Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będę trochę złośliwy ale trzeba -ktoś tu miał wątpliwości co do pobytu i ceny u Jamora:evil_lol:????Zdjęcie chyba mówi wszystko na temat:crazyeye: profesjonalizmu .Taka bliskość w tak krótkim czasie....Podziwiać i długo,długo nic... .Aramisku super,bardzo się cieszę :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, przepraszam za off, ale zajrzyjcie przynajmniej, bo ruch na bazarku sleepingbyday żaden :(
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233128-Zimno-ciemno-czas-na-film%21-WYSY%C5%81KA-GRATIS%21-Wspom%C3%B3%C5%BC-chor%C4%85-Miszk%C4%99-w-BDT-Do-8-10"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233128-Zimno-ciemno-czas-na-film%21-WYSY%C5%81KA-GRATIS%21-Wspom%C3%B3%C5%BC-chor%C4%85-Miszk%C4%99-w-BDT-Do-8-10[/URL]

Link to comment
Share on other sites

i ja wpadam na zaproszenie Lary, póki co mogę tylko podnieść, a czy Aramis ma wydarzenie na fb? Mogę rozsyłać jakby co! Aramisku postępy już są, trzymam kciuki za dalsze i za przyszły doświadczony, kochający dom:)

edit: znalazłam już wydarzenie i zabieram się za rozsyłanie! Zdjęcie u Jamora robi wrażenie - widać, że dwa silne charaktery się dogadają :-)

Edited by Kalva
Link to comment
Share on other sites

ciotki, słuchajcie.... nie wiem jak to napisać, głupio mi starsznie.... ale muszę jakoś to powiedzieć.....
niestety, ale tata musi się wycofać z deklaracji stałych, bo jedzie do niemiec, wujek złamał nogę, jak kiedyś miał kasy po szyje, jak pracował, tak teraz, jak siedzi przez tą nogę w domu to nie ma grosza, więc tata dobry człowiek jedzie do pracy, by dla wujka za sponsorować długotrwałą i ciężką oraz kosztowną rehabilitację, jest do tego zobowiązany, bo wujek nie raz nam pomógł, a teraz jest zupełnie sam z problemem... wybaczcie, ja swoją deklaracje tj. 20zł podtrzymuję.... i obiecuję, że będę płaciła dotąd dokąd "mały: znajdzie domek, tata również będzie wpłacał, ale wtedy kiedy będzie mógł.... woli się wycofać, bo teraz jest w stanie płacić, ale co za miesiąc, dwa będzie nie wiadomo.... lepiej chuchać na zimnee.... cioteczki przepraszam, głupio mi strasznie....:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Kochani.
Aramisa można śmiało ogłaszać - Jamor przekazał mi,że to jak najbardziej normalny pies z cechś obrony przewodnika.
Tak więc jak najbardziej może też trafić do normalnego hotelu po pobycie u Jamora.
Trzeba się zabierać do roboty. [/I][/QUOTE]

I echo.....
Jamor dodał nowe foty do albumu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']I echo.....
Jamor dodał nowe foty do albumu.[/QUOTE]

Ciotka napisałaś to po 3 godzinach od wpisu Klaudus:mad:
Ja zaraz się będę brała za ogłoszenia maluchów od AgusiaP, a w międzyczasie mój facet może porobić Aramiska tylko pytanie: który tekst i które zdjęcia chcecie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotka napisałaś to po 3 godzinach od wpisu Klaudus:mad:
Ja zaraz się będę brała za ogłoszenia maluchów od AgusiaP, a w międzyczasie mój facet może porobić Aramiska tylko pytanie: który tekst i które zdjęcia chcecie?[/QUOTE]
sorki, że nie w temacie, ALE PAULA, NIE DZIAŁA LINK W PODPISIE DO RUBIKA:( A CHCIAŁAM ZAJRZEĆ:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Już nawet się w tej kwestii nie wypowiem, bo szkoda słów...[/I][/QUOTE]

[B]Klaudus[/B]
Mam nadzieję, że wreszcie odetchnęłaś.....o jedno zmartwienie masz mniej.
Szkoda tylko, że tak długo musiał Aramis czekać.....
Pobyt w tych klatkach w Punkcie na żadnego nie wpływa pozytywnie.

ARAMISKU - URWISKU STRASZNIE SIĘ CIESZĘ - TWOJE ZDJĘCIA W ALBUMIE SĄ REWELACYJNE - TO WRĘCZ NIEWIARYGODNE, ŻE TO TY.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ciotka napisałaś to po 3 godzinach od wpisu Klaudus:mad:
Ja zaraz się będę brała za ogłoszenia maluchów od AgusiaP, a w międzyczasie mój facet może porobić Aramiska tylko pytanie: który tekst i które zdjęcia chcecie?[/QUOTE]

nie 3 godz. ale następnego dnia ;)


a tak swoją drogą nie wiem do kogo macie 'pretensje' w kwestii ogłoszeń.
Każdy ma dużo roboty, swoje życie.
Czekacie "na gotowe"?
50 ogłoszeń zajmuje jakieś 3 godz. Nie każdy na gwizdek ma tyle czasu.

Pisałam- jak dam radę- porobię ogłoszenia.
Pauli tz również chce pomóc- potrzebne zdjęcia+tekst. A tu echo....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...