Jump to content
Dogomania

Aramisek pojechał do nowego domku. Wszystkim bardzo mocno dziękujemy!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie:) niestety póki mam swoje psy uratowane w hotelu (Cezar, Reksio i Fredzio) nic nie mogę zadeklarować:(
Aramis to bardzo piękny pies, gdybym ja miała dom z ogrodem to nie zastanawiałabym się ani chwili. Co prawda miałabym wtedy niemałą gromadkę. Trzymam kciuki za adopcję Aramisa (Kapsel czekał w DT 9 m-cy i doczekał się cudownego domku)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za radę, ale jest jeden, podstawowy i kluczowy problem...Aramis przebywa w punkcie przetrzymać psów, nie w schronisku. Nie można go stamtąd zabierać, jeździć na szkolenia i przywozić z powrotem. Gdyby tak można było, nie zbieralibyśmy takich deklaracji, tylko jednorazowe wpłaty na szkolenie z behawiorystą. JEDYNĄ opcją jest znalezienie DT albo hoteliku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lukawska_m']Witam!! Jestem pełna podziwu za to co robicie!! Sama postaram się coś dorzucić, ale odpowiedź dam po pierwszym września. Albo będzie to jednorazowa wpłata, albo stała. Trzymam kciuki za psiaka. Dajcie znać, ile już macie tych stałych deklaracji.[/QUOTE]

Super, dziękujemy pięknie!! :)
Na ten moment mamy 275zł stałych deklaracji, potrzeba ok.450, więc brakuje 175zł.

Avilia, jeśli możesz, to zadzwoń do Jamora. W teorii mogłaby to zrobić każda z Nas, ale Jamor pewnie będzie chciał się zorientować w sytuacji zanim Aramiska przyjmie i będzie pytał o rzeczy, na które nie będziemy mu w stanie udzielić tak precyzyjnej odpowiedzi, jak Ty + trzeba go chyba wybłagać o maksymalną zniżkę, bo od 2 dni nie pojawiła się żadna nowa deklaracja :( Mam nadzieję, że jeszcze coś dojdzie, bo inaczej cały plan i praca na marne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Super, dziękujemy pięknie!! :)
Na ten moment mamy 275zł stałych deklaracji, potrzeba ok.450, więc brakuje 175zł.

Avilia, jeśli możesz, to zadzwoń do Jamora. W teorii mogłaby to zrobić każda z Nas, ale Jamor pewnie będzie chciał się zorientować w sytuacji zanim Aramiska przyjmie i będzie pytał o rzeczy, na które nie będziemy mu w stanie udzielić tak precyzyjnej odpowiedzi, jak Ty + trzeba go chyba wybłagać o maksymalną zniżkę, bo od 2 dni nie pojawiła się żadna nowa deklaracja :( Mam nadzieję, że jeszcze coś dojdzie, bo inaczej cały plan i praca na marne...[/QUOTE]

W tm tygodniu będziemy się kontaktować z Jamorem.
Mam tylko nadzieję,że te deklaracje jednak ruszą dalej...;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']W tm tygodniu będziemy się kontaktować z Jamorem.
Mam tylko nadzieję,że te deklaracje jednak ruszą dalej...;/[/QUOTE]

Ok, świetnie, bo póki co, to szacujemy ile będzie kosztował hotelik, a musimy znać konkretną kwotę+asiuniab już rozesłała konta do osób, które deklarowały jednorazowe wpłaty, więc w razie czego na transport będzie.
Nie wiem na jakim etapie literek jest _Lara, póki co nie zrobione (nie potwierdzone) są literki A-E oraz Ł i M.
Lecę robić M, ale proszę pomóżcie ciotki.

Link to comment
Share on other sites

No i już po rozmowie z Jamorem.
Przed nami jest 7 psów w kolejce...
Ale poprosiłyśmy o wpisanie na listę.
A cennik kopiuje ze strony: [B]doba hotelowa dla psów szukających domów ( fundacje, organizacje pomocy psom, ciotki z dogo ) cena od 12 zł do 20 zł

[/B]Jamor ma zajrzeć na wątek.Poczytać o chłopaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']To spora ta kolejka. No, ale nic, czekamy...
Czyli w najlepszym wypadku 360zł, w najgorszym 600, a Aramis jest sporym psiakiem...Mam nadzieję, że dowiemy się więcej o kosztach, jak Jamor zajrzy.[/QUOTE]

No Aramis wielkości DOGA.
Kolejka spora,ale nie ma co dawać psa w nieznane.On musi iść do specjalisty,który naprawdę zna się na rzeczy.Uważam,że Jamor jest odpowiednią osobą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...