Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

[quote name='Mała_Tybetanka']Na prawie każdym zgloszeniu jest pieczątka z Olsztyna (brawo za spostrzegwaczość) Ja ze wszystkich MWPR mam piecztke z olsztyna i też się wczesniej dzwiwilam (moze tam jejst jakas centrala?? ). Co do potwierdzenia to my juz dostałysmy :).

Asiaczku jakby co ja za Ciebie poręcze ;)[/quote]

tam miesci sie "firma" zajmujaca sie robieniem katalogow na wiele polskich wystaw i oni tez rozsylaja potwierdzenia do wystawcow

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panienkabubu']Oj Opole Opole :mad: Was to pochwalić :mad:

dostałam potwierdzenie, bez numerka bez niczego z napisem NIEZAPŁACONE :mad: a toć płaciłam miłej Pani na wystawie w Katowicach :cool1: :eviltong:
no i musze chwile wczesniej przyjechac na wystawe, czyli jeszcze wczesniej wstac (nie o 4 tylko o 3 :evil_lol: ) och Opole Opole :mad: :eviltong:[/quote]

prosze o priva bedziemy wyjasniac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']Ja tez dzisiaj dostałam potwierdzenia :multi: .Na klubówke i zgłoszenie opłacone ,a na międzynarodowa nieopłacone :) A płaciłam za obydwie w jeden dzień i w jednym punkcie[/quote]

rozwniez czekam na priv bedziemy wyjasniac bo czasami to blad komputera

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylrwia']Ponowne pytanie do osób z oddziału OPOLE:) Dlaczego na kopercie mam pieczątke poczty z OLSZTYNA:crazyeye:
Zastanawialam sie kiedy zgłosiłam psa do Olsztyna a potem kto za mnie to zrobił.:evil_lol:[/quote]

a odkad wazna pieczatka wazna zawartosc koperty:cool3: a w niej jest potwierdzenie na Opole i nadawca tez jest Odzial Opole.Profesjonalna obsługe naszej wystawy wykonuje firma [url]www.baryton.pl[/url] z Olsztyna

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']czy konkurencja " najlepsza para" jest bezplatna i czy trzeba sie gdzies wczesniej zapisywac ? :roll:[/quote]

konkurencja bezpłatna zapisy na ringu przygotowawczym przed konkurencja.potrzebne sa numery katalogowe psów ktore ida na pare oraz karty ocen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']my tyż:multi: mamy numerek - byle do niedzieli![/quote]

No byle do niedzieli a teraz pytanie z innej beczki :)

Czy koło dworca jest jakaś knajpka gdzie można napić się kawy bo mój pociag w Opolu jest już o 6 rano. I od kiedy czyli godzinka jest już otwarta wystawa bo chyba będe tam jako pierwsza :evil_lol:
Acha no i najważniejsze jak z dworca dostać się na wystawę jest jakiś autobusik czy lepiej Taxi? :) Czyli 100 pytań do :) acha i ile kosztuje bilecik chodzi o ludzi którzy zwiedzają wystawkę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']No byle do niedzieli a teraz pytanie z innej beczki :)

Czy koło dworca jest jakaś knajpka gdzie można napić się kawy bo mój pociag w Opolu jest już o 6 rano. I od kiedy czyli godzinka jest już otwarta wystawa bo chyba będe tam jako pierwsza :evil_lol:
Acha no i najważniejsze jak z dworca dostać się na wystawę jest jakiś autobusik czy lepiej Taxi? :) Czyli 100 pytań do :) acha i ile kosztuje bilecik chodzi o ludzi którzy zwiedzają wystawkę :)[/quote]

Na prawo od wyjscia glownego jest Reflex taki fast food- ale nie pamietam czy 24h otwraty jeszcze jest.
Autobusem mozna dojechac z przystanku z Ulicy Reymonta nr 11. Masz o 6.35. Musisz przejsc 2 ulice na przystanek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deptusie']Witam! Czy mogłabym prosić o udzielenie mi odpowiedzi na moje pytanie- w jakiej odleglości od terenu wystawy znajduje się się ZAJAZD KASZTELANSKI i czy dojazd do wystawy jest skomplikowany. Dziękuję z góry za odpowiedz -pozdrawiam:lol:[/quote]

Zajazd kasztleanki jakeis 5-8 min autkiem.
trzeba dojechac do konca ulicy Koszyka i skrecic w lewo w Niemodlińską, potem tak jak wyzej pisalam niemodlińska sie kierować dalej::)
Zobacz na planie miasta [URL="http://www.opole.pl"]www.opole.pl[/URL] Plan miasta jest zaznaczony nawet zajazd Kasztelanski;)

Link to comment
Share on other sites

Info dla podróżnych PKP :) bo może ktoś nie wie że jest taki bilecik i o wiele taniej to wychodzi :)

Jest taki bilecik jak - bilet turystyczny :) - sprawdzone bo zawsze taki kupuje jak wybieram się na wystawy :)


Bilet turystyczny uprawnia do [COLOR=#800000][B]nieograniczonej[/B][/COLOR] liczby przejazdów w klasie 2 lub 1 pociągów [U]osobowych i pospiesznych[/U], od godz. [B]18:00[/B] w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. [B]6:00[/B] pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.

