Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']Na jakiej zasadzie? Tylko kliknięcia co wypadało, czy ustosunkowania się do rad, które na paru stronach były? I pytań o zachowane psiaka?
Prześledź obecnośc założycielki na tym wątku i innych...
Nijak nie mają sie do tego, co inni piszą... są oderwane od rzeczywistości i postów ludzi, którzy flaki sobie wypruwają. aby pomóc psiakom.[/QUOTE]
Tak, była aby wejść. Nie wypowiedziała się w ŻADNEJ sprawie.
ps. Magda zaraz pw ci wyślę

Link to comment
Share on other sites

Magda, trzeba sprawdzić czy literki a-c mają zaproszenia. Jeśli nie, to wybierz sobie którąś, możesz spokojnie wysyłać tekst, który ja wysłałam do Ciebie:) Natalka widzę, że Ci wytłumaczy jak działa filtr, jeśli nie wiesz :)

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie. Jeżeli chodzi o pomoc finansową, to muszę się rozeznać w finansach jak wypłata wpłynie, bo dużo rzeczy licytowałam na bazarkach. Moja Kaja jest chyba z tego punktu przetrzymań i gdyby kiedyś wysiłkiem wielu osób nie dano jej szansy, być może by jej już nie było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalka9860']tylko zer założycielka wątku była aktywna ostatnio WCZORAJ.[/QUOTE]

A do czego potrzebna tu teraz założycielka?Pisałam,że wszystkie kwestie związane z psem można kierować do mnie.Jak nie ma mnie na dogo to zawsze można zadzwonić,podam jeszcze raz nr:[B] 798 596 534[/B]


[quote name='mila-ada']Dziękuję za zaproszenie. Jeżeli chodzi o pomoc finansową, to muszę się rozeznać w finansach jak wypłata wpłynie, bo dużo rzeczy licytowałam na bazarkach. Moja Kaja jest chyba z tego punktu przetrzymań i gdyby kiedyś wysiłkiem wielu osób nie dano jej szansy, być może by jej już nie było.[/QUOTE]

Witamy Panią serdecznie!
Poznaję Kaję na avatarku:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']O co chodzi z tymi literkami? O rozsyłanie zaproszeń na wątek?
Przydzielcie mi jakąś literkę to chociaż tyle pomogę.[/QUOTE]

Dziękujemy Ci bardzo, pewnie dziewczyna odpowiedzialna za przydzielanie literek i Tobie jakąś da, skoro jesteś chętna do pomocy:)
Każda forma pomocy mile widziana :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abra64']zaglądam do psiaka, ale z finansami na razie u mnie krucho :([/QUOTE]

Dziękujemy za obecność na wątku :)
To także ważne :)

Dziewczyny dostałam PW od [B]Ada44[/B].
Pomimo ogromnych problemów z własnym psiakiem chce wspomóc finansowo Aramisa.
Wyślijcie jej dane do przelewu, bo ja nie dysponuję.

[B]Ada44[/B] dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie na wątek.
Aramis przepiękny chłopak. Coś chyba z charakteru jak mój Elf, on też duuuuużo człowieka potrzebuje... Szkoda, że nie dogaduje się (Aramis) z innymi psiakami :/

Gdy tylko dotrze do mnie oczekiwane z dawien dawna honorarium od wydawcy, prześlę Aramisowi stówkę albo dwie. Wart jest większej dotacji, ale.. życie.

Pomiziajcie chłopaka od nas za uchem!!
Marcin i Elf

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MarcinPe']Dziękuję za zaproszenie na wątek.
Aramis przepiękny chłopak. Coś chyba z charakteru jak mój Elf, on też duuuuużo człowieka potrzebuje... Szkoda, że nie dogaduje się (Aramis) z innymi psiakami :/

Gdy tylko dotrze do mnie oczekiwane z dawien dawna honorarium od wydawcy, prześlę Aramisowi stówkę albo dwie. Wart jest większej dotacji, ale.. życie.

Pomiziajcie chłopaka od nas za uchem!!
Marcin i Elf[/QUOTE]

Dziękujemy i witamy;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...