ,jesli okreslil date to bylo dla niego bezdyskusyjne ,ze ta data nie bedzie ulegala ciaglej zmianie.Nie sadze tez ,zeby przykladal szczegolna wage do tego, ze nie bedzie prowadzil seminarium w Polsce.Po prostu jest kwestia oczywista ,ze zawarcie umowy terminowej zobowiazuje do jej przestrzegania.Umowa nie zostala dotrzymana wiec dziecinne byloby teraz zawierac nastepne.W takim wypadku mowi sie o na przyklad fakcie przyjazdu bez umawiania sie na termin ostateczny wplaty pieniazkow za seminarium.Wiedza kosztuje.Im wieksza-tym drozsza.Znamy to wszyscy i dlatego ksztalcimy siebie czy inwestujemy w ksztalcenie naszych dzieci.Pan Fuchs niewatpliwie dysponuje wiedza ,ale tez darem,ktory czyni z czlowieka Mistrza w danej dziedzinie.Ma prawo wymagac do siebie szacunku.Jak kazdy z nas.Strona,ktora umowy nie dotrzymala,umowy dotyczacej terminu wplaty kwoty za seminerium jest strona Polska.Przyczyny tutaj sa juz mniej wazne.Stalo sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...