Czyli taki bilet jest ważny od 18:00 w piatek przez cały weekend :smile: I na takim bileciku mozesz jeżdzić przez całą Polskę :smile: tam i z powrotem :smile: ważne aby się wróciło do poniedziałku chyba do godziny 6 rano :smile:

Bilety turystyczne są[B] [COLOR=#800000]biletami imiennymi[/COLOR]. [/B]Do przejazdów na podstawie takiego biletu uprawniona jest tylko ta osoba, dla której bilet został wystawiony. Bilet jest ważny łącznie z dokumentem tożsamości, którego numer właściciel jest obowiązany wpisać na bilecie przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu.

Bilet turystycznymożna nabyć wyłącznie [COLOR=#800000][B]w kasie biletowej[/B][/COLOR]. [COLOR=#000000]Nie[/COLOR] dokonuje się zwrotu należności za bilet, po rozpoczęciu jego ważności.


Ceny biletów:
- [B]60 zł w klasie 2 pociągów osobowych i pospiesznych, - to wychodzi jak dla mnie o wiele taniej jakbym kupowała dwa oddzielne bilety [/B]
- [B]80[/B] zł w klasie 1 pociągów osobowych i pospiesznych

A za pieska dopłaca się chyba 8 zika w jedną stronę :smile: Mówisz w kasie że jedziesz jeszcze z pieskiem :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Jeszcze zależy jak pkp traktuje sobotę, a myślę, ze traktuje jako dzień pracy ;)[/quote]

Ja wielokrotnie tak jeździłam na takim bilecie i zapewniam wszystkich że sobota to weekend. Jechałam w sobote np. do Sopotu i wracałam w niedziele z Sopotu do Szczecina i właśnie tylko na takim jednym bilecie. Wiec trasa w dwie strony mnie wyniosła 60 zika + opłata za psa. Hmmm nie rozumiem skąd wniosek że sobota dla PKP to dzien roboczy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Rozumiem. W takim razie super! A czy sa od tego ulgi jeszcze? :evil_lol:[/quote]

Raczej nie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: chociaż ja tam juz dawno nie ucząca się ani studentka więc nie pytałam się :)

Aaaa dzięki za info co do dojazdu :) na wystawkę. Bardzo proszę o zamówienia słoneczka na wystawę :)

A tak z innej beczki z ciekawości czym wy myjecie psom zęby?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Zajazd kasztleanki jakeis 5-8 min autkiem.
trzeba dojechac do konca ulicy Koszyka i skrecic w lewo w Niemodlińską, potem tak jak wyzej pisalam niemodlińska sie kierować dalej::)
Zobacz na planie miasta [URL="http://www.opole.pl"]www.opole.pl[/URL] Plan miasta jest zaznaczony nawet zajazd Kasztelanski;)[/quote Serdecznie dziękujemy za odpowiedż-pozdrawiamy goraco:laola:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaskalska']Info dla podróżnych PKP :) bo może ktoś nie wie że jest taki bilecik i o wiele taniej to wychodzi :)

Jest taki bilecik jak - bilet turystyczny :) - sprawdzone bo zawsze taki kupuje jak wybieram się na wystawy :)


Bilet turystyczny uprawnia do [COLOR=#800000][B]nieograniczonej[/B][/COLOR] liczby przejazdów w klasie 2 lub 1 pociągów [U]osobowych i pospiesznych[/U], od godz. [B]18:00[/B] w dniu roboczym poprzedzającym bezpośrednio kolejno po sobie następujące dni wolne od pracy, do godz. [B]6:00[/B] pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.

Czyli taki bilet jest ważny od 18:00 w piatek przez cały weekend :smile: I na takim bileciku mozesz jeżdzić przez całą Polskę :smile: tam i z powrotem :smile: ważne aby się wróciło do poniedziałku chyba do godziny 6 rano :smile:

Bilety turystyczne są[B] [COLOR=#800000]biletami imiennymi[/COLOR]. [/B]Do przejazdów na podstawie takiego biletu uprawniona jest tylko ta osoba, dla której bilet został wystawiony. Bilet jest ważny łącznie z dokumentem tożsamości, którego numer właściciel jest obowiązany wpisać na bilecie przed rozpoczęciem pierwszego przejazdu.

Bilet turystycznymożna nabyć wyłącznie [COLOR=#800000][B]w kasie biletowej[/B][/COLOR]. [COLOR=#000000]Nie[/COLOR] dokonuje się zwrotu należności za bilet, po rozpoczęciu jego ważności.


Ceny biletów:
- [B]60 zł w klasie 2 pociągów osobowych i pospiesznych, - to wychodzi jak dla mnie o wiele taniej jakbym kupowała dwa oddzielne bilety [/B]
- [B]80[/B] zł w klasie 1 pociągów osobowych i pospiesznych

A za pieska dopłaca się chyba 8 zika w jedną stronę :smile: Mówisz w kasie że jedziesz jeszcze z pieskiem :smile:[/quote]

W jedna strone w pociagach osobowych i pospiesznych 4 zl w IC i EC 14-18 zl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...