Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mała_Tybetanka']Wiem że pentu to ona :) Flashka-g tylko niech nie rzlozy wszystkich z opola bo kto poprowadzi wystawe?? :razz: Pozdrawiam[/quote]


Bo mnie z siostra to powinno sie teraz dac na kwarantanne:]

ja mam nadzieje ze to sie ocepli.. bo narazie to słoneczko za oknem zdradliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']Oczywiscie wszystko w pdf'ach.

proszę w obrazkach

[URL="http://images21.fotosik.pl/196/ea765d0edad72e05.png"][B]PLAN RINGÓW Opole 2007 - Sobota[/B][/URL]
[URL="http://images20.fotosik.pl/250/a109dc48054137da.png"][B]PLAN RINGÓW Opole 2007 - Niedziela[/B][/URL][/quote]
Wszystko się otwiera, wystarczy tylko najechać i kliknąć na odpowieni dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Błyskotka']Czy od ringu 17 to jest już hala ? Konkretnie chodzi mi o ringi 24, 25, 26. Nie byłam nigdy w Opolu i nie wiem. A można gdzieś na taj hali usiąść czy lepiej zabrać ze sobą jakieś krzesła ?[/quote]


te ringi sa na dworze hala to to okrągłe na planie.w hali sa krzesełka wiec tam mozna usiasc na finałach.Finały odbywaja sie w hali

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']juz nie moge sie doczekac tej wystawy :) jeszcze nigdy nie bylam na wystawie w Opolu i to tez jest jakis tam czynnik wplywajacy na moje ekhm.. podniecenie ;)

pytanko mam..
Jadąc z Katowic autostrada, ktorym zjazdem trzeba zjechac do centrum? Tak jak na wieze piastowska?[/quote]


Od Katowic to chyba sie zjezdza na Krapkowice,Opole. A ta wieża kolo okrąglaka to wieża ciśnien. A wieża Piastowska jest kolo amfiteatru całkiem gdzie indziej:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']Od Katowic to chyba sie zjezdza na Krapkowice,Opole. A ta wieża kolo okrąglaka to wieża ciśnien. A wieża Piastowska jest kolo amfiteatru całkiem gdzie indziej:)[/QUOTE]
Ja wiem wiem, trochę się orientuję w Opolu, bo siostra tam studiowała, tylko teraz ze względu na moją sucz, jedziemy ze znajomą autostradą (zawsze jeździłam do siostry przez Strzelce Opolskie), dlatego pytam, który to zjazd z autostrady, bo ostatnio jak jechałam do Wrocławia, to się przyglądałam i jest kilka zjazdów na Opole, między innymi taki, gdzie jest napisane Wieża Piastowska 16 km, dlatego pytam, czy to ten, czy jakiś inny, jakby ktoś był tak miły i mniej więcej mi to przybliżył, to byłabym szczęśliwa i wdzięczna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja wiem wiem, trochę się orientuję w Opolu, bo siostra tam studiowała, tylko teraz ze względu na moją sucz, jedziemy ze znajomą autostradą (zawsze jeździłam do siostry przez Strzelce Opolskie), dlatego pytam, który to zjazd z autostrady, bo ostatnio jak jechałam do Wrocławia, to się przyglądałam i jest kilka zjazdów na Opole, między innymi taki, gdzie jest napisane Wieża Piastowska 16 km, dlatego pytam, czy to ten, czy jakiś inny, jakby ktoś był tak miły i mniej więcej mi to przybliżył, to byłabym szczęśliwa i wdzięczna ;)[/quote]


jeśli chcesz jechać przez Strzelce Opolskie to jest to 1 zjazd z autostrady tam bodajże pisze kierunek na Strzelce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madzia828']jeśli chcesz jechać przez Strzelce Opolskie to jest to 1 zjazd z autostrady tam bodajże pisze kierunek na Strzelce[/QUOTE]
No właśnie ja chcę jechać autostradą A4 i skręcić od razu do Opola i pytam Was na którym to ma być zjeździe, czy na tym samym co na wieżę piastowską czy wcześniej....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzika']Ja sie tak denerwuje bo to moja druga wystawa a potwierdzenie przed Katowicami dostałam 2 tyg do przodu:cool3:.

A teraz zostało 6 dni i.... nic :shake:A na listonosza teraz czekam z utesknieniem[/quote]

Ja dostaje zazwyczaj w czwartek/piatek przed wystawą a żeby było śmiesznie to z warszawskiego (macierzystego) oddzialu przyszlo mi potwierdzenie 5 dni po wystawie :p (to byla moja pierwsza wystawa) więc w takiej sytuacji biorę ze sobą potwierdzenie dowodu wpłaty zapamietuje jaki mam numer w katalogu lub numer zgloszenia i jade na wystawe :lol:. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Ja wiem wiem, trochę się orientuję w Opolu, bo siostra tam studiowała, tylko teraz ze względu na moją sucz, jedziemy ze znajomą autostradą (zawsze jeździłam do siostry przez Strzelce Opolskie), dlatego pytam, który to zjazd z autostrady, bo ostatnio jak jechałam do Wrocławia, to się przyglądałam i jest kilka zjazdów na Opole, między innymi taki, gdzie jest napisane Wieża Piastowska 16 km, dlatego pytam, czy to ten, czy jakiś inny, jakby ktoś był tak miły i mniej więcej mi to przybliżył, to byłabym szczęśliwa i wdzięczna ;)[/quote]

to bardzo mozliwe ze to ten zjazd. Nie wiem nigdy nie zauwazylam po prostu tego znaku:);) Jak zjedziesz w strone Krapkowic to zapewne wyjedziesz w koncu za swiatlami na Niemodlinska i z tamtad caly czas prosto nad wiaduktem na Odra, wiaduktem nad rondem, a potem w lewo w Oleską. Mozna takze zjechac na Strzelce Opolskie ale nie wiem czy sie opłaca. Ja tak nigdy nie jade.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']to bardzo mozliwe ze to ten zjazd. Nie wiem nigdy nie zauwazylam po prostu tego znaku:);) Jak zjedziesz w strone Krapkowic to zapewne wyjedziesz w koncu za swiatlami na Niemodlinska i z tamtad caly czas prosto nad wiaduktem na Odra, wiaduktem nad rondem, a potem w lewo w Oleską. Mozna takze zjechac na Strzelce Opolskie ale nie wiem czy sie opłaca. Ja tak nigdy nie jade.[/QUOTE]
Ok mniej więcej się orientuję, dzięki :)

do zobaczenia w niedzielę ;)

Link to comment
Share on other sites

My jesteśmy zwarci i gotowi :) w weekendzik się pracowało :)
[IMG]http://images20.fotosik.pl/257/4e1f292fe56bd0d1.jpg[/IMG]

Acha kto jedzie ze Szczecina?

godzina 23:15 odjazd - ja będe na dworcu z koleżanką i jej synkiem o godzinie 22:30

Więc może spotkajmy się pod tablicą informacyjną Odjazdów i Przyjazdów pociągów zaraz przy wejściu głównym.
Ja kupuje bilet turystyczny ważny w weekend na osobowe i pośpieszne pociągi II Klasa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...