Jump to content
Dogomania

2xCACIB - Nitra (Slowacja), 19-20.11.2011 r.


pawelg

Recommended Posts

Jak do tej pory sędziowie zawsze zwracali się do mnie po angielsku i ja do nich też. Na karcie ocen też nie podaje się narodowości, chyba że sędzia wywnioskuje z nazwiska właściciela lub zna konkretnego psa. Raz tylko sędzia zapytał mnie z jakiego kraju jesteśmy.
Panienkabubu, sorry za głupie pytanie ale co to jest klasa honorowa? Klasa championów czy weteranów? Bo jeszcze się z taką nie spotkałam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beata+Barbie']Panienkabubu, sorry za głupie pytanie ale co to jest klasa honorowa? Klasa championów czy weteranów? Bo jeszcze się z taką nie spotkałam.[/QUOTE]

Klasa honorowa, to klasa, w której prezentuje się psy dla samej prezentacji, bez wniosków CAC, CACIB, bez porównania o BOB. Udział w niej mogą brać Interchampiony, Championy oraz Zwycięzcy (np. Klubu, Świata). Opłata jest niższa za tą klasę.
Oceny doskonałe z pierwszymi lokatami idą na BIS Klasy Honorowej. Na Słowacji wybierana jest trójka zwycięzców.
W tym roku w Nitrze na całej wystawie w sobotę były 24 zgłoszone psy, w niedzielę chyba podobnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A my jesteśmy bardzo zadowolone z wystawy :-)

Franciszka po raz pierwszy w klasie honorowej.

Sobota - doskonała, 1 lokata, na BIS Psów z klasy honorowej w finałowej piątce (na dwadzieścia kilka par, na podium tylko 3)
Niedziela - doskonała, 1 lokata - na BIS Psów z klasy honorowej - 2 lokata :)

[img]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/310646_2706635628124_1323802158_4812401_287866986_n.jpg[/img][/QUOTE]

GRATULUJĘ!!!
widzieliśmy Was na finałach :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